درباره ما

بدون عکس

درباره Pars e-Pay

مجموعه Pars e-Pay با هدف ارائه خدمات ارزنده در زمینه‌ی پرداخت‌های بین‌الملل با بالاترین سطح کیفی و کوتاه‌ترین زمان ممکن از سال ۱۳۸۳ ایجاد شده است.

از آنجایی که کشور عزیزمان ایران سال‌هاست که در تحریم به سر می‌برد، بسیاری از هموطنان برای انجام پرداخت‌های ارزی خود به صورت آنلاین با مشکلات فراوانی مواجه شده‌اند. در این راستا، مجموعه  Pars e-Pay  به منظور انجام آسان پرداخت‌های ارزی به صورت اینترنتی، گامی موثر برداشته تا انجام تبادلات ارزی الکترونیکی را برای هموطنان عزیزمان هموارسازد.

در  Pars e-Pay ما بر آن باوریم که مشتریان، مهمترین دارایی ما هستند. به همین دلیل سرعت عمل در رفع نیازهای کاربران، تلاش برای جلب اعتماد، انجام فعالیت‌های حرفه‌ای و جلب رضایت مشتری را جز وظایف انسانی و اخلاقی خود قرار داده‌ایم.

خدمات مجموعه  Pars e-Pay

مجموعه‌ی  Pars e-Pay  با به کارگیری نیروهای متخصص سعی کرده است تا در قالب فعالیت‌های زیر برای شما عزیزان خدمت رسانی کند:

  • انجام پرداخت‌های الکترونیکی، خرید کارت های اعتباری، شارژ و وریفای کردن آن‌ها
  • صدور انواع کارت‌های اعتباری همراه با افتتاح حساب ارزهای بین المللی
  • ارائه مشاوره و پاسخگوئی به سوالات کاربران توسط مشاورین مجرب و حرفه‌ای
  • ارائه‌ی بستری امن و مناسب برای مترجمان، برنامه نویسان و کلیه‌ی فریلنسرهایی که نیاز دارند درآمد خود را به ریال تبدیل کنند و به صورت نقدی از آن استفاده نمایند.
  • پرداخت انواع هزینه‌های بین‌المللی به صورت آنلاین اعم از پرداخت هزینه‌ی ثبت نام دانشجویان در آزمون‌های بین المللی و تحصیل در دانشگاه های خارج ازکشور، پرداخت هزینه‌ی خرید از فروشگاه‌های آنلاین معتبر سراسر جهان، پرداخت هزینه‌ی رزرو بلیط و هتل، صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی  و …
  • ارائه راهنمائی‌های لازم برای انتقال کالاهای خریداری شده از درگاه پرداخت فروشگاه‌های خارجی به ایران