رزرو از سایت Expedia

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.

Expedia Group  یک بستر برای سفر جهانی است که شامل معتبرترین مارک های مسافرتی آنلاین در جهان است.  پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو هتل، اقامتگاه، پرواز و تمامی خدمات از سایت ExpediaGroup.com و رزرو از سایت Expedia  توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد. 

اکسپدیا مشتاق و پرانرژی، سفر را به اندازه مقصد دوست دارد. زندگی در گروه اکسپدیا یک ماجراجویی بی پایان ، پر از فرصت ، تجربیات جدید ، و روابط ارزشمند است. در Expedia.com پروازها ، اتومبیل ها ، هتل ها ، سفرهای دریایی را میتوانید رزرو کنید. رزرو با Expedia آسان است ، از ویژگی مرتب سازی برای یافتن نظرات در مورد تجربه با Expedia و خدمات مشتری  بر اساس زمان یا معیارهای مورد نظر خود استفاده کنید. Expedia به دلیل بازخورد و شکایات فیلتر نشده مشتری که باعث برجسته شدن فرصت های ارائه خدمات بهتر می شود ، همیشه در حال بهبود است. سفر باید یک لذت باشد و چگونگی برنامه ریزی شما برای یک سفر باید روندی شفاف و یکپارچه باشد.