پرداخت هزینه پذیرش دانشگاه و خوابگاه

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها پس از اعطای پذیرش  Admission Fee  یا  Deposit Fee و پرداخت هزینه های خوابگاه های درون دانشگاه On-Campus و خوابگاه های بیرون از دانشگاه Off-Campus توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت.

پرداخت هزینه دانشگاه 

معمولا پس  از پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه، دانشگاه اقدام به ارسال نامه پذیرش رسمی (در آمریکا I-20 نامیده می شود) نموده و پس از پرداخت هزینه اپلای دانشگاه اطلاعات لازم برای اقدام جهت ویزا را به اطلاع متقاضی می رساند. پرداخت حواله ارزی دانشجویی در رده های مختلف مانند؛ دستیار تحقیق Research Assistantship ،  دستیار تدریس Teaching Assistantship ، بورسیه تحصیلی Scholarship توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان بدون نیاز به هماهنگی حضوری امکان پذیر میباشد .

قابل به ذکر است که پس از پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه معمولا هزینه پذیرش  دانشگاه ها برگشت پذیر (non-refundable) نمی باشد . در صورتی که پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی شما توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت انجام شده باشد با هماهنگی با مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت ، برگشت وجه ریفاند شده به حساب شما امکان پذیر میباشد

Uni-assist : موسسه‌ای است شامل بسیاری از دانشگاه‌های آلمان، از جمله انجمن رؤسای دانشگاه های آلمان (HRK) و سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD)، اقدامات این موسسه برای پذیرش دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند،  اگر شما قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه هایی که عضو uni-assist هستند را داشته باشید، این موسسه با دریافت هزینه مشخصی اقدامات مربوط به اخذ پذیرش برای دانشگاه مورد نظر و بررسی مدارکتان را انجام می دهد و با دانشگاه مورد نظرتان مکاتبه کرده و همکاری بین شما و دانشگاه مورد نظرتان برای ادامه تحصیل را انجام میدهد. صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی در یونی اسیست و پرداخت شهریه دانشگاه را برای شما عزیزان در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت انجام دهد.

پرداخت هزینه خوابگاه

پس از گرفتن پذیرش تحصیلی در دانشگاهی خارجی، مسئله دیگری که با آن مواجه خواهید بود اقامت و اسکان شما می باشد. به طور کلی خوابگاه ها به دو صورت خوابگاه های درون دانشگاه (On-Campus) و خوابگاه های بیرون از دانشگاه (Off-Campus) می باشد.پرداخت هزینه خوابگاه های دانشجویی به وسیله ویزا کارت ، مستر کارت و روش های آنلاین دیگر امکان پذیر میباشد ،پرداخت هزینه اقامت در کشورهای دیگر به وسیله پارس پرداخت بدون نیاز به مراجعه حضوری و تماس از طریق راه های ارتباطی واتساپ ، تلگرام و ایمیل به راحتی امکان پذیر میباشد . 

در پروسه پرداخت هزینه اجاره ، اقامت ، اسکان در کشورهای مورد نظر شما ما حواله و جابه جایی را برای شما انجام میدهیم .

جهت پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی در هر موسسه فقط کافیست با صرافی آنلاین پارس پرداخت در تماس باشید. 

پرداخت هزینه بیمه دانشجویی

یکی از نکاتی که دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه ها در کشورهای مختلف باید به آن توجه کنند داشتن بیمه دانشجویی  و درمانی است ،  هزینه بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان وابسته به دانشگاه متفاوت است. صرافی آنلاین پارس خدمات پرداخت انتقال پول از ایران به دانشگاه های خارجی جهت بیمه‌ی دانشجویی مسافرتی ، بیمه های دانشجویی و خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی را به شما ارایه میدهد.

Swiss Care :بیمه سوئیس کر Swiss Care  از معتبرترین شرکت‌های بیمه‌ای در دنیاست که خدمات بیمه‌ای خود را در سرتاسر دنیا به مشتریان خود ارائه می‌نماید. شرکت بیمه سوییس کیر Swisscare در سه طرح بیمه مهاجرت، بیمه مسافرتی و بیمه دانشجویی و در سه سطح Standard / Comfort / Premium  اقدام به فروش بیمه می‌نماید، سقف هر بیمه با توجه به ویژگی های متفاوتی همچون شرایط سفر و نوع مقصد تغییر می کند. بیمه سوئیس کر در تمامی سفارتخانه‌های کشورهای شینگن برای ویزاهای دانشجویی و مسافرتی مورد قبول است. پرداخت هزینه SwissCare در کمترین زمان و بهترین قیمت توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت امکان پذیر می باشد .

روش های پرداخت هزینه های دانشجویی

  1. پرداخت هزینه پذیرش دانشگاه از طریق PayPal
  2. پرداخت هزینه اپلیکیشن فی از طریق ویزا کارت و مستر کارت
  3. پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه از طریق سوئیف SWIFT

مراحل انجام کار به شرح زیر می باشد:

    1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل (با توجه به ۳ روش بالا کارمزدها متفاوت می باشد)
    2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
    3. انجام حواله و تحویل رسید حواله به مشتری

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل وپیامک از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.