پرداخت هزینه SwissCare

بیمه سوئیس کر Swiss Care  از معتبرترین شرکت‌های بیمه‌ای در دنیاست که خدمات بیمه‌ای خود را در سرتاسر دنیا به مشتریان خود ارائه می‌نماید. شرکت بیمه سوییس کیر Swisscare در سه طرح بیمه مهاجرت، بیمه مسافرتی و بیمه دانشجویی و در سه سطح Standard  / Comfort, / Premium اقدام به فروش بیمه می‌نماید، سقف هر بیمه با توجه به ویژگی های متفاوتی همچون شرایط سفر و نوع مقصد تغییر می کند. بیمه سوئیس کر در تمامی سفارتخانه‌های کشورهای شینگن برای ویزاهای دانشجویی و مسافرتی مورد قبول است. پرداخت هزینه SwissCare در کمترین زمان و بهترین قیمت نوسط صرافی آنلاین پارس پرداخت .

پرداخت هزینه بیمه  SwissCare

هزینه بیمه سوئیس جهت متقاضیان تحصیل و یا مسافران اروپا با ارز یورو و بسته به مدت زمان بیمه و نوع آن می تواند مبالغ متفاوتی داشته باشد.

  • بیمه مهاجرتی از حدود ۱۹۷ یورو در سال تا ۳۱۲ یورو بسته به نوع بیمه نامه می باشد و مناسب افرادی ست که قصد مهاجرت و اقامت بلند مدت دارند. این بیمه نامه در طرح Standard مبلغ پوشش بیمه تا ۵۰ هزار یورو، طرح Comfort مبلغ پوشش بیمه تا ۱۵۰.۰۰۰ یورو  و طرح Premium مبلغ پوشش بیمه تا ۵۰۰.۰۰۰ یورو  قابل ارائه است.
  • بیمه مسافرتی مناسب افرادی است که قصد سفر کوتاه مدت به کشور دیگر را دارند. این بیمه نامه در دو طرح سفر به حوزه شنگن و سفر بین‌المللی تقسیم شده است. هزینه این طرح بیمه از روزی ۰.۵۳ سنت یورویی شروع می‌شود و حداقل پوشش بیمه ۵۰ هزار یورو می باشد که موارد اورژانس پزشکی، تصادفات و بیماری، هزینه بازگشت به کشور مبدا، هزینه بازگشت جسد به کشور مبدا و … را پوشش داده و دارای پاسخگویی ۲۴ ساعت در ۷ روز هفته می باشد.

جهت کسب اطلاع از هزینه بیمه مورد نظر خود، به  SWISSCare Insurance رجوع و در مورد تاریخ شروع بیمه، تاریخ پایان بیمه و نوع آن (Standard، Comfort یا Premium) تصمیم گیری نمایید و پس از وارد کردن این اطلاعات در فرم مربوطه در سایت SWISS Care مبلغ نهایی قابل پرداخت را مشاهده نمایید.

بدین منظور ابتدا در قسمت Plan Finder در صفحه اصلی سایت که در ابتدای صفحه قرار دارد، Plan مورد نظر خود را انتخاب نمایید. به عنوان مثال در صورتیکه قصد دارید بیمه تحصیلی خود را پرداخت کنید، در قسمت StudentPass روی دکمه “Quote & Apply” کلیک نموده و در صفحه بعد کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در این مرحله اطلاعات شخصی و مدت زمانی که قصد دارید بیمه شوید را وارد نموده و در ادامه مبلغ بیمه انتخابی نمایش داده می شود.

پرداخت هزینه بیمه دانشجویی

یکی از نکاتی که دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه ها در کشورهای مختلف باید به آن توجه کنند داشتن بیمه دانشجویی  و درمانی است ،  هزینه بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان وابسته به دانشگاه متفاوت است. بیمه دانشجویی بطور مجزا برای هر کشوری دارای طرح متفاوت است.برای نمونه، بیمه دانشجویی بین المللی، استونی، فنلاند، اسپانیا دارای هزینه بیمه سالانه معادل حداقل ۱۹۷ یورو بوده و پوشش بیمه‌ای آن ۵۰ هزار یورو می باشد. این بیمه نامه پس از پرداخت اینترنتی، بلافاصله از طریق ایمیل به متقاضی ارسال می گردد. صرافی آنلاین پارس خدمات پرداخت انتقال پول از ایران به دانشگاه های خارجی جهت بیمه‌ی دانشجویی مسافرتی ، بیمه های دانشجویی و خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی را به شما ارایه میدهد.

 

روش های پرداخت هزینه های بیمه SwissCare 

پرداخت از طریق کارت اعتباری:  پرداخت به وسیله ویزا کارت و مسترکارت  توسط ما انجام می پذیرد. نیازی نیست که الزاما ویزا کارت و یا مسترکارتی که از آن برای پرداخت استفاده می کنید به نام خود شما باشد.

مراحل مورد نیاز برای پرداخت های آنلاین بیمه سوییس کیر

    1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل 
    2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
    3. انجام پرداخت و تحویل رسید حواله به مشتری

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل وپیامک از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد