پرداخت هزینه آزمون BMAT

آزمون BMAT BioMedical Admissions Test برای ورود به رشته ­های پزشکی، دندانپزشکی و زیست پزشکی (بیولوژی) مورد استفاده قرار می­گیرد و هر سال تحت تاریخ­های مشخصی توسط سازمان Cambridge Assessment Admissions Testing که جزئی از دانشگاه کمبریج است برگزار می­گردد. لطفا جهت پرداخت هزینه آزمون BMAT با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

آزمون BMAT جز یکی از سه آزمون (BMAT,IMAT,OET) می‌باشد و برای پذیرش در دانشگاه‌های ایتالیا مورداستفاده قرار می‌گیرد.

آزمونInternational Medical Admissions Test IMAT   

آزمونOccupational English Test  OET

آزمونBioMedical Admissions Test BMAT 

آزمون BMAT

آزمون زیست پزشکی یا BMAT جهت بررسی استعداد های افراد در زمینه پذیرش پزشکی، دامپزشکی و یا علوم زیست پزشکی در برخی از دانشگاه های انگلستان استفاده می شود. این آزمون جانشین آزمون علوم پزشکی و دامپزشکی MVAT  شده است. دانشگاه های آکسفورد در زمینه پزشکی و فیزیولوژی، دانشگاه کمبریج برای پزشکی و علوم دامپزشکی، دانشگاه کالج لندن برای پزشکی، کالج سلطنتی در علوم دامپزشکی، دانشگاه UCL برای پزشکی، دانشگاه بریستول برای علوم دامپزشکی، امپریال کالج لندن و دانشگاه منچستر نیز برای پزشکی این آزمون را جهت ورود به دانشگاه الزامی می دانند. امروزه برخی از دانشگاه ها مانند منچستر آزمون UKCAT را جایگزین BMAT کرده است . در دانشگاه های سراسر جهان همچون سنگاپور، اسپانیا، مالزی، تایلند، مجارستان، کرواسی و هلند از این آزمون برای تصمیم گیری در پذیرش دانشجویان متقاضی شرکت در دوره های علوم پزشکی و سنجش توانایی آن ها استفاده میکنند.

هزینه آزمون BMAT 

هزینه    توضیحات
£۸۹/یورو ۱۲۴/$۱۳۲     هزینه ثبت نام استاندارد در خارج از اتحادیه اروپا
£۳۰/یورو۴۱/$۴۷     هزینه اضافی جهت ثبت نام بعد از تاریخ مقرر
£۳۵/یورو۴۸/$۵۱     درخواست نتایج
£۳۵/یورو۴۸/$۵۱     درخواست تجدید نظر
  • هزینه های بالا بدون در نظر گرفتن کارمزد پرداخت توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت میباشد.
  • برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه های آزمون و زمان برگذاری دقیق آزمون به لینک زمان و هزینه آزمون بی مت مراجعه نمایید.

جهت پرداخت هزینه آزمون BMAT توسط Pars e-Pay:

 فقط کافیست نام کاربری و رمز عبور خود در سایت BMAT به همراه تاریخ آزمون و مرکز آزمون مورد نظر را به ما داده تا ثبت نام آزمون BMAT شما توسط کارشناسان Pars e-Pay  انجام شود.

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.