حواله جات آنلاین

Pars e-Pay طیفه گسترده ای  از روش های پرداخت و حواله آنلاین را پوشش می دهد. در این بخش حواله هایی که به صورت آنلاین انجام میشود و احتیاجی به مراجعه حضوری به بانک نیست ارائه شده است. در صورتی که روش مورد نظر شما در این بخش وجود ندارد و باور دارین که جزو روشهای آنلاین می باشد برای بررسی و ارائه راه حل با ما تماس بگیرید.

حواله پی پال

پی پال PayPal ،گسترده ترین سیستم مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت می باشد، که دارای مزایا و سختگیریهای مختص به خود میباشد، PayPal امکان دریافت و ارسال آنی وجه با کمترین کارمزد را فراهم نموده است. یکی دیگر از ویژگیهای برجسته پی پال PayPal امکان اتصال مستقیم آن به سیستم ebay می باشد، هزینه های بسیار کم در کنار این همه مزایا PayPal را به یکی از محبوب ترین روشهای دریافت و پرداخت تبدیل کرده است. PayPal جزو شرکتهای مالی است که ملزم به اجرای قوانین تحریم می باشد، لذا بطور رسمی نمی تواند برای اتباع کشورهای تحریمی از جمله ایران اکانت ایجاد کرد. ولی با توجه به امکانات گسترده Paypal بخصوص برای دریافت و یا خرید.
بطور خلاصه می توان گفت: PayPal سیستمی نیست که بتوان از آن صرف نظر کرد!

وب مانی

وب مانی یک سیستم انتقال پول الکترونیکی است که در سال ۱۹۹۸ در روسیه پایه‌گذاری شد. طبق ادعای مسئولان ارشد وب مانی، این موسسه در حال حاضر با حدود ۳۰ میلیون کاربر ثبت شده، بیش از ۱۱ میلیون کاربر فعال دارد که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. در حال حاضر می‌توان با استفاده از وب مانی از ۱۰۰.۰۰۰ فروشگاه و مرکز خدماتی آنلاین خرید کرد. همچنین این سیستم به عنوان مرجعی برای انتقال امن و بی خطر وجه بین افراد و شرکت‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت

در شرایط کنونی و با توجه به تشدید تحریمها مطمئنترین روش استفاده از سیستم “پرداخت غیر مستقیم یا Indirect Payment “می باشد، که پرداختهای متقاضی با یکی از کارتهای شرکت پارس پرداخت Pars e-Pay انجام می پذیرد، متقاضی به جای خرید کارت اعتباری (که در حال حاضر رسیک بالائی دارد) پرداخت خود را از طریق کارت های شرکت انجام میدهد.

رمز ارزها - Crypto Currency

با توجه به این ­که رمزارزها پول های فیزیکی نیستند و به صورت دیجیتال مبادله می­ شوند، خرید و فروش رمزارزها به صورت آنلاین انجام می­ شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست، شرکت پارس پرداخت Pars e-Pay مفتخر است که به شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن بهترین نرخ ارز دیجیتال موجود را ارایه دهد…