حواله جات بانکی

کلیه خدمات بانکی که توسط گروه پارس پرداخت انجام میشود در زیر به تفصیل ارائه شده است

حواله سوئیفت

حواله ارزی سوئیفت (SWIFT Transfer) یکی از امن‌ترین سیستم‌های انتقال پول به خارج از کشور است که توسط یک موسسه‌ی تعاونی غیرانتفاعی اداره می‌شود. Pars e-Pay با توجه به نیاز افراد در داخل کشور به راه‌های مختلف برای انتقال پول به خارج از کشور این سرویس را هم در دسته خدمات خود قرار داده است. البته این سرویس مدت‌ها است که در کشور ما توسط مراجعی به افراد ارائه می‌شوند، اما محدودیت‌هایی در استفاده از آن وجود دارد. این مراکز عموماً حواله‌هایی با مبالغ کم‌تر از ۵۰۰۰ دلار را انجام نمی‌دهند و شما برای انجام حواله‌های خرد با مشکل روبرو می‌شوید.

حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون یک موسسه امریکایی می باشد که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را (غیر از کشورهای مورد تحریم) در کوتاهترین زمان ممکن و “بدون نیاز به حساب بانکی” انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، بشمار آید.در حال حاضر وسترن یونیون حدود ۵۰۰۰۰۰ شعبه در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا دارد و این باعث شده که این موسسه بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود.

حواله مانی گرام

اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید میتوانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال بسیاری از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد. این کمپانی بین المللی در اکثر کشورهای دنیا و اکثر بانکهای معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر میباشد. که البته بدلیل تحریم های مالی ایران ارائه این سرویس در ایران غیر ممکن میباشد.

حواله زالاتای کرونا

کمپانی روسی سکه طلایی یا زالاتای کرونا (KoronaPay) که به روسی Золотая Корона نوشته میشود یک سیستم انتقال پول در کشور روسیه و کشورهای CIS میباشد که کم بودن هزینه های انتقال آن نسبت به وسترن یونیون و مانیگرام علت محبوبیت این سیستم در کشورهای مشترک المنافع و روسیه می باشد.

حواله یونی استریم

کمپانی روسی یونی استریم Uni-Stream یک سیستم انتقال پول در کشور روسیه و کشورهای CIS میباشد که کم بودن هزینه های انتقال آن نسبت به وسترن یونیون و مانیگرام علت محبوبیت این سیستم در کشورهای مشترک المنافع و روسیه می باشد. ثبت سفارش

حواله دبی رمیت

دبی رمیت DubaiRemit یک موسسه اماراتی می باشد که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را (غیر از کشورهای مورد تحریم) در کوتاهترین زمان ممکن و “بدون نیاز به حساب بانکی” انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، به شمار آید .در حال حاضر دبی منت درکشور های هند ، پاکستان ، عربستان صعودی ، یمن ، عراق ، سوریه ، لبنان ، بنگلادش ،فیلیپین ، اردن (جردن) ، قطر، بحرین ، کویت ،مصر ، انگلیس، کانادا و … شعبه دارد و این باعث شده که دبی ریمت بزرگترین و معتبرترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس (Middle East) خاور میانه شود.