پرداخت هزینه UEMS

UEMS یا  University Express Mailing System یک پل ارتباطی بین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا و دانشجو است که از طریق همکاری با شرکت های پستی بین المللی (DHL, FEDEX, UPS,…)، مدارک دانشگاهی را بین دانشگاه و دانشجویان مبادله می کند. UEMS  تسهیل و تسریع فعالیت های پستی دانشگاه و دانشجو، بسته های پستی  از طریق یک روال استاندارد شده و منسجم را تبادل می کند. دانشجوی متقاضی، مدرک مورد نظر را از دانشگاهی که پذیرش گرفته است درخواست می کند. آدرس پستی و نوع ارسال را انتخاب می کند. بعد از پرداخت هزینه، فرایند تأیید و ارسال پستی شروع می شود. پرداخت هزینه UEMS توسط کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت در کوتاهترین زمان و بهترین قیمت انجام میگردد.

سایت eShipGlobal روشی سریع، مطمئن و ارزان برای ارسال و دریافت مدارک، فرم های اپلیکیشن، رونوشت پرونده ها و سایر مدارک دانشگاه ها و دانشجویان مانند مدرک I20 (جهت ویزای F1 و F2) و DS-2020 (جهت اخذ J1 و J2) متقاضی تحصیل در دانشگاه های آمریکاست. در اغلب موارد دانشگاه های امریکا به صورت مستقیم ارسال مدارک به ایران ندارند، با استفاده از خدمات ارسال و دریافت پستی موسسه UEMS (سرویس پست فوری دانشگاه)، فرآیند ارسال و دریافت مدارک بسیار تسهیل شده است. از این سرویس می توان برای دریافت مدارک پذیرش رسمی از دانشگاه و ارائه آن به سفارت آمریکا برای اخذ ویزا استفاده کرد.

لازم به ذکر است هزینه استفاده از خدمات UEMS متنوع است و بسته به آدرس دانشجو و دانشگاه پذیرش دهنده تغییر می کند.

نحوه ثبت نام در سایت UEMS و درخواست ارسال پستی توسط  eShipGlobal

 • ابتدا در eShipGlobal حساب کاربری ایجاد نموده.
 • پس از ورود با ایمیل، نوع مدرک مورد تقاضا و دانشگاه را انتخاب کرده.
 • در مرحله بعد می توانید با انتخاب گزینه دریافت بسته، دانشگاه مورد نظر را جستجو و دانشگاه و دپارتمان مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس آدرس تحویل بسته را وارد نمایید. از آنجا که ارسال بسته توسط پست های DHL و Fedex (دو سرویس پستی که E Ship Global برای ارسال بسته I-20/DS-2019 به کار می برد) به کشور ایران انجام نمی شود، برای ارائه آدرس مقصد می توان با صرافی آنلاین پارس پرداخت هماهنگ کرد تا بسته به دبی ارسال شده و از طریق Pars e-Pay به آدرس شما در ایران وارد شود، اما اگر امکان انتخاب DHL با توجه به نوع دانشگاه وجود داشته باشد، می توان آدرس ایران را برای ارسال مدارک انتخاب کرد.
 •  پست مدارک با پرداخت هزینه انجام میگردد.

روش های پرداخت هزینه های UEMS

 1. پرداخت هزینه UEMS از طریق PayPal
 2. پرداخت هزینه eShipGlobal از طریق ویزا کارت و مستر کارت
 3. پرداخت هزینه پست مدارک تحصیلی به دانشگاه های آمریکا از طریق سوئیف SWIFT

مراحل انجام کار به شرح زیر می باشد:

  1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل (با توجه به ۳ روش بالا کارمزدها متفاوت می باشد)
  2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
  3. انجام حواله و تحویل رسید حواله به مشتری

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل وپیامک از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.