بیت کوین کش - Bitcoin Cash

بیت کوین کش با نماد اختصاری BCH در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود. این ارز دیجیتال درواقع یک انشعاب (فورک) بیت کوین محسوب می‌شود.این ارز کاملاً متفاوت از بیت کوین است؛ بیت کوین کش حاوی افزایش حجم بلاک تا حداکثر ۳۲ مگابایت که در بیت کوین محدود به ۱ مگابایت است،میباشد که امکان پردازش تراکنش‌های بیشتری را فراهم می‌کند. خرید و فروش بیت کوین کش در پارس پرداخت Pars e-Pay با توجه به محاسبات نرخ روز انجام گرفته و حداکثر تا ۲ ساعت انتقال و جابه جایی بیت کوین کش توسط پارس پرداخت انجام میگردد.

خرید و فروش بیت کوینکش درپارس پرداخت Pars e-Pay

مراحل مورد نیاز برای خرید و فروش رمزارز بیتکوین کش  درپارس پرداخت

  • ایجاد حساب کاربری با اطلاعات معتبر
  • تکمیل فرآیند احراز هویت ( ارایه کارت شناسایی ملی )
  • ثبت سفارش خرید یا فروش ارز بیت کوین کش

ویژگی های بیت کویین کش

غیر متمرکز بودن : تحت نظارت هیچ سازمان یا دولتی نبوده و برای انجام معاملات به وسیله رمز ارزها نیازی به وجود واسطه و یا نفر سوم برای تایید معامله نیست .

 آسان بودن روند معامله : به دلیل نبود نهاد نظارتی ، نداشتن قوانین سخت و پیچیده برای انجام معامله ، شفافیت کامل بازار و اطلاعات آن و همچنین عدم مالکیت هیچ دولتی بر روی این بازار انجام معاملات به وسیله بیتکوین یا سایر واحد های ارز دیجیتالی بسیار ساده تر از بازار های واقعی می باشد .

 امنیت بالا :  معادل فیزیکی نداشته و تنها از رمز های دیجیتالی ساخته شده است که افراد با ارائه این رمز ها می توانند به انجام فعالیت های خود در بازار دیجیتال بپردازند ، استخراج این رمز ها بسیار پیچیده و سخت می باشد و دسترسی به کد های آن ممکن نمی باشد در نتیجه امکان تقلب و یا انجام معاملات تکراری در بازار ارز دیجیتال تقریبا غیر ممکن می باشد . 

 ناشناس بودن هویت افراد : یکی از ویژگی ها ناشناس بودن هویت دو طرف معامله برای یکدیگر می باشد که این ویژگی سبب می شود تا پیگیری افراد انجام دهنده این معاملات تقریباً غیر ممکن شود . 

 حمل و جابه جایی آسان : به این دلیل که ارز دیجیتالی می باشد و وجود فیزیکی ندارد حمل و جابه جایی آن بسیار ساده تر از پول های رایج در دنیای واقعی می باشد .

 عدم دریافت مالیات :  ارزهای دیجیتالی در حال حاضر توسط هیچ کشوری به طور کامل به رسمیت شناخته نشده اند و دولت ها هنوز نمی دانند که چگونه باید با این ارزها برخورد کنند در نتیجه این امر فعالیت در این بازار در حال حاضر مشمول مالیات نشده و فرصت بسیار خوبی برای انجام معاملات بزرگ می باشد .

 برگشت ناپذیری تراکنش ها : از آنجایی که هویت افراد در معاملات کاملا ناشناس می باشد در نتیجه در صورت ثبت شدن یک تراکنش دیگر امکان بازگشت و یا تغییر در آن ممکن نمی باشد . به دلیل وجود این ویژگی توصیه می شود تا در هنگام انجام این نوع معاملات بسیار دقت نموده و از صحت و درستی اطلاعات کیف پول طرف مطمئن شوید زیرا در صورت اشتباه در انجام معامله امکان برگشت یا تغییر تراکنش وجود ندارد .

همواره کارشناسان پارس پرداخت با فراهم آوردن بستری بسیارامن و راحت برای خرید و فروش انواع ارز دیجیتال با سابقه درخشان آماده ارایه بهترین قیمت رمز ارزها به شما میباشد.

به محض آنکه سفارش مورد نظر شما  توسط پارس پرداخت  Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند تراکنش خرید و فروش Bit Coin Cash تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده به حساب واریز می گردد.