ویزا کارت فیزیکی تاجیکستان

شاید یکی از مشکلات خیل عظیمی از مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور ( گردشگران ، دانشجویان ، مهاجران ، بازرگانان ) حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی باشد. از طرفی دیگر آن گروه از افرادی که در اینترنت و دنیای آنلاین به فعالیت می پردازند جهت انجام کلیه پرداخت ها و خریدهای خود از سایت های خارجی نیاز به داشتن ویزا کارت دارند تا بتوانند عملیات پرداخت آنلاین را بصورت مستقل انجام دهند. مجموعه Pars e-Pay افتتاح حساب بانکی متصل به ویزا کارت را برای رفع این مشکلات از طریق یکی از معتبر ترین بانکهای تاجیکستان در اختیار هم وطن های عزیز قرار میدهد.
کارتهای صادر شده از تاجیکستان فقط از نوع ویزا کارت بوده و مشخصات آن به شرح زیر می باشند شارژ:

ویژگیهای کارتها

ویزا کارت کلاسیک - Classic VISA Cardویزا کارت کلاسیکویزا کارت گلد - Gold VISA Cardویزا کارت گلدویزا کارت گلد لوکس - Gold Lux VISA Card ویزا کارت گلد لوکس
استفاده در درگاه پرداخت آنلاین
استفاده در ATM
استفاده در POS
حک شدن نام
قابلیت وریفای PayPal
دارا بودن حساب بانکی
دارا بودن CHIP
مدت اعتبار کارت۳ سال۳ سال۳ سال
تعداد دفعات شارژنامحدودنامحدودنامحدود
دارابودن حساب بانکی
دارا بودن SWIFT
امکان رزرو ماشینX
سقف برداشت از ATM۱۵۰۰$۵۰۰۰$No Limit
سپرده اولیه Bank Deposit۱۰۰$۲۰۰$۴۰۰$
میزان اعتبار اولیه جهت صدور۰$۰$۰$
هزینه صدور + Bank Deposit۴۸۰$۶۸۰$۸۰۰$
 

سوالات متداول ویزا کارتهای تاجیکستان:

 • ویزا کارت جیست؟ یکی از یزرگترین شرکتهای ارائه دهنده کارتهای اعتباری در جهان می باشد که با داشتن یکی از کارتهای آن صاحب کارت قادر خواهد بود از کلیه سایتها خرید نماید و در شبکه جهانی ویزا کارت از دستگاهها و فروشگاههای طرف قرارداد مبادلات مالی انجام دهد.
 • ویزا کارت فیزیکی چیست؟ اکثر کارتها در ایران به صورت مجازی می باشند و یا مشخصات کارت در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. بنابراین دارای محدودیتهایی می باشد. این کارت به صورت فیزیکی به مشتری تحویل داده می شود و شما قادر خواهید بود که از این کارت در دستگاههای خودپرداز و پذیرنده های فروشگاهی سراسر جهان استفاده نمایید.
 • من از سایتی با ارز غیر از دلار می خواهم خرید کنم آیا با این کارت امکان پذیر است؟ بله، شما با کلیه ارزهای رایج در جهان قادر به خرید و یا برداشت وجه خواهید بود. در صورتیکه با ارزی غیر از دلار خریدنمایید بانک صادر کننده کارت بابت تبدیل ارز شما به دلار ۳ درصد هزینه تبدیل ارز توسط بانک دریافت می گردد. این کارمزد در همه بانک های سراسر جهان جهت خرید با ارز غیر از ارز  کارت صادر شده دریافت می گردد.
 • آیا کارت بنام من صادر می گردد؟ بله, تمامی کارتهای تاجیکستان با نام بوده و نام مشتری روی کارت حک می گردد.
 • آیا با پرداخت هزینه صدور کارت مبلغی هم داخل کارت وجود دارد؟ خیر, هزینه پرداختی فقط جهت صدور کارت می باشد و بعد از صدور شما قادر به شارژ کارت خود از طریق ما و یا صرافی ها خوتهید بود.
 • جه مدارکی جهت صدور کارت نیاز است؟ پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتیار و پر کردن فرم مربوطه در دفتر شرکت.
 • آیا امکان برداشت وجه از دستگاههای ATM در خارج از ایران وجود دارد؟ بله، با این کارت از کلیه دستگاههای خود پرداز جهان امکان دریافت وجه را دارا می باشید.
 • آیا با این کارت می توانم اتومبیل اجاره کنم؟ بله، یکی از مزیت های کارتهایی که دارای Deposit یا همان سپرده اولیه نزد بانک می باشد این است که این کارت ها ماهیت Credit Card پیدا می کنند و مشتری قادر خواهد بود از کلیه شرکت های اجاره خودرو نظیر Avis and Budget یا Hertz و یا SixT خودرو اجاره نمایید.
 • آیا با این کارت می توانم بلیط هواپیما رزرو کنم؟ بله، از آنجایی که خرید بلیط هواپیما فقط و فقط با کارت با نام امکان پذیر می باشد، و مسافر در زمان دریافت کارت پرواز کارت اعتباریش  توسط کارمندان فرودگاه روئیت می شود و اگر نام مسافر با نام کارت یکی بود کارت پرواز صادر می شود. این کار به خاطر عدم سو استفاده از کارت اشخاص دیگر صورت می پذیرد.
 • آیا کسی خارج از کشور می تواند به حساب من پول واریز کند؟ بله، تمامی کارتها دارای حساب بانکی و SWIFT می باشند.
 • آیا کارتم را می توانم در paypal استفاده کنم؟ بله، در زمان اولین استفاده از کارت در PayPal یک کد ۴ رقمی در صورتحساب شما ایجاد می گردد که با وارد کردن ان در سایت PayPal.com حساب شما وریفای خواهد شد. البته اضافه نمودن موفق کارت به PayPal به مهارت شما هم بستگی دارد. ما اتصال موفق کارت به پی پال را توسط شما گارانتی نمی کنیم.
 • چگونه می توانم کارتم را شارژ نمایم؟ برای شارژ با توجه به اینکه کارتها  دارای حساب بانکی می باشند هم از طریق صرافی ها و هم از طریق خودما قابل انجام است. زمان شارژ توسط ما نهایت ۲۴ ساعت می باشد و مبلغ دقیق و بدون کسری به حساب شما واریز می شود. ولی توسط صرافی ها ۳ تا ۷ روز کاری زمان می برد و حدود ۳۰ دلار نیز به علت کارمزدهای بانکهای واسطه کمتر به حساب شما می نشیند.
 • کارمزد شارژ چقدر می باشد؟ برای مقادیر زیر ۱۰۰۰ دلار ۳۰ دلار و مقادیر بالای ۱۰۰۰ دلار ۵۰ دلار می باشد.
 • نکته مهم در مورد شارژ: بعضی شرکتهای سود جو مبلغ کارمزد را بعضا کم تر به مشتری می گویند و در عوض قیمت دلار را ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان بالای قیمت واقعی اعلام می کنند. در این مورد هوشیار باشین. بدیهی است با این روش چندین برابر مبلغ کارمزد را بدون اینکه مشتری از قیمت واقعی ارز اطلاع داشته باشد دریافت می کنند.