کردیت کارت امارات

کارتها و سرویس های ارائه شده در این بخش همگی از کشور امارات شهر دبی صورت میگیرد. کارت های ارائه شده TravelEZ بوده و دو نوع با نام یا پریمیوم ویزا کارت و بی نام بیسیک ویزا کارت می باشند.

حساب پی پال که توسط مجموعه ParsePay ارائه می شود از نوع شخصی یا پرسونال می باشد. در زیر می توانید اطلاعات کاملی در باره خدمات ارائه شده از امارات بدست بیاورید.

ویزا کارت Pre-Paid امارات

کارت های ارایه شده از امارات از نوع ویزا کارت و به صورت فیزیکی می باشند که در تمامی وب سایت هایی که از ویزا کارت VISA Card پشتیبانی می کنند و نیز سیستم های مالی با قابلیت برداشت الکترونیک قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است که محل تحویل این کارت امارات متحده عربی، شهر دبی می باشد.

افتتاح پی پال امارات

پی پال PayPal ،گسترده ترین سیستم مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت می باشد، که دارای مزایا و سختگیریهای مختص به خود میباشد، PayPal امکان دریافت و ارسال آنی وجه با کمترین کارمزد را فراهم نموده است. یکی دیگر از ویژگیهای برجسته پی پال PayPal امکان اتصال مستقیم آن به سیستم ebay می باشد، هزینه های بسیار کم در کنار این همه مزایا PayPal را به یکی از محبوب ترین روشهای دریافت و پرداخت تبدیل کرده است.