حواله جات دستی - Money PickUp

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت ضمن راحتی بیشتر شما عزیزان در ارسال و دریافت ارزها به صورت تحویل اسکناس به شخص تحویل گیرنده در اکثر کشورهای دنیا از جمله کشورهای زیر حواله جات دستی شما را در اسرع وقت امکان پذیر مینماید .

حواله به ازبکستان

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به ازبکستان را در شهرهای مختلف از جمله سمرقند ،  تاشکند ، نمنگان و بخارا ارسال و دریافت اسکناس  " سوم (UZS)  " و دلار را امکان پذیر می سازد.

حواله به امارات

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به امارات را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله دبی ،  ابوظبی  و شارجه به صورت ارسال و دریافت اسکناس درهم (AED) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به تاجیکستان

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به تاجیکستان را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله دوشنبه ، خجند ، کولاب و باختر ارسال و دریافت اسکناس سامانی (TJS) و دلار را امکان پذیر می سازد.

حواله به ترکیه

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به ترکیه را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله استانبول ، آنکارا و آنتالیا به صورت ارسال و دریافت اسکناس لیر (TL) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به روسیه

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به روسیه را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله مسکو ، سن پترزبورگ و نووسیبیرسک به صورت ارسال و دریافت اسکناس روبل (RUB) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به عراق

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به عراق را به صورت دستی در شهرهای مختلف از جمله اربیل ،کربلا ،  و نجف به صورت ارسال و دریافت اسکناس دینار (IQD) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به گرجستان

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به گرجستان را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله تفلیس و باتومی به صورت ارسال و دریافت اسکناس لاری (ლ) (GEL)  و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به استرالیا

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به استرالیا و نیوزلند را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله ملبورن و سیدنی به صورت ارسال و دریافت اسکناس دلار استرالیا (AUD)  و دلار آمریکا امکان پذیر می سازد.

حواله به کانادا

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به کانادا را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله تورنتو و ونکوور به صورت ارسال و دریافت اسکناس دلار کانادا (CAD) و دلار آمریکا امکان پذیر می سازد.

حواله به اکراین

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به اوکراین را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله کی‌یف و خارکوف به صورت ارسال و دریافت اسکناس گریونا (₴) (UAH) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به هلند

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به هلند را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله آمستردام و روتردام به صورت ارسال و دریافت اسکناس یورو (EUR) امکان پذیر می سازد.

حواله به قزاقستان

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به قزاقستان را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله آلماتی و اق تپه به صورت ارسال و دریافت اسکناس تنگه (KZT) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به هند

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به هند را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله بمبیی، دهلی و حیدرآباد به صورت ارسال و دریافت اسکناس روپیه هند (₨) (INR) و دلار امکان پذیر می سازد.

حواله به پاکستان

مجموعه صرافی آنلاین پارس پرداخت حواله به پاکستان را به صورت دستی و واریز به حساب در شهرهای مختلف از جمله کراچی و اسلام‌آباد به صورت ارسال و دریافت اسکناس روپیهٔ پاکستان (PKR) و دلار امکان پذیر می سازد.