رزرو از سایت AirBnB

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.

Airbnb بر اساس این ایده که هر کس باید بتواند یک سفر کامل ، از جمله محل اقامت ، کارهایی که انجام می دهد و کسانی که ملاقات می کنند را انجام دهد ، ساخته شده است . به همین منظور ، میلیونها نفر در سراسر دنیا را توانمند می سازد تا از فضاها ، اشتیاق و استعدادهای خود برای کارآفرینی استفاده کنند. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت AirBnB توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

Create a world where anyone can belong anywhere

با AirBnB چالش های هیجان انگیزی پیش رو دارید، با چالش های خلاقانه و با حمایت جامعه جهانی روبرو میشوید. 

 • مکانی برای اقامت در هر سفر A place to stay for every trip : خواه دنبال خانه ای درختی برای آخر هفته باشید یا کل خانه برای کل خانواده ، استقبال گرمی در انتظار شماست. در پشت هر اقامت یک فرد واقعی قرار دارد که می تواند جزئیات لازم برای ورود به سیستم و احساس حضور در خانه را به شما ارائه دهد.
 • تجربه های خاص  One-of-a-kind experiences : تجربه Air b&b تجربه تور معمولی نیست. چه در سفر باشید ، چه در شهر خود میتوانی شهر را بگردید یا در خانه بمانید ، از یک میزبان خبره چیز جدیدی بیاموزید. از بین آموزش رقص ، تهیه ماکارونی – حتی یوگا با بز ، یکی را انتخاب کنید.

چه چیزی Airbnb را متفاوت می کند

 • یک جامعه جهانی سفر : Airbnb در ۱۹۱+ کشور موجود است و استانداردهای انجمن  Airb n b به ارتقا safety ایمنی و تعلق خاطر برای همه مسافران کمک می کند.
 • میزبانانی که واقعاً اهمیت می دهند : از خانه ها گرفته تا هتل ها ، میزبان همه چیز درباره چیزهایی که باعث می شود شما به هر کجا که بروید احساس خوشایندی کنید.
 • ایربی اندبی شبانه روز برای شما : پشتیبانی جهانی ۲۴/۷  به ۱۱ زبان مختلف در دسترس است و در هر کجا که باشید آماده کمک است.
 • هر سفر توسط Airbnb پوشش داده می شود : خط مشی بازپرداخت میهمان بسیاری از مسائل مربوط به سفر را در بر می گیرد و در صورت بروز مواردی ،  رزرو یا بازپرداخت می کنند.

مراحل پرداخت در سایت AIRBNB

 1. متناسب با سلیقه خود فیلتر کنید : جستجوی خود را با فیلترها – مانند محدوده قیمت یا استخر – شخصی کنید تا دقیقاً همان چیزی را که می خواهید ، بدست آورید.
 2. وارد جزئیات شوید : عکس ها را بررسی کنید. سپس ، مرورها و نظرات مهمان از رزروهای گذشته را بخوانید تا شخصاً ببینید چگونه است.
 3. با آرامش خاطر رزرو کنید : رزرو ایر بی اند بی اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد و برای پردازش پرداخت ها از استانداردهای جهانی امنیتی پیروی می کند. برای رزرو میتوانید با همکاران ما در صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس حاصل فرمایید.
 4. برسید و لذت ببرید! فقط به وسیله یک پیام میتوانید از میزبان خود هرگونه سوال را بپرسید . آنها همچنین می توانند نکات و توصیه های محلی را به شما ارائه دهند.

هزینه های رزرو محل اقامت در Airbnb
Airb&b برای رزرو محل اقامت ساختار های متفاوت هزینه خدمات دارد: 

 1. تقسیم هزینه: این ساختار هزینه رایج ترین است. هزینه خدمات از پرداخت میزبان کسر می شود و هزینه خدمات از میهمانان دریافت می شود.
 2. هزینه خدمات میزبان : بیشتر میزبانان هزینه خدمات ۳٪ را پرداخت می کنند ، اما میزبانان Airbnb Plus ، میزبانانی که لیست آنها در ایتالیا است و میزبانانی که از سیاست های لغو Super Strict استفاده می کنند ، ممکن است هزینه بیشتری پرداخت کنند. این هزینه از زیر مجموعه رزرو (نرخ شبانه بعلاوه هزینه نظافت و هزینه اضافی مهمان ، در صورت وجود ، اما بدون احتساب هزینه ها و مالیات Airbnb) محاسبه می شود و به طور خودکار از پرداخت میزبان کسر می شود.
 3.  هزینه فقط میزبان : کل هزینه خدمات از پرداخت میزبان کسر می شود و هیچ هزینه خدمات Airbnb توسط مهمانان پرداخت نمی شود. هزینه فقط میزبان معمولاً از ۱۴٪ تا ۱۶٪ است و برای هتل ها و برخی دیگر از میزبان ها اجباری است. همچنین برای میزبانهای متصل به نرم افزار اجباری است ، مگر اینکه این میزبان ها بیشتر لیست خود را در ایالات متحده ، کانادا ، باهاما ، مکزیک ، آرژانتین ، تایوان یا اروگوئه داشته باشند. میزبانان Airbnb Plus که از سیاست های لغو Super Strict استفاده می کنند ممکن است هزینه بیشتری پرداخت کنند. هزینه خدمات پرداخت شده توسط میزبان برای لیست های واقع در سرزمین اصلی چین ۱۰٪ است.

برای بررسی هزینه خدمات برای رزرو خاص:

در سایت Airbnb.com به هزینه خدمات میزبان Host service fee ; در کنار رزرو مورد نظر برای بررسی ، کد رزرو را انتخاب کنید ; در بخش پرداخت ، هزینه خدمات Airbnb را پیدا خواهید کرد. ضمن پداخت هزینه های Airbnb.com  با همکاران ما در صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس حاصل فرمایید.
در سایت Airbnb.com به هزینه خدمات به مهمان Guest service fee ; بیشتر مهمانان هزینه خدماتی را پرداخت می کنند که زیر ۱۴.۲٪ از کل مبلغ رزرو (نرخ شبانه به اضافه هزینه نظافت و هزینه اضافی مهمان ، در صورت وجود ، اما بدون احتساب هزینه ها و مالیات Airbnb). این هزینه بر اساس فاکتورهای مختلف رزرو متفاوت است و از جمله هنگام پرداخت قبل از رزرو ، برای میهمانان نمایش داده می شود.

هزینه های تجربه Airbnb ;

هزینه خدمات میزبان : از میزبانی که تجربه می کند ۲۰٪ هزینه خدمات دریافت می کند. این بر اساس قیمت تجربه محاسبه می شود و به طور خودکار از پرداخت میزبان کسر می شود. ایربیاندبی برای برخی از تجربیات تأثیر اجتماعی از این هزینه چشم پوشی می کند.

هزینه خدمات به مهمان : در حال حاضر برای تجربه ما هزینه خدمات مهمان دریافت نمی کنیم.

هزینه های مالیات بر ارزش افزوده خدمات 
بسته به قوانین حوزه قضایی درگیر ، ممکن است مالیات بر ارزش افزوده از محل میزبان و هزینه خدمات مهمان گرفته شود. هزینه خدمات در صورت اعمال شامل این هزینه های مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود.

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو Airbnb توسط Pars e-Pay

در سایت Airbnb  از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. . از نرم افزار موبایل سایت ایربی اند بی هم می‌توانید استفاده کنید ، سپس هتل ویا اقامتگاه  مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو  Airbnb  واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.