افتتاح حساب وب مانی

وب مانی یک سیستم انتقال پول الکترونیکی است که در سال ۱۹۹۸ در روسیه پایه‌گذاری شد. طبق ادعای مسئولان ارشد وب مانی، این موسسه در حال حاضر با حدود ۳۰ میلیون کاربر ثبت شده، بیش از ۱۱ میلیون کاربر فعال دارد که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.
در حال حاضر می‌توان با استفاده از افتتاح حساب وب مانی از ۱۰۰.۰۰۰ فروشگاه و مرکز خدماتی آنلاین خرید کرد. همچنین این سیستم به عنوان مرجعی برای انتقال امن و بی خطر وجه بین افراد و شرکت‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

(( افتتاح حساب فرمال وب مانی فقط با ۳۰۰.۰۰۰ سیصد هزار تومان در پارس پرداخت Pars e-Pay ))

جهت داشتن حساب در وب مانی هیچ نیازی به کارت اعتباری نیست و مانند برخی کیف پول‌های دیجیتالی دیگر، لازم نیست یک شماره حساب بانکی به حساب وب‌مانی خود متصل کنید. بنابراین به نظر می‌رسد این کیف پول سیستمی مناسب برای ایرانیانی باشد که جهت معاملات یا خرید‌های بین‌المللی به یک مرجع معتبر نیازمند هستند.
با توجه به این که دفتر مرکزی وب مانی در روسیه قرار دارد، این موسسه بر خلاف رقبای قدرتمندش مانند پی پال و Skrill، خدمات خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار ایرانیان قرار می‌دهد. البته ساختن حساب کاربری در وب مانی اصولی دارد که اگر از آن‌ها مطلع باشید، به راحتی می‌توانید یک کیف پول در این شرکت دریافت کنید و از خدمات بی‌شمار آن بهره ببرید.

انواع حساب وب مانی

سقف انجام تراکنش در وب مانی به نوع حسابی که از آن استفاده می‌کنید بستگی دارد. شما در ابتدا و با ثبت نام اینترنتی فقط به سقف محدودی از تراکنش دسترسی دارید که می‌توانید با ارسال مدارک خود به موسسه Web Money این سقف را افزایش بدهید. بهتر است با توجه به نوع استفاده‌ای که از حساب خود دارید از راهنمایی کارشناسان ما در   پارس پرداخت  Pars e-Pay  بهره ببرید تا حساب مناسب شما در وب مانی را برایتان ایجاد کنیم.

افتتاح حساب وب مانی توسط پارس پرداخت  Pars e-Pay  به چه صورت است؟

برای داشتن کیف پول وب مانی با نام و مشخصات خود می‌توانید با ثبت سفارش از همین صفحه، مراحل پیچیده این کار را به ما بسپارید. با توجه به سابقه زیاد تیم پارس پرداخت  Pars e-Pay  در ارائه خدمات ارزی مرتبط با وب مانی، کارشناسان ما کاملاً از پیچیدگی‌ها و موارد قانونی افتتاح این حساب مطلع هستند. بنابراین اگر ایجاد این حساب را به ما بسپارید در آینده، برای استفاده از آن دچار مشکل نخواهید شد.
برای اینکه همکاران ما بتوانند افتتاح حساب شما را انجام بدهند، لازم است پس از ثبت سفارش مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید. ما به محض دریافت مدارک دست به کار می‌شویم و ظرف مدت ۱ تا ۳ روز و با طی کردن مراحل قانونی مورد نیاز، یک حساب وب مانی برای شما افتتاح می‌کنیم و اطلاعات آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم.