پرداخت هزینه ارزیابی مدارک WES

برای گرفتن مجوز تحصیل ، کار و یا مهاجرت در کشورهای آمریکا و کانادا باید مدارک تحصیلی خود را به موسساتی برای ارزیابی بدهید تا بر اساس سیستم های مرسوم آن کشورها مدارک شما را ارزش گذاری و تایید کنند و یا نمرات شما را معادل سازی کنند. یکی از معتبرترین موسساتی که ارزشیابی آن تقریبا مورد قبول کلیه دانشگاه ها و سازمان ها و یا حتی آژانس های دولتی این دو کشور می باشد ، موسسه World Education Service و یا به اختصار WES است. ولی قبل از انتخاب مطمئن شوید که نتیجه ارزشیابی و ارزیابی مدارک تحصیلی WES برای دانشگاه یا موسسه ای که می خواهید مدارک را برای آنها ارسال کنید ، معتبر و قابل قبول می باشد.

ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES
ثبت نام در سایت WES: در حین ثبت نام و وارد کردن اطلاعات با توجه به این که چه مدرکی دارید و مدارک خود را به چه هدفی می خواهید ارزیابی کنید، هزینه قابل پرداخت برای شما مشخص می شود.
اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشید مدارک شما باید Course-by-Course – with GPA & course-levels ارزیابی شود.
اگر قصد کار، مهاجرت و یا تحصیلات متوسطه را داشته باشید، مدارک شما باید Document-by-Document ارزیابی شود.

ارسال مدارک به موسسه WES:

  • بعد از پرداخت و دریافت reference code ، تمام مراحل بعدی با جزئیات برای شما ارسال می شود.
  • در تمامی مکاتبات خود با موسسه WES ، کد reference code را ذکر کنید.

wes نتیجه ارزشیابی را چند روز بعد از دریافت مدارک به صورت زیر ارسال می کند:

  • تایید اصل بودن مدرک
  • تغییرفرمت نمرات از ۲۰ نمره به ۴ نمره
  • ارسال نتیجه به دانشگاه و یا موسسه درخواستی

نتیجه این ارزشیابی در wes ثبت می شود و هر زمان که نیاز شد ، تنها با پرداخت ۳۰ دلار می توانید درخواست کنید wes نتیجه را به دانشگاه و یا موسسه ای دیگر ارسال کند.
هزینه ارزیابی مدارک در آمریکا و کانادا توسط WES به خدماتی که انتخاب می کنید بستگی دارد و معمولا حدود ۲۰۰ دلار کانادا می باشد.

روش پرداخت هزینه WES

  • پرداخت هزینه برسی مدارک توسط WES فقط از طریق کارتهای اعتباری ویزا کارت و مستر کارت می باشد

برای درخواست پرداخت هزینه توسط Pars e-Pay:

  1. تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل فرم ها در سایت WES.org را تا مرحله پرداخت طی کنید.
  2. نام کاربری که همان ایمیل ثبت نامی شما در سایت WES  است را به همراه رمز عبور خود از طریق تلگرام یا واتساپ و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید.
  3. معادل ریال مبلغ قابل پرداخت به WES را از ما استعلام گرفته و واریز نمایید.
  4. پرداخت شما توسط کارتهای بین المللی ویزا کارت و مستر کارت انجام شده و نتیجه پرداخت را در سایت WES می توانید مشاهده نمایید.

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در صرافی آنلاین پارس پرداخت در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل/واتساپ/تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.