پرداخت هزینه چاپ مقاله ISI

پرداخت هزینه چاپ مقاله ISI و ISC و تمامی ژورنال های شما در صرافی آنلاین پارس پرداخت در کمترین زمان با بهترین قیمت .

مؤسسه اطلاعات علمی یا ISI  ‏(Institute for Scientific Information)، موسسه‌ای با تمرکز بر علم‌سنجی و انتشارات علمی است که در سال ۱۹۶۰ توسط یوجین گارفیلد تأسیس شد.  این مؤسسه توسط مؤسسه علمی تامسون در سال ۱۹۹۲ خریداری و به‌ عنوان  Thomson ISI شناخته شد و اکنون نیز با نام Thomson Scientific  شناخته شده است، این مؤسسه بخشی از شرکت Thomson Reuters است. 

آی‌اِس‌آی، سالانه گزارشی را تحت عنوان گزارش استنادی مجلات علمی را که با سرواژه جِی‌سی‌آر (Journal Citation Reports)‏ معروف است ارائه می‌کند که در آن مجلات نمایه‌شده در بانک اطلاعاتی خود را بر اساس شاخصی با عنوان ضریب تاثیرگذاری رتبه‌بندی می‌کند. در حال حاضر ضریب تاثیرگذاری یکی از شاخص‌های اصلی برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می‌شود.

انتخاب مجله معتبر

مجله ای که شما انتخاب کرده اید حتما باید از نظر اعتبار مورد تایید باشد و از چندین مقاله ISI مورد استناد واقع شده باشد . تا جای ممکن هدف شما باید انتخاب بالاترین ایمپکت فاکتور در بین مجلات ISI باشد اما در نظر داشته باشید که اگر موضوع مقاله شما منطقه ای باشد انتشار آن در مجلات بین المللی سخت خواهد شد در نهایت تنها راهی که به موفقیت مقاله خود پی خواهید برد نقل قول هایی است که به مقاله شما نوشته می شود ، پس مجله ای را انتخاب کنید که توسط افراد معتبر خوانده می شود چرا که آن افراد کسانی هستند که در مورد مقاله شما اظهار نظر خواهند کرد .

در ایران سیستمی داخلی برای داوری فعالیت‌های پژوهشی وجود ندارد، به همین دلیل داوری را به سیستم خارجی سپرده‌اند. سیستم ISI سیستمی است که در حال حاضر در حال استفاده از آن هستیم. طبق بخش نامه وزارت علوم نتیجه فعالیت‌های پژوهشی که به صورت مقاله‌های علمی چاپ می‌شوند بر اساس WOS  و  (JCR) بودن یا ISI Listed بودن یا ISC بودن دارای امتیازات جداگانه هستند. 

دانشگاه‌های مختلف امتیازات خاصی را برای چاپ مقاله مستخرج از پایان‌نامه در نظر گرفته‌اند در یکی از این دانشگاه‌ها چاپ مقاله علمی – پژوهشی، نیم نمره. چاپ مقاله ISI یک نمره، چاپ مقاله WOS با ایمپکت فکتور کمتر از یک، یک و نیم نمره و چاپ مقاله در مجلات WOS با ایمپکت فکتور بالاتر از یک، ۲ نمره. اگر دانشجویی از پایان‌نامه نمره ۱۸ بگیرد و یک مقاله در مجله WOS با ایمپکت فکتور بالاتر از یک داشته باشد نمره پایان‌نامه او ۲۰ خواهد بود. البته این قانون در دانشگاه‌های مختلف متفاوت است.

همچنین دانشجویان خارج از کشور برای به تایید رساندن مدرک خود در وزارت علوم باید یک مقاله مستخرج از رساله دکتری در مجلات WOS چاپ نمایند (مراجعه شود به آخرین بخشنامه در سایت وزارت علوم)

لیست ژورنالهای آی اس آی ( سه دسته کلی در موسسه ISI )

لیست ژورنالهای آی اس آی به تمام ژورنال هایی که در تامسون رویترز منتشر شده  ISI  اطلاق میشود  و در لیست ژورنالهای آی اس آی  قرار میگیرد ،  این نامگذاری با استناد به نام قدیمی موسسه Institute for Scientific Information صورت پذیرفته است. با توجه به تنوع کیفی نمایه های تحت پوشش تامسون رویترز ، نمایه های آی اس آی  دارای ضریب تاثیر به ۳ دسته مجزا با حوزه های متفاوت تقسیم شده اند که شامل :

  • Science Citation Index Expanded با نام اختصاری SCI  می باشد. اعتبار علمی این ژورنال ها بسیار خوب است و در صورت چاپ مقاله در این ژورنال ها از بابت اعتبارشان مطمئن باشید .
  • Social Science Citation Index Source Publication با نام اختصاری SSCI  می باشد. اعتبار علمی این ژورنال ها بسیار مناسب است و در صورت چاپ مقاله در لیست ژورنالهای آی اس آی از بابت اعتبارشان  اطمینان داشته باشید .
  • نمایه  Arts and Humanities Citation Index با نام اختصاری SCIE  می باشد. اعتبار علمی این ژورنال ها بسیار مناسب است و در صورت چاپ مقاله در لیست ژورنالهای آی اس آی از بابت اعتبارشان نگران نباشید.

هزینه چاپ مقالات

از آنجایی که هزینه چاپ مقالات وابسته به نوع مقاله متفاوت است ، شما در مرحله پرداخت میتوانید از طریق کارت های اعتباری ویزا کارت /مسترکارت و یا تماس با کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت پرداخت خود را انجام دهید.

در حالت کلی هزینه های چاپ مقالات دانشگاهی به چهار روش زیر انجام پذیر میباشد:

  1. پرداخت هزینه انتشار مقالات ISI از طریق PayPal
  2. پرداخت هزینه چاپ مقالات ISI از طریق ویزا کارت و مستر کارت
  3. پرداخت هزینه مقالات ISI از طریق سوئیف SWIFT
  4. پرداخت هزینه چاپ مقالات ISI  از طریق وسترن یونیون

مراحل انجام کار به شرح زیر می باشد:

  1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل (با توجه به ۴ روش بالا کارمزدها متفاوت می باشد)
  2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
  3. انجام حواله و تحویل رسید حواله به مشتری

سایر ژورنال ها

همواره کارشناسان پارس پرداخت با فراهم آوردن بستری بسیارامن و راحت برای ثبت مقاله شما با سابقه درخشان آماده ارایه بهترین قیمت به شما میباشد.

به محض آنکه سفارش مورد نظر شما  توسط پارس پرداخت  Pars e-Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند ثبت مقاله شماتکمیل می شود.