صـدور واچـر هتل جهت سفارت

از آنجایی که یکی از نیاز های مسافران اروپا ، کانادا ، انگلیس  و آمریکا  برای دریافت روادید (ویزا)  ارائه رسید رزرواسیون هتل یا همان واچر هتل به سفارت می باشد، پارس پرداخت صـدور واچـر هتل جهت سفارت  را در سرویس های خود قرار داده.

صـدور واچـر  هتل جهت سفارت

این نوع واچر ها به دو صورت ارائه می گردد:
  1.  به صورت آنلاین و بدون پرداخت شبهای اقامت که هزینه آن ۱۵۰،۰۰۰ تومان می باشد. (آژانسهای مسافرتی برای دریافت نرخ ویژه تماس بگیرند.)
  2. ارائه واچر روی سر برگ رسمی هتل با مهر و امضا که در این حالت باید هزینه شبهای اقامت کامل توسط مسافر پرداخت شود. و قیمت آن با توجه به نوع هتل و مدت شبهای اقامت متفاوت می باشد.
  3. یا مسافر از دریافت ویزای خود اطمینان کامل دارد که در این حالت می تواند هتل خود رات از سایت Hotels.com انتخاب کرده و بدون هیچ کارمزدی توسط ما از طریق هین وسایت که راهنمای آن در سایت ما قرار داده شده رزرو نمایید.

نوع اول برای اکثر مسافران قابل استفاده بوده و فقط در صورت درخواست مشتری برای یکسری از کشورهای خاص مانند آلمان از نوع دو استفاده می شود.

نحوه سفارش  و مدارک لازم جهت صـدور واچـر هتل جهت سفارت: 

 به طور خلاصه صدور واچر رسم هتل جهت سفارت از وبسایت ما شامل اطلاعات مسافران یعنی نام و نام خانوادگی – اطلاعات هزینه رزرو و سربرگ به معنای لوگوی هتل می باشد که قابل قبول تمامی سفارت ها می باشد مگر آنکه سفارت مقصد شرایط دیگری را جهت واچر به مسافر اعلام کرده باشد که اطلاع از این شرایط قبل از سفارش به ما بر عهده مسافر می باشد و اگر هرگونه مورد اضافه تری از اطلاعات ذکر شده فوق نیاز باشد قابل ارایه از طریق وبسایت ما نمی باشد و مسافر قبل از سفارش می تواند از سفارت مربوطه استعلام نماید که آیا همین موارد جهت واچر برای سفارت کشور مقصد کافی می باشد یا واچر مورد قبول آن سفارت شرایط دیگری دارد.

موارد ذیل را از طریق شماره واتساپ یا تلگرام  ۰۹۳۵۴۰۷۱۲۱۴  ارسال نمایید و طی همان روز  واچر از طریق تلگرام، واتساپ و یا ایمیل برای شما ارسال می گردد.

۱)  تصویر پاسپورت مسافران که از طریق ایمیل، واتساپ و یا تلگرام برای ما ارسال شود.
۲)  نام کشور و شهر مقصد به لاتین
۳) تاریخ ورود و خروج از هتل به میلادی
۴) پرداخت هزینه رزرواسیون به صورت آنلاین و یا کارت به کارت