حواله وب مانی

وب مانی یک سامانه خدمات پول اینترنتی مثل پی پل می باشد. این سرویس بنا به گفته مسئولان آن بیش از ۱۱ میلیون کاربر دارد که این رقم روزانه در حال افزایش است. یکی از مهم ترین ویژگی های سیستم حواله وب مانی برخورداری از امنیت بالا می باشد.

هر حساب وب مانی دارای ۱۰ کیف پول مختلف می باشد که هر کدام از آنها نشانگر یک واحد ارزی است که رایج ترین آنها:
  • WMZ نشانگر کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا (USD)
  • WME نشانگر کیف پول یورو اتحادیه اروپا (EUR)
  • WMR نشانگر کیف پول روبل کنفدراسیون روسیه (RUB)

حوالجات در سیستم وب مانی با کارمزد ۰.۸ درصد انجام می شود که این هزینه بر عهده فرستنده است. مثلا اگر فرستنده بخواهد ۱۰۰۰ دلار وب مانی به حساب گیرنده انتقال دهد ، سرویس حواله وب مانی ۸ دلار را بعنوان کارمزد در نظر می گیرد و بنابراین معادل ۱۰۰۸ دلار از حساب فرستنده کسر می شود.

سرویس خرید و فروش دلار وب مانی در Pars e-Pay

مجموعه Pars e-Pay با هدف فراهم نمودن مناسب ترین نرخ خرید و فروش وب مانی مدت زیادی است سرویس حواله وب مانی را در کنار سایر پول های الکترونیکی به خدمات خود اضافه کرده است.

خرید دلار وب مانی از ما:
جهت خرید دلار وب مانی میتوانید ابتدا از بخش محاسبه هزینه در بالای سایت هزینه آن را محاسبه کرده و در صورت تایید پس از عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری سفارش خود را جهت انجام ثبت نمایید. بدیهی است برای تایید هویت کاربران مدارک شناسایی آنها برای بار اول اخذ می گردد.

فروش دلار وب مانی به ما:
در صورتی که قصد فروش دلار خود را دارید میتوانید از بخش تماس با ما تقاضای دریافت کیف پول وب مانی را انجام دهید. در حال حاضر ما دلارهای وب مانی را %۳ پایین تر از نرخ روز اسکناس از شما خریداری می کنیم و تسویه آن در ساعات اداری کمتر از ۳ ساعت و در سایر موارد کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود.