پرداخت هزینه EA

برای گرفتن مجوز تحصیل ، کار و یا مهاجرت در کشور استرالیا باید مدارک تحصیلی خود را به موسساتی برای ارزیابی بدهید تا بر اساس سیستم های مرسوم آن کشور مدارک شما را ارزش گذاری و تایید کنند و یا نمرات شما را معادل سازی کنند.انجمن مهندسین استرالیا Engineers Australia مسئول ارزیابی کدهای شغلی مرتبط با متخصصین رشته‌های مهندسی می‌باشد. افراد متقاضی می‌بایست دارای حداقل مدرک کارشناسی در یک رشته‌ی مهندسی و مدرک زبان آیلتس ۶ (یا معادل آن در دیگر آزمون‌ها) باشند. نکته‌ی حائز اهمیت در رابطه با انجمن مهندسین استرالیا الزام این سازمان بر ارائه‌ی گزارش تایید صلاحیت مهندسی CDR است. پرداخت هزینه EA توسط کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت برای شما عزیزان انجام میگردد.

ویزای مهارت عمومی GSM رایج ترین نوع ویزا برای متخصصان، مدیران، بازرگانان و فارغ التحصیلان بین المللی در استرالیاست. یکی از الزامات این نوع ویزا ارزیابی مهارت میباشد که باید قبل از ارائه درخواست ویزا، توسط یک آژانس حرفه ای ذیربط بررسی شود. بیش از ۲۰ آژانس ارزیابی مهارت در این کشور وجود دارد، از جمله :

 • سازمان وت اسس VETASSESS 
 • انجمن کامپیوتر استرالیا  The Professional Association for Australia’s ICT sector ACS 
 • انجمن مهندسین استرالیا Engineers Australia EA  
 • سی پی ای استرالیا Certified Practising Accountant CPA

ارزیابی مدارک EA Australia

 سازمان انجمن مهندسین استرالیا Engineers Australia EA مسئولیت ارزیابی مهارت کسانی که شاغل در سی و یک رشته مهندسی هستند را بر عهده دارد و با توجه به تقسیم بندی مشاغل مهندسی در استرالیا ، این مشاغل در ۴ گروه توسط این سازمان ارزیابی می شوند :

 1. Engineering Manager
 2. Professional Engineer
 3. Engineering Technologist
 4. Engineering Associate

مدارک مورد نیاز برای سازمان EA استرالیا

 • مدارک تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی
 • مدارک کاری طبق استاندارد های تعریف شده
 • سه پروژه (Career Episodes) طبق فرمت خواسته شده توسط سازمان مهندسین استرالیا
 • خلاصه CDR طبق جدول ارائه شده توسط سازمان مهندسی (Summary Statement)
 • فایل CPD ( نوشتن فعالیتهایی چون شرکت در سمینارها، همایش ها، دوره های کوتاه مدت که باعث آپدیت شدن شخص بعد از زمان فارغ التحصیلی انجام گرفته است.)

* افرادی که مدرک تحصیلی آن ها یکی از موارد زیر باشد نیازی به نوشتن پکیج  CDR ندارند و می توانند برای دریافت اسسمنت از سازمان مهندسین استرالیا اقدام نمایند.

 1. Australian Qualifications
 2. Washington Accord Qualifications
 3. Sydney Accord Qualifications
 • مدرک زبان آیلتس (جنرال یا آکادمیک) و یا معادل آن در دیگر آزمون ها (PTE, TOFEL)
 • مدارک شناسایی

 پرداخت هزینه سازمان EA ( ارزیابی مدارک تحصیلی توسط ایی ای استرالیا )

ثبت نام در سایت EA  را انجام داده نام کاربری و گذرواژه را به کارشناسان پارس پرداخت بدهید تا پروسه پرداخت شما توسط ما انجام پذیرد.

تمامی هزینه ها در لینک هزینه های EA در جدول نمایش داده شده.

هزینه ارزیابی مدارک توسط انجمن مهندسین استرالیا برای حالت نرمال ۷۹۵ دلار استرالیا و حدود سه ماه بازه زمانی پاسخگویی به ارزیابی متقاضی به طول می انجامد. در صورتی که متقاضی تمایل داشته باشد ارزیابی مدارک به صورت سریعتر از حد معمول انجام شود Fast Track باید علاوه بر مبلغ ذکر شده ۳۰۵ دلار مازاد پرداخت نماید. مدت زمان ارزیابی مدارک حدود بیست روزی کاری به طول خواهد انجامید. در صورتی ارزیابی سوابق کاری توسط سازمان مهندسین استرالیا انجام شود، مبلغ ۳۶۰ دلار و ارزیابی مدرک دکترا مبلغ ۲۲۵ دلار به هزینه ها اضافه می شود.

مراحل مورد نیاز برای پرداخت سازمان EA استرالیا

 1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل 
 2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
 3. انجام حواله هزینه EA توسط پارس پرداخت و تحویل رسید حواله رفرنس دار  به مشتری

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ / تلگرام / ایمیل  از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.