ثبت نام آزمون های بین المللی

سالانه هزاران نفر به واسطه علاقمندی جهت تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و یا به دلایل مهاجرتی و شغلی، به مدرک زبان معتبر بین المللی منطبق با استانداردهای جهانی نیاز دارند تا پاسخگوی نیازشان جهت حضور در دانشگاه و یا کشورانگلیسی زبان مورد نظر باشد. مهمترین این آزمون ها عبارتند از: IELTS ، TOEFL ، GRE ، USMLE ، GMAT

ثبت نام آزمون CFA

آزمون CFA یا Chartered Financial Analyst ( تحلیلگر مالی خبره ) قوی ترین آزمون برای فعالان حرفه ای بازار سرمایه، در حیطه مدیریت مالی و سرمایه گذاری می باشد. از آنجا که مدرک CFA یکی از مهم ترین و معتبرترین مدارک در حوزه تحلیلگری بازار سرمایه است و شخص دارنده این مدرک به عنوان یک خبره در این حوزه شناخته می شود، این آزمون اخیرا با اقبال زیادی از سوی فعالین و دانش آموختگان نخبه حوزه مالی و سرمایه گذاری روبرو شده است.

ثبت نام آزمون GMAT

با توجه به پیچیدگیهای موجود جهت ثبت نام آزمون GMAT و بسته بودن بعضی از قسمت های سایت www.mba.com در ایران لطفا جهت ثبت نام در این آزمون با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

ثبت نام آزمون GRE

آزمون GRE مخفف Graduate Records Examination می باشد که گرفتن نمره بالا در این آزمون برای گرفتن پذیرش از برخی دانشگاه های آمریکا و دانشگاه های انگلیسی زبان در سراسر جهان الزامی است . در این آزمون توانایی ها ، معلومات شما درزمینه سیاسی ، قدرت استنتاج و درک متون عمومی ارزیابی می شود. این آزمون در حال حاضر به صورت کاغذی ( Paper Based) و کامپیوتری (Computer Based) برگزار می شود.

ثبت نام آزمون IELTS

آخرین مهلت ثبت نام برای آزمون IELTS ، حداکثر ۵ هفته قبل از تاریخ آن آزمون می باشد. لازم به ذکر است که اولویت ثبت نام برای هر تاریخ بر اساس اولویت در اقدام جهت رزرو نمودن آن می باشد. همچنین اقدام در هر تاریخی قبل از پایان مهلت هر آزمون، دلیل بر رزرو کردن صد در صد آن تاریخ نبوده و این امکان وجود دارد که ظرفیت ثبت نام، به دلیل کثرت متقاضیان ، قبل از تاریخ مهلت آن، تکمیل شود. لذا توصیه می گردد پس از تصمیم و تعیین نهایی تاریخ مورد نظر برای امتحان، سریعا نسبت به رزرو آن اقدام نمایید زیرا در اکثر موارد، قبل از فرا رسیدن زمان Deadline ، ظرفیت ثبت نام تکمیل می شود. لازم به ذکر است پس از گذشت هر مهلت ثبت نام، به هیچ وجه امکان رزرو برای آن تاریخ امتحان وجود نخواهد داشت و ثبت نام داوطلب در اولین تاریخ موجود انجام پذیر خواهد بود.

ثبت نام آزمون NCEES

شورای ملی آزمون گران مهندسی و نقشه برداری National Council of Examiners for Engineering and Surveying NCEES یک سازمان غیرانتفاعی آمریکایی است که مختص مهندسان و نقشه برداران میباشد. صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت پرداخت هزینه آزمون NCEES شما را انجام میدهد.

ثبت نام آزمون PMI

در حال حاضر PMI اقدام به ارائه سه آزمون CAPM , PMI-ACP و آزمون PMP به صورت آنلاین نموده است. این نوع آزمون نیز مانند سایر آزمونهای PMI، با همکاری مشترک PMI و Pearson VUE اجرا میگردد.  البته هیچکدام از دو مرکز Prometric و Pearson VUE بدلیل تحریم ها، در ایران مرکز رسمی و یا نمایندگی مستقیم ندارند . صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت پرداخت هزینه آزمون PMI شما را انجام میدهد.

ثبت نام آزمون TOEFL

آزمون TOEFL iBT آزمون تافل ( TOEFL ) آزمونی برای تعیین سطح زبان انگلیسی آزمون دهنده بر اساس مهارت‌های چهارگانه ی خواندن، شنیدن ، سخن گفتن و نوشتن است. این آزمون در حال حاضر به دو شکل PBT و iBT برگزار می شود. .آزمون PBT فرم کاغذی آزمون می باشد که تنها در کشورهای معدودی که دسترسی به اینترنت ساده نیست برگزار می شود و در حال منسوخ شدن است. iBT فرم اینترنتی این آزمون می باشد که در ایران باید برای این آزمون ثبت نام کنید.

ثبت نام آزمون USMLE

پزشک هایی که می خواهند برای ادامه تحصیل و یا طبابت به آمریکا بروند باید از FSMB تاییدیه بگیرند و در آزمون USMLE و یاUnited States Medical Licensing Examination نمره قبولی کسب کنند. این آزمون توسط اتحادیه فدراسیون انجمن پزشکی آمریکا FSMB و هیئت ملی بازرسان پزشکی آمریکا NBME برگزار می شو د و در آن توانایی پزشکان در استفاده از دانش، مفاهیم و اصول مهارت های بیمار محور که برای مراقبت موثر و مطمئن بیمار لازم است، ارزیابی می شود.

ثبت نام آزمون PTE

آزمون Pearson Tests of English که به اختصار PTE خوانده می شود، آزمون زبان انگلیسی میباشد که متقاضیان اپلای و یا پذیرش تحصیلی و مهاجرت به بعضی از کشورها مثل استرالیا و کانادا می توانند نمره آن را به عنوان مدرکی که نشان دهنده وضعیت مهارت زبان آن ها می باشد، به دانشگاه ها، موسسات و سازمان های دولتی و مهاجرتی ارائه نمایند. بدیهی است تنها دانشگاه های خارجی و سفارت هایی نتیجه این آزمون را از شما خواهند پذیرفت که آزمون PTE، در لیست موارد قابل قبول و معتبر توسط آن ها باشد. از این رو لازم است پیش از ثبت نام آزمون PTE، اطمینان حاصل نمایید که دانشگاه یا کشور مقصد، نمره آزمون PTE را می پذیرد. صرافی آنلاین پارس پرداخت هزینه های آزمون PTE  شما را در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت برای شما پرداخت مینماید. 

ثبت نام آزمون PMP

در حال حاضر PMI اقدام به ارائه سه آزمون CAPM , PMI-ACP و آزمون PMP به صورت آنلاین نموده است. این نوع آزمون نیز مانند سایر آزمونهای PMI، با همکاری مشترک PMI و Pearson VUE اجرا میگردد.  البته هیچکدام از دو مرکز Prometric و Pearson VUE بدلیل تحریم ها، در ایران مرکز رسمی و یا نمایندگی مستقیم ندارند . صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت پرداخت هزینه آزمون PMP شما را انجام میدهد.

ثبت نام آزمون IMAT

آزمون IMAT مخفف International Medical Admissions Test ، آزمون بین المللی پذیرش پزشکی است که توسط وزارت آموزش ایتالیا MIUR با همکاری مراکز آموزشی و خدمات پزشکی کمبریج با هدف ارائه رشته های زیرگروه پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا به زبان انگلیسی ارائه میشود.لطفا جهت ثبت نام آزمون IMAT با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

ثبت نام آزمون ACCA

ACCA  Association of Chartered Certified Accountants یا انجمن حسابداران خبره و رسمی، سالانه آزمون هایی در سطح جهان به منظور بررسی توانایی افراد در جنبه های مختلف کسب و کار همچون مهارتهای حسابداری مالی، مدیریت، اخلاق و ... برگزار می کند. آزمون ACCA بر پایه استانداردهای بین المللی حسابداری استوار بوده، مدرک آن در بسیاری از کشورها به عنوان مدرکی بومی قابل قبول است.صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت پرداخت هزینه آزمون ACCA شما را انجام میدهد.

ثبت نام آزمون Duolingo

آزمون دولینگو Duolingo English Test DET یک آزمون تطبیقی Adaptive مبتنی بر کامپیوتر است که میزان مهارت زبان انگلیسی را مورد سنجش قرار می­‌دهد. در سال های اخیر حدود هزار دانشگاه و کالج در سراسر دنیا داشتن مدرک آزمون دولینگو Duolingo را به عنوان یکی از شرایط پذیرش داوطلبان قرار داده‌­اند. لطفا جهت پرداخت هزینه آزمون Duolingo با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

ثبت نام آزمون OET

آزمون OET Occupational English Test برای ارزیابی قدرت زبان انگلیسی افرادی است که قصد کار در کشور های استرالیا، نیوزلند یا سنگاپور را دارند طراحی شده است. این آزمون با تمرکز بر رشته های پزشکی طراحی می شود. سیستم نمره دهی این آزمون به صورت A –B-C-D-E است و در بیشتر مراکز درمانی حداقل امتیاز B برای جذب مورد نیاز است.لطفا جهت ثبت نام آزمون OET با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

ثبت نام آزمون BMAT

آزمون BMAT BioMedical Admissions Test برای ورود به رشته ­های پزشکی، دندانپزشکی و زیست پزشکی (بیولوژی) مورد استفاده قرار می­گیرد و هر سال تحت تاریخ­های مشخصی توسط سازمان Cambridge Assessment Admissions Testing که جزئی از دانشگاه کمبریج است برگزار می­گردد. لطفا جهت پرداخت هزینه آزمون BMAT با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.