رزرو هتل Hotels.com

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.

هتل خود را از وب سایت Hotels.com انتخاب کرده و با دادن اسم هتل و تاریخ ورود و خروج، نوع اطاق و دیگر مشخصات لازم به ما واچر خود را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین هزینه دریافت کند. مزیت این روش نسبت به دیگر سایت ها و آژانسهای مسافربری این می باشد که سایتهای ایرانی رزرواسیون هتل، قیمت های واقعی و اصلی را به مسافران ارائه نمی دهند و به تور متوسط ۳۰ تا ۴۰ درصد به نرخ ها اضافه می کند و در سایت خود قرار می دهند، ولی با این روش مسافران به قیمت های اصلی دسترسی مستقیم پیدا می کند و با کمترین کارمزد رزرو هتل خود را انجام می دهند. لازم به ذکر است Pars e-Pay شریک طلایی یا Gold Partner کمپانی Hotels.com در ایران می باشد.

یکی از بزرگترین دغدغه‌های مسافران از گذشته تا به امروز یافتن مکان مناسبی برای اقامت بود است. تنوع گسترده‌ی مکان‌های اقامتی مانند مسافرخانه ها، هتل ها، هتل آپارتمان ها و ویلاهای اجاره ای انتخاب‌های زیادی را برای رزرو هتل پیش روی مسافران قرار می‌دهد. برای رزرو هتل سایت های بسیاری مانند Hotels.com, Booking.com, Expedia.com, Agoda.com و … وجود دارد. سایتی که ما پیشنهاد می کنیم Hotels.com می باشد. مزیت این وب سایت این است که این کمپانی آمریکایی از هر هتل ۵ اتاق را پیش خرید می کند و سپس اقدام به فروش آن بر روی ساین خود می کند بنابرین رزرو هایی که از این سایت انجام می شود بسیار دقیق و بی مشکل می باشد.

برعکس سایت booking.com یکی از پر مشکل ترین و پر خطا ترین سایتها برای رزرواسیون می باشد. در نگاه اول لیست هتل های Booking.com بیشتر از Hotels.com می باشد و شاید هرکسی فکر کند که سایته بهتری می باشد!!! ولی واقعیت چیز دیگری است. این بخاطر این است که در این سایت هر فردی می تواند اقدام به ثبت هتل یا منزل خود نماید و اتاق های خود را اجاره دهد. Booking.com  هیچ اتاقی را پیش خرید نمی کند و به محض انجام رزرواسیون یه ایمیل اتومات از وب سایت در یافت می کند که اکثرا فکر می کنند واچر قطعی می باشد ولی این چنین نیست. بعد ۲۴ ساعت اگر ایمیل خاصی دریافت نکردید معمولا مشکلی و جود ندارد ولی این امکان وجود دارد که ایمیلی در یافت کنید که هتل شما جا ندارد و یا به هر علتی رزرو شما کنسل شده است!!! مشکل دیگر این سایت این است که چون اتاقی را پیش خرید نمی کند بعد رزرواسیون اطلاعات کردیت کارت ما را مستقیم در اختیار هتل قرار می دهد و هتل ها نیز همیشه مبالغی را تحت عناوین مختلفی مانند مالیات یا استفاده از مینی بار یا دیپوزیت هتل از کارت اعتباری ما بیشتر بر میدارند که نه خوشایند مسافر است نه ما!!! به هر حال تا یک روز قبل از تاریخ ورود شما به هتل امکان هر گونه سورپرایزی از جانب Booking.com و یا هتل وجود دارد. بنابراین ما فقط به اصرار مشتری با کارتهای ارزی یک بار مصرف (هزینه رزرو را افزایش می دهد) از این سایت رزرو انجام میدهیم و پیشنهاد ما نمی باشد.

در مورد سایت Agoda.com نیز این نکته وجود دارد که بعد رزرو این وب سایت گاها درخواست پاسپورت مسافر را می کند و اگر پاسپورت ایرانی باشد رزرواسیون را کنسل و پول را برگشت می زند. بنابریان این وب سایت را نیز توصیه نمی کنیم.

درمورد وب سایت Expedia.com شاید کسی نداند ولی اکسپدیا مالک وب سایت Hotels.com می باشد و به صورت تخصصی خدمات رزرواسیون را بر روی وب سایت Hotels.com ارائه می نماید.

سایت Hotels.com رزرواسیون بین المللی هتل های کل دنیا است که تقریبا همه کشورهای جهان را پوشش می دهد . مزیت رزور هتل از هتل دات کام گارانتی کردن رزرواسیون شما و ارائه وچر قطعی (Voucher)  رزرو هتل است . Hotels.com با توجه به پیشنهادات ،تخفیفات و پوشش جامع هتل های جهان بی تردید مطمئن ترین سیستم رزرو هتل بین المللی میباشد . 

با ورود به سایت Hotels.com می توانید به سهولت کشور مقصد، تاریخ ورود و خروج و مدت اقامت خود را مشخص کنید. علاوه بر این می توانید تعداد اتاق های که برای اقامت نیاز دارید در قسمت مربوطه وارد نمایید. سایت همچنین تصاویر مربوط به هتل و اتاق ها را از نماهای متفاوت در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند از روی تصاویر پیش زمینه ذهنی در مورد مکان رزرو خود داشته باشند.

تغییرات درخواست رزرو هتل Hotels.com 

در صورتی که قصد دارید رزرو خود را تغییر دهید به قسمت رزرو آنلاین در سایت Hotels.com و یا اپلیکشن اندروید و یا IOS هتلز دات کام بروید. اکثر تغییرات رایگان هستند و اندک مواردی ممکن است هزینه داشته باشد. 

  • تغییرات رایگان : نام مهمان ، نوع تختخواب ، استعمال دخانیات ، درخواست های خاص ، سهولت در دسترسی
  • تغییراتی که ممکن است هزینه داشته باشد : نوع اتاق ، تعداد مهمان ها ، تاریخ سفر
  • لغو رزرو بدون پرداخت هزینه

 درخواست های رزور شده در محدوده ی مهلت طلایی که برای لغو رزروها در نظر گرفته شده است ، بدون هیچ گونه هزینه ای لغو میشود. هنگامی که رزرو خود را لغو می کنید، بسته به شرایط و ضوابط رزرو، واجد شرایط دریافت مبلغ بازپرداخت می شوید. زمان و نحوه چگونگی بازپرداخت بستگی به شرایط درخواست رزرو شما دارد.

برای سفر به کشورهایی که نیاز به ویزا دازند و تمامی کشورها به جز ارمنستان و گرجستان و ترکیه مانند کشورهای ایالت متحده آمریکا و یا کشورهای اروپایی شما در کنار بلیط خود به سفارت الزاما باید وچر رزرو هتل ( بوک کردن هتل ) در زمان اقامت در آن کشور را ارایه دهید تا به شما ویزا (روادید) و یا اجازه ورود به آن کشور داده شود . وچرهایی وجود دارند که میتوانید از آن در ارایه به سفارت ها استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات مورد نیاز برای رزرو هتل مورد نظر شما از سایت هتل دات کام : مشخصات شخصی (اطلاعات پاسپورت) در صورت داشتن همراه  مشخصات همراهان و زمان دقیق اقامت (تعداد شبها) و اطلاعات تماس

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو هتل Hotels.com توسط Pars e-Pay

در سایت Hotels.com از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل، لینک تایید عضویت برایتان ارسال می‌شود که باید آن‌ را Confirm کنید تا اکانت فعال شود. از نرم افزار موبایل سایت هتلز هم می‌توانید استفاده کنید ، سپس هتل مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو هتل Hotels.com  واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.