رزرو هتل Booking.com

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.

سایت بوکینگ یکی از بزرگرترین سایت های رزو هتل در دنیاست. این سایت امکان رزرو میلیونها هتل وهاستل و آپارتمان را در نقاط مختلف جهان برای شما مسافران فراهم میکند. برای رزرو هتل از بوکینگ باید ابتدا هتل مورد نظر خود را انتخاب و بعد به وسیله ما آن را رزرو کنید. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو هتل Booking.com  توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

در میزبانی مسافران و توریست ها وجود یک سیستم و پلتفرم رزرواسیون خوب به همراه استانداردهای جهانی مانند همراهی و شراکت در سفر که همکاری گسترده ای با نقاط مختلف جهان داشته باشد ، ضروری است . یکی از معروف ترین و معتبرترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات ، شرکت booking.com است . سایت بوکینگ ، که هم خانواده ی سایت Priceline است ، به شما کمک می کند که که پذیرای مسافران و مهمان هایی باشید که ممکن است از هر نقطه از جهان باشند . همچنین مشتریان و مسافران نیز میتوانند از طریق آن اقدام به رزرو اتاق ها و حتی هتل های سرتاسر دنیا را داشته باشند ، با هر کیفیت و درجه ای مانند  Today’s best value و یا Great value Today و یا Deal of the Day و گزینه‌های دیگری همچمون Luxury Deal و Great Choice Today.

به جز رزرو محل اقامت، بوکینگ دات کام امکانات دیگری از جمله معرفی رستوران و رزرو صندلی، کرایه‌ ماشین و رزرو بلیط هواپیما را در اختیار کاربرانش قرار داده است. بوکینگ این امکان را به شما می‌دهد تا با استفاده از Rentalcars ماشین مورد نظرتان را کرایه کنید و دیگر از تاکسی و وسایل نقلیه‌ دیگر استفاده نکنید.

برای اجاره‌ ماشین چند نکته را باید مد نظر داشته باشید:

 • برگه‌ وُچِر شما باید همراه‌تان باشد تا به آژانس کرایه ماشین نشان بدهید که برای کرایه پرداخت کرده‌اید.
 • پاسپورت و گواهینامه‌ رانندگی بین‌المللی شما باید همراه‌تان باشد.

نکاتی که در هنگام رزرو هتل مورد نظر خود از سایت Booking.com بهتر است توجه کنید:

 • In high demand: بوکینگ به شما توصیه می‌کند که برای رزرو، این هتل را در اولویت خودتان بگذارید.
 • Only 4 rooms left: این توضیح تعداد اتاق‌های خالی و باقیمانده را نشان می‌دهد. البته هر لحظه امکان دارد که این اتاق‌ها پر شود.
 • You just missed it: اتاق‌های هتل پر شده و شما قادر به رزرو نیستید.
 • Reservation possible without a credit card: هر هتلی که این توضیح را داشته باشد، امکان رزرو اتاق هتل را بدون داشتن کردیت کارت (مستر کارت یا ویزا کارت) به شما می‌دهد.
 • Risk free , you can cancel later: در صورتی که رزرو را کنسل کنید، هیچ مبلغ کنسلی را پرداخت نمی‌کنید.
 • Free cancellation: در صورت کنسلی، مبلغ جریمه‌ای برای کنسلی نمی‌پردازید.
 • No prepayment needed: احتیاجی به پیش پرداخت برای رزرو اتاق نیست. تا روز اول اقامت شما در هتل، هیچ پولی از شما گرفته نمی‌شود اما اگر در همان روز اول به هتل نروید، از حساب بانکی شما مبلغی کسر می‌شود.
 • Today’s Value Deal: در این روز، هتل با قیمت فوق‌العاده‌ای اتاق‌هایش را برای رزرو و اجاره عرضه می‌کند.
 • Guest favorite area in …: هتل مورد علاقه‌ مهمانان در این منطقه.
 • Breakfast included: صبحانه هم شامل هزینه‌ اجاره‌ اتاق هتل است.
 • Un refundable: تحت هیچ شرایطی نمی‌توانید رزرو را کنسل کنید و باید کل هزینه‌ را در روز اول اقامت بپردازید.
 • Pay now: وقتی هتلی شرایط کنسلی رایگان را نداشته باشد از این گزینه استفاده می‌کند و شما باید تمام پول رزرو را یکجا بپردازید.

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو هتل Booking.com توسط Pars e-Pay

در سایت Booking.com از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل، لینک تایید عضویت برایتان ارسال می‌شود که باید آن‌ را Confirm کنید تا اکانت فعال شود. از نرم افزار موبایل سایت بوکینگ هم می‌توانید استفاده کنید ، سپس هتل مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو هتل Booking.com  واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.