ارزیابی مدارک VETASSESS

برای گرفتن مجوز تحصیل ، کار و یا مهاجرت در کشور استرالیا باید مدارک تحصیلی خود را به موسساتی برای ارزیابی بدهید تا بر اساس سیستم های مرسوم آن کشور مدارک شما را ارزش گذاری و تایید کنند و یا نمرات شما را معادل سازی کنند. یکی از معتبرترین موسساتی که ارزشیابی آن تقریبا مورد قبول کلیه دانشگاه ها و سازمان ها و یا حتی آژانس های دولتی این کشور می باشد ، موسسه VETASSESS  است. سازمان وت اسس استرالیا ارزیابی مشاغل مختلف را انجام می دهد. این سازمان طیف بسیار گسترده ای از رشته ها را ارزیابی می کند و در صورت پذیرش ، مدرک شما را معادل مدرک استرالیایی قرار می دهد. در ASSESS برای ارزیابی نیازبه مدرک زبان نمی باشد. پرداخت هزینه VETASSESS توسط کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت برای شما عزیزان انجام میگردد.

VETASSESS is Australia’s largest skills assessment provider, authorised by the Australian Government 

ویزای مهارت عمومی GSM رایج ترین نوع ویزا برای متخصصان، مدیران، بازرگانان و فارغ التحصیلان بین المللی در استرالیاست. یکی از الزامات این نوع ویزا ارزیابی مهارت میباشد که باید قبل از ارائه درخواست ویزا، توسط یک آژانس حرفه ای ذیربط بررسی شود. بیش از ۲۰ آژانس ارزیابی مهارت در این کشور وجود دارد، از جمله :

  • سازمان وت اسس VETASSESS 
  • انجمن کامپیوتر استرالیا  The Professional Association for Australia’s ICT sector ACS 
  • انجمن مهندسین استرالیا Engineers Australia EA  
  • سی پی ای استرالیا Certified Practising Accountant CPA

سازمان وت اسس پیشرو در زمینه آموزش حرفه ای است که ارزیابی بسیاری از مشاغل از جمله بازاریابی، مدیر دارایی، سازمان کنفرانس و رویداد و مدیر خدمات به مشتری را تحت عنوان مشاغل عمومی و تجاری انجام می دهد.

مدارک مورد نیاز برای ارزیابی وت اسس

تمامی مدارک فوق می بایستی به صورت ترجمه (مهر مخصوص مترجمان رسمی استرالیا ) باشد و ترجمه دادگستری الزام نیست.

  1. شناسنامه
  2. مدارک تحصیلی مقاطع دانشگاهی
  3. ریز نمرات مقاطع دانشگاهی
  4. مدارک کاری شامل نامه از کار فرما، بیمه و قرارداد و …

دقت داشته باشید که مدارک کاری و تهیه آن فوق العاده مهم می باشد و ناآگاهی از قوانین ممکن است باعث ریجکت شما شود.

لازم به ذکر است که پروسه بررسی و ارزیابی مدارک به صورت نرمال ، حداقل دوازده هفته کاری به طول خواهد انجامید. درمواردی پروسه با پرداخت هزینه اضافه تر درزمان کوتاهتری (فوری) رسیدگی خواهدشد. سیستم ارزیابی فوری-این سیستم برای اشخاصی درنظرگرفته شده که به تازگی میخواهند ازطریق سازمان وت اسس ارزیابی شوند . اشخاصی که از طریق این سیستم اقدام میکنند ظرف مدت ۱۰ روزکاری بررسی می شود و نتیجه آن مشخص خواهدشد.لازم به ذکراست این پرونده ها تنها از طریق آنلاین باید ثبت شوند.

هزینه های اپلیکیشن آنلاین VET ASSESS هزینه ارزیابی مدارک سازمان وت اسس استرالیا ، VETASSESS FEES

AUD $880.00درخواست آنلاین (Online application)
AUD $600.00

هزینه ارزیابی مهارت ها (Full Skills Assessment fee)

هزینه ها به دلار استرالیا و بدون احتساب کارمزد پرداخت توسط کارشناسان پارس پرداخت  میباشد . 

 پرداخت هزینه VETASSESS ( ارزیابی مدارک تحصیلی توسط VET )

ثبت نام در سایت VETASSESS را انجام داده نام کاربری و گذرواژه را به کارشناسان پارس پرداخت بدهید تا پروسه پرداخت شما توسط ما انجام پذیرد.

روش های پرداخت هزینه VETASSESS : 

  • با کارت های اعتباری و یا کارت هدیه ویزا/ مستر ( VisaCard /MasterCard ) پرداخت هزینه وت اسس خود را انجام دهید .
  • ازطریق ثبت سفارش در Pars e-Pay پرداخت کنید.

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ / تلگرام / ایمیل /پیامک از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.