پرداخت هزینه سفارت سوئد

بنابر اعلام کنسولگری و سفارت سوئد دریافت وقت ویزا فقط با پرداخت آنلاین ویزای سوئد برای متقاضیان میسر خواهد بود و وقت بصورت تلفنی داده نخواهد شد. پرداخت هزینه سفارت سوئد خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

کشور سوئد در سرزمین های سرد شمال اروپا، یکی از مقصد های مهم ایرانیان برای تحصیل و مهاجرت به سوئد بوده که از اصلی ترین قطب های خلاقیت، فناوری اطلاعات و ارتباطات در اروپا و جهان به شمار می رود. همچنین سوئد به لحاظ داشتن سطح بالای رفاه اجتماعی، زیر ساخت های توسعه ای و موقعیت جغرافیایی یکی از جذاب ترین کیس های مهاجرت است. در زمینه مهاجرت تحصیلی، این کشور واسطه فرصت تحصیل رایگانی که در اختیار شهروندان خارج از اتحادیه اروپا قرار می داد، به یکی از محل های اصلی اقدام برای ادامه تحصیل برای ایرانیان تبدیل شده است.

 هزینه سفارت سوئد 

صرافی آنلاین پارس پرداخت پرداخت هزینه سفارت سوئد را برای شما در کمترین زمان و بهترین قیمت انجام میدهد.

بسته به نوع ویزا هزینه های درخواست آن متفاوت می باشد که می توانید قیمت انواع ویزاهای سوئد را در زیر ببینید. قیمت درخواست برخی از انواع ویزاها به قرار زیر است.

قیمت ( یورو و کرون Swedish krona )نوع ویزا
۸۰ euroSchengen visa C-visa
۶۰ euroNational visa D-visa
۴۰ euroChildren aged between 6 and 12 years
۲۰۰۰ kr

Residence/work permit
Residence/work permit for family ties Adults

۱۰۰۰ krResidence/work permit
Residence/work permit for family ties Children, under 18 years
۲۰۰۰ krWork permit
۲۰۰۰ krWork permit – extension
۲۰۰۰ krResidence permit for self-employed persons
۱۵۰۰ krResidence permit for students, researchers and international exchange Adults 
۷۵۰ kr  Residence permit for students, researchers and international exchange Children, under 18 years
۱۵۰۰ krCo-applicants Adults 
۷۵۰ krCo-applicants Children, under 18 years
۱۵۰۰ krVisitor Permit Adults
۷۵۰ krVisitor Permit under 18 years

پرداخت هزینه سفارت سوید ذکر شده بدون در نظر گرفتن کارمزد پرداخت توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت میباشد . 

ویزای کوتاه مدت

این ویزا به شما اجازه سفر از نوع بازدید به کشور سوئد را می‌دهد و تا حداکثر ۹۰ روز اعتبار دارد. ویزای کوتاه مدت شامل ویزای توریستی، ملاقات آشنایان، قرارهای کاری، سفر برای درمان پزشکی و مواردی از این قبیل می‌شود.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی یکی از رایج‎ترین ویزاهایی است که متقاضیان برای اخذ آن اقدام می‎کنند. زیرا ویزای توریستی سوئد جزو آن دسته ویزاهاست که به راحتی قابل دسترسی‌ست و گردشگران می‌توانند امیدوار باشند که در مدت زمان کوتاهی به آن دست پیدا کنند. جدا از آن این اخذ ویزای توریستی سوئد می‎تواند مقدمه‎ اقدام برای ویزای دائمی این کشور باشد. ویزای توریستی سوئد در مدت‌های مختلف و در دو نوع عادی و با دعوتنامه صادر می‌شود.

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی سوئد هم از همان طریق ویزای توریستی قابل دسترسی است با این تفاوت که شرایط اخذ ویزای تحصیلی بسیار سخت‌‎تر از ویزای توریستی می‎باشد. جالب است بدانید شرایط اخذ ویزای تحصیلی سوئد با توجه به اینکه شهروند کدام کشور هستید متفاوت است. آن دسته از افرادی که شهروند اروپا محسوب نمی‎شوند اگر بخواهند بیش از سه ماه برای تحصیل در سوئد بمانند باید مجوز اقامت داشته باشند. برای دریافت ویزای تحصیلی به‎طور کلی باید ابتدا از یک دانشگاه در سوئد پذیرش بگیرید و سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید.

ویزای کاری سوئد

از آنجایی که شرایط اقتصادی در سوئد بسیار مناسب است . بسیاری از افراد سعی می‎کنند برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام کنند. راحت‎ترین کار این است که شما یک دعوتنامه کاری از یک شرکت معتبر در سوئد داشته باشید. البته شغل مورد نظر باید ۳ ماه در سوئد و سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی شده باشد اگر در این مدت کسی پیدا نشد می‎توان از کشورهای دیگر اقدام به جذب نیرو کرد. نکته مهم در خصوص ویزای کاری سوئد این است که کارفرمایی که دعوت‎نامه می فرستد باید هزینه متقاضی و خانواده‎اش را بر عهده بگیرد.

ویزای ازدواج

ویزای ازدواج نیز نوعی دیگر از ویزاهای رایج برای مهاجرت به کشور سوئد است. این ازدواج باید رسمی باشد و به ثبت برسد. شهروندی که قصد ازدواج دارد باید ۱۸ سال را رد کرده باشد و ازدواجش در استانداری محلی سوئد ثبت شود. تنها با وجود این قوانین است که می‎توانید ویزای ازدواج بگیرید.

درخواست پرداخت هزینه سفارت سوید توسط Pars e-Pay:

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما پرداخت هزینه سفارت شما را در کمترین زمان ممکن بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل  از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.