حواله دبی رمیت Dubai Remit

حواله دبی رمیت یک موسسه اماراتی می باشد که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را (غیر از کشورهای مورد تحریم) در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی” انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، به شمار آید .در حال حاضر دبی منت درکشور های هند ، پاکستان ، عربستان صعودی ، یمن ، عراق ، سوریه ، لبنان ، بنگلادش ،فیلیپین ، اردن (جردن) ، قطر، بحرین ، کویت ،مصر ، انگلیس، کانادا و … شعبه دارد و این باعث شده که دبی ریمت بزرگترین و معتبرترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس (Middle East) خاور میانه شود.

سیستم حواله ی دبی رمیت Dubai Remit یک سیستم انتقال پول اماراتی میباشد  نحوه کار این سیستم دقیقا مطابق وسترن یونیون و مانیگرام می باشد و برای انتقال پول طرفین احتیاجی به داشتن حساب بانکی ندارند و فقط از طریق نام و نام خانوادگی مطابق پاسپورت امکان ارسال و دریافت پول فراهم می باشد.

«تنها نماینده اصلی دوبی رمیت در ایران طرف قرارداد مستقیم دبی ریمیت هند، دبی و پاکستان »

«دریافت و ارسال دبی ریمیت در ایران»

«ارائه ICTC کد به مشتری در کمتر از یک ساعت»

«ارسال حواله جات دبی رمیت تا ساعت ۸ شب»

«دریافت وجه از شعب دبی ریمیت در کمتر از ۲ ساعت »

 

آیا قصد ارسال فوری پول به شخصی در خارج کشور دارید؟

آیا فرزند شما به خارج کشور مهاجرت کرده و هنوز حساب بانکی ندارد؟

آیا قصد دریافت فوری پول از مشتری/دوستان/آشنایان خود در خارج کشور را دارید؟

آیا به کشور خارجی سفر کرده اید و در آنجا با کمبود وجه مواجه شده اید؟

حواله دبی رمیت یک روش انتقال سریع پول به سراسر دنیا بدون نیاز به حساب بانکی می باشد. با استفاده از این روش میتوانید تا سقف  $۲۰۰۰۰ در هر بار نسبت به ارسال/دریافت سریع وجه از هر جای دنیا بواسطه سرویس Pars e-Pay اقدام نمایید. در حال حاضر دبی منت بیشترین جابه جایی ارزی را در کشورهای خاور میانه از جمله پاکستان ، هند ، عربستان و … را دارد و این باعث شده که این موسسه سریع ترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود.

نحوه ارسال حواله دبی رمیت از ایران

در این روش ابتدا باید نام پاسپورتی دریافت کننده وجه ، میزان ارز و کشور مقصد توسط شما تعیین گردد. سپس با ما تماس بگیرید تا حواله شما در کمتر از ۲ ساعت توسط ما انجام شده و رسید آن در اختیارتان قرار گیرد. پس از آن شخص مورد نظر با در اختیار داشتن اطلاعات حواله که شامل یک کد (ICTC Code)  می باشد میتواند به هر شعبه ای از دبی رمیت در خارج کشور مراجعه کرده و وجه خود را دریافت کند.

دریافت حواله دبی رمیت در ایران

شاید یکی از مشتریان/آشنایان شما بخواهد از خارج کشور مبلغی را برای شما ارسال کند. در این صورت شما می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با ما تماس بگیرید ، اطلاعات مربوط به دریافت کننده حواله را از ما گرفته و به مشتری خود ارائه دهید. پس از انجام حواله با ارائه کد به ما در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی آن به حساب شما واریز خواهد شد. دلار آن به نرخ خرید اسکناس تسویه می شود.

حوالجات دبی رمیت در ایران

بدلیل تحریم ها دبی ریمیت در ایران شعبه ندارد ولی از طریق مجموعه Pars e-Pay   در کمتر از ۲ ساعت میتوانید به هر جای دنیا حواله را ارسال یا دریافت نمایید.

پایین ترین نرخ کارمزد در Pars e-Pay

مجموعه Pars e-Pay با توجه به انجام حوالجات دبی ریمیت به شکل روزانه سیاست کاری خود را بر انجام حوالجات دبی رمیت با کمترین کارمزد قرارداده است. این مجموعه حوالجات دبی منت را از طریق دفتر خود در کشور عراق ، امارات ، هند،ترکیه ، پاکستان ،سوریه ، لبنان ، مصر و سایر کشورها انجام می دهد.

پس از دریافت سفارش شما ، همکاران ما در خارج کشور فرم ارسال وجه را به یکی از دفاتر Dubai Remit تحویل و مشخصات فرستنده به همراه کد پیگیری ( ICTC ) را برای شما ارسال می نمایند. پس از آن کافی است شخص گیرنده با در دست داشتن کارت شناسایی خود به نزدیک ترین شعبه دبی ریمیت مراجعه و با ارائه کد پیگیری به سادگی پول خود را دریافت نماید.

مدت زمان انجام سفارش توسط ما:

در ایام هفته ( به جزء جمعه ها ) تمامی سفارشات حواله ای که قبل از ساعت ۲ بعد از ظهر ثبت شده باشد در همان روز تا ۱۱ شب انجام و اسکن آن برای شما ارسال می گردد. پس از آن شما باید کد ICTC را به گیرنده بدهید تا وی با ارائه این کد و کارت شناسایی از طریق مراجعه به یکی از شعبه های دبی ریمیت مبلغ حواله شده را دریافت کند.

حواله دبی رمیت از کدام کشورها توسط ما انجام میشود؟

مجموعه Pars e-Pay از مبدا های عراق ، امارات ، ترکیه  اقدام به ارسال حواله دبی رمیت می نماید.

فرق ارسال پول از طریق Dubai Remit با ارسال پول از طریق بانکی  (SWIFT Transfer) چیست ؟

این دو مزایا و معایبی دارند. به این صورت که ارسال از این طریق بسیار بسیار سریعتر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما DubaiRemit را به شما پیشنهاد میکنیم.