تتر - Tether

تتر یا tether نوعی از ارزهای دیجیتالی است که با نماد USDT در بازار رمزارزهای دنیا مورد مبادله قرار گرفته. هر تترتقریبا معادل با یک دلار آمریکا ارزش گذاری می‌شود به همین دلیل دارای قیمتی نسبتا ثابت است. ارز دیجیتال تتر به دلیل داشتن قیمتی ثابت، گاهی به نام “Stable Coin” یا “سکه پایدار” نیز شناخته می‌شود.

Digital money for a digital age

 چهار نوع دلار تتر مختلف وجود دارد:

۱.   USDT-ERC۲۰: دلار تتر بر اساس پروتکل ERC۲۰ مبتنی بر اتریوم. *( پیشنهاد تیم پارس پرداخت به شما انجام مبادلات تتر ERC20 به دلیل محبوبیت بیشتر)
۲.   USDT-Omni: دلار تتر بر اساس بر پروتکل Omni Layer مبتنی بر بیت‌کوین.
۳.   USDT-TRC۲۰: دلار تتر بر اساس پروتکل TRON مبتنی بر بلاکچین ترون.
۴.   USDT-EOS: دلار تتر مبتنی بر شبکه‌ای او اس.

انواع کیف پول های تتر

  • کیف پول اصلی ،  نحوه کار بدین صورت است که باید با ثبت نام کردن در آن اقدام به خریداری کیف پول کنید، اما این کیف پول به دلیل تحریم‌ها در ایران در دسترس نیست.
  • کیف پول Tether Free Wallet فقط برای کسانی مفید می‌باشد که بخواهند با گوشی اندروید خود، به خرید توکن اقدام نمایند. در واقع کیف پول Tether Free برای استفاده روی موبایل طراحی شده است. 
  • کیف پول لجرنانو درحال حاضر به عنوان ایمن‌ترین کیف پول ارز دیجیتال در دنیا شناخته میشود. این کیف پول سخت افزاری مدل‌های مختلفی دارد که مدل لجرنانو ایکس آن درحال حاضر بیش از ۱۰۰ رمزارز مختلف از جمله تتـر را پشتیبانی میکند.
  • کیف پول ترزور (TREZOR) یک کیف پول بسیار امن برای انجام معاملات آفلاین است. با استفاده از صفحه نمایش کوچک آن شما می‌توانید محتوای تراکنش را بررسی کنید. سهولت در استفاده و امنیت فوق‌العاده بالا از ویژگی‌های این کیف پول سخت افزاری است. ترزور از افشای کلید‌های خصوصی شما تا حد زیادی جلوگیری میکند. ترزور در کنار رمزارز‌های مختلفی که در خود نگهداری میکند از دلار تتر و یورو تتـر نیز پشتیبانی میکند.

خرید و فروش تتر درصرافی آنلاین پارس پرداخت Pars e-Pay

مراحل مورد نیاز برای خرید و فروش رمزارز تتر درپارس پرداخت

ایجاد حساب کاربری با اطلاعات معتبر

تکمیل فرآیند احراز هویت ( ارایه کارت شناسایی ملی )

ثبت سفارش خرید یا فروش رمز ارزها 

ویژگی های Tether

غیر متمرکز بودن : تحت نظارت هیچ سازمان یا دولتی نبوده و برای انجام معاملات به وسیله رمز ارزها نیازی به وجود واسطه و یا نفر سوم برای تایید معامله نیست .

 آسان بودن روند معامله : به دلیل نبود نهاد نظارتی ، نداشتن قوانین سخت و پیچیده برای انجام معامله ، شفافیت کامل بازار و اطلاعات آن و همچنین عدم مالکیت هیچ دولتی بر روی این بازار انجام معاملات به وسیله بیتکوین یا سایر واحد های ارز دیجیتالی بسیار ساده تر از بازار های واقعی می باشد .

 امنیت بالا :  معادل فیزیکی نداشته و تنها از رمز های دیجیتالی ساخته شده است که افراد با ارائه این رمز ها می توانند به انجام فعالیت های خود در بازار دیجیتال بپردازند ، استخراج این رمز ها بسیار پیچیده و سخت می باشد و دسترسی به کد های آن ممکن نمی باشد در نتیجه امکان تقلب و یا انجام معاملات تکراری در بازار ارز دیجیتال تقریبا غیر ممکن می باشد . 

 ناشناس بودن هویت افراد : یکی از ویژگی ها ناشناس بودن هویت دو طرف معامله برای یکدیگر می باشد که این ویژگی سبب می شود تا پیگیری افراد انجام دهنده این معاملات تقریباً غیر ممکن شود . 

 حمل و جابه جایی آسان : به این دلیل که ارز دیجیتالی می باشد و وجود فیزیکی ندارد حمل و جابه جایی آن بسیار ساده تر از پول های رایج در دنیای واقعی می باشد .

 عدم دریافت مالیات :  ارزهای دیجیتالی در حال حاضر توسط هیچ کشوری به طور کامل به رسمیت شناخته نشده اند و دولت ها هنوز نمی دانند که چگونه باید با این ارزها برخورد کنند در نتیجه این امر فعالیت در این بازار در حال حاضر مشمول مالیات نشده و فرصت بسیار خوبی برای انجام معاملات بزرگ می باشد .

 برگشت ناپذیری تراکنش ها : از آنجایی که هویت افراد در معاملات کاملا ناشناس می باشد در نتیجه در صورت ثبت شدن یک تراکنش دیگر امکان بازگشت و یا تغییر در آن ممکن نمی باشد . به دلیل وجود این ویژگی توصیه می شود تا در هنگام انجام این نوع معاملات بسیار دقت نموده و از صحت و درستی اطلاعات کیف پول طرف مطمئن شوید زیرا در صورت اشتباه در انجام معامله امکان برگشت یا تغییر تراکنش وجود ندارد .

همواره کارشناسان پارس پرداخت با فراهم آوردن بستری بسیارامن و راحت برای خرید و فروش انواع ارز دیجیتال با سابقه درخشان آماده ارایه بهترین قیمت رمز ارزها به شما میباشد.

به محض آنکه سفارش مورد نظر شما  توسط پارس پرداخت  Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند تراکنش خرید و فروش Te ther تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده به حساب واریز می گردد.