کردیت کارت آذربایجان

امروزه با گسترش فروشگاه های آنلاین و خرید و فروشهای اینترنتی استفاده از کارتهای اعتباری علی الخصوص ویزاکارت و مسترکارت توسعه زیادی یافته. گروه Pars e-Pay با درک نیاز مشتریان اقدام به همکاری و صدور این دسته از کارتها را از یکی از معتبر ترین بانکهای آذربایجان نموده. از ویژگیهای مهم این کارت ها متصل بودن آنها به حساب بانکی می باشد که به مشتری این امکان را میدهد تا بتواند از طریق سیسم سوئیفت از تمامی کشورهای دنیا پول دریافت کند.

ویزا کارت فیزیکی آذربایجان

ویزا کارتهای های ارائه شده از کشور آذربایجان از یکی از معتبر ترین بانکهای این کشور (مغان بانک) می باشد و در چهار نوع ویزا کارت کلاسیک، ویزا کارت گلد، ویزا کارت پلاتینیوم و ویزا کارت اینفینیتی می باشد. تمام کارت ها دارای حساب بانکی بین المللی بوده و با دارا بودن سوئیفت به مشتری این امکان را می دهد تا از سراسر دنیا قابلیت در یافت ارز دلار و یورو را داشته باشد.

مستر کارت فیزیکی آذربایجان

مستر کارتهای های ارائه شده از کشور آذربایجان از یکی از معتبر ترین بانکهای این کشور (مغان بانک) می باشد و در چهار نوع مستر کارت کلاسیک، مستر کارت گلد، مستر کارت پلاتینیوم و مستر کارت بیزینس می باشد. تمام کارت ها دارای حساب بانکی بین المللی بوده و با دارا بودن سوئیفت به مشتری این امکان را می دهد تا از سراسر دنیا قابلیت در یافت ارز دلار و یورو را داشته باشد.