رزرو هتل ، هاستل و اقامتگاه

گروه Pars e-Pay به عنوان اولین مرکز رزرواسیون هتل های خارجی با ارزانترین قیمت و در کوتاه ترین زمان، خدمات رزرواسیون هتل را به گردشگران داخلی و خارجی در سر تا سر دنیا از طریق سایتهای معتبری چون Hotels.com  و Expedia.com  و Booking.com و TripAdvisor و Kayak و AirBnB و Hotwire.com و  Priceline و HotelsCombined و Agoda و Trivago  و رزرو هاستل HostelWorld و … ارائه می نماید.
از اهداف این مرکز ارائه رزرو با قیمتهای واقعی و ارزان به گردشگران می باشد که مهمترین نیاز گردشگران بشمار می آید و در این راستا به جلب رضایت مسافران عزیز معتقدیم .

رزرو هتل Booking.com

سایت بوکینگ یکی از بزرگرترین سایت های رزو هتل در دنیاست. این سایت امکان رزرو میلیونها هتل وهاستل و آپارتمان را در نقاط مختلف جهان برای شما مسافران فراهم میکند. برای رزرو هتل از بوکینگ باید ابتدا هتل مورد نظر خود را انتخاب و بعد به وسیله ما آن را رزرو کنید. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت BOOKING.COM توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

رزرو هتل Hotels.com

هتل خود را از رزرو هتل Hotels.com انتخاب کرده و با دادن اسم هتل تاریخ ورود و خروج، نوع اطاق و دیگر مشخصات لازم به ما واچر خود را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین هزینه دریافت کند. مزیت این روش نسبت به دیگر سایت ها و آژانسهای مسافربری این می باشد که سایتهای ایرانی رزرواسیون هتل، قیمت های واقعی و اصلی را به مسافران ارائه نمی دهند و به تور متوسط ۳۰ تا ۴۰ درصد به نرخ ها اضافه می کند و در سایت خود قرار می دهند، ولی با این روش مسافران به قیمت های اصلی دسترسی مستقیم پیدا می کند و با کمترین کارمزد رزرو هتل خود را انجام می دهند. لازم به ذکر است Pars e-Pay شریک طلایی یا Gold Partner کمپانی Hotels.com در ایران می باشد.

رزرو از سایت TripAdvisor

Tripadvisor بزرگترین پلتفرم و وبسایت سفر در جهان میباشد که به صدها میلیون مسافر در انتخاب محل اقامت ، رستوران ، تجربیات ، خطوط هوایی و سفرهای دریایی کمک می کند. مسافران چه برای برنامه ریزی و چه برای سفر ، برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و سفرهای دریایی ، رزرو تورهای محبوب و جاذبه ها و همچنین رزرو میزها در رستوران های عالی به تریپ ادوایزور مراجعه می کنند. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت TripAdvisor توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

رزرو از سایت Kayak

سایت KAYAK به شما این امکان را میدهد که بهترین هتل و پرواز را انتخاب کنید ، به این صورت که با جستجو در سایت های مختلف قیمت های متفاوت را در اختتیار شما قرار میدهد. برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و قطار ، رزرو تورها به کایاک مراجعه کنید. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت KAYAK توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد. 

رزرو هتل AirBnB

Airbnb بر اساس این ایده که هر کس باید بتواند یک سفر کامل ، از جمله محل اقامت ، کارهایی که انجام می دهد و کسانی که ملاقات می کنند را انجام دهد ، ساخته شده است . به همین منظور ، میلیونها نفر در سراسر دنیا را توانمند می سازد تا از فضاها ، اشتیاق و استعدادهای خود برای کارآفرینی استفاده کنند. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت AirBnB توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

رزرو هاستل HostelWorld

هاستل ها  علاوه بر تأمین محل های اقامت اجتماعی ، تجربیات محلی و معتبر را به مهمانان ارائه میدهد . این تجربیات توسط مردم محلی انتخاب می شود و هدف این است که میهمانان را فراتر از مقاصد و تجربیات توریستی بدرقه کند.  پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو هاستل از سایت های متفاوت مانند HostelWorld , Hostels  , ...  توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد. 

رزرو هتل Expedia

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

رزرو هتل Hotwire.com

http://www.cheapoair.com http://www.alitalia.com/en_en http://www.priceline.com http://www.flypgs.com/en http://www.kayak.com http://www.skyscanner.com http://www.expedia.com/default.asp http://www.cheapair.com http://www.delta.com http://www.united.com http://www.orbitz.com http://www.cheaptickets.com http://www.easyjet.com/en