قوانین

بدون عکس

قوانین Pars e-Pay

هنگام استفاده از سایت و خدمات آن شما با رعایت تمام شرایط زیر موافقت می کنید.

استفاده از خدمات این سایت به منزله قبول مفاد این قرارداد می باشد.
سرویس گیرنده موظف است قبل از هر بار پرداخت، شرایط و مقررات استفاده از سایت (متن حاضر) را مجددا مطالعه کند و انجام پرداخت به منزله قبول مجدد تمام شرایط این بخش می باشد.

 1. مشتری سایت ملزم به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و این سایت از انجام هر گونه خدمات منافی با این قوانین معذور می باشد.
 2. پرداخت به صوت نقدی بوده و کلیه مراحل خرید و ارائه سرویس پس از تسویه حساب کامل انجام خواهد شد.
 3. در صوت نیاز، خریدار موظف به ارائه شناسه کاربری و رمز عبور مربوط به خرید بوده واین سایت مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر و زیان ناشی از نقصان این اطلاعات ندارد.
 4.  این سایت مسئولیتی در قبال هر گونه هزینه مازاد پستی ، گمرکی ، جریمه و ….. جز مورد و مبلغ ذکر شده در فرم سفارش را نخواهد داشت.
 5.  این سایت مسئولیتی در قبال صلاحیت و معتبر بودن سایتها نداشته و احراز صلاحیت بر عهده خریدار محترم میباشد.
 6.  این سایت در هیچ موردی پاسخگوی عدم عمل فروشنده به تعهدات در زمینه خرید ها یا ارائه خدمات و … نبوده و هر گونه پیگیری در این زمینه بر عهده خریدار خواهد بود.
 7. این سایت موظف است پس از دریافت رسید تراکنش یک نسخه از آن را جهت اطلاع و پیگیری های لازم در اختیار مشتری قرار دهد.
 8. تبصره : با توجه به تک نسخه ای بودن این رسید و عدم امکان صدور مجدد آن، مسئولیت نگهداری از این رسید بر عهده مشتری خواهد بود.
 9. در صورت انصراف خریدار پس از پرداخت وجه در صورتی که هیچ گونه پرداختی و کاری از طرف ما انجام نشده باشد، کل مبلغ بدون کسر کارمزد و هزینه ارسال عودت میگردد.
 10. تبصره ۱ : در صورت تکمیل فرآیند خرید، امکان استرداد وجه منوط به نظر فروشنده بوده و تنها مبلغ استردادی از طرف فروشنده به ما پس از کسر کارمزد و هزینه ارسال عودت میگردد.
 11. تبصره ۲ : در صورت Pre-Authorize شدن کارت و در نتیجه Block شدن پول در کارت و در نهایت انجام نشدن پرداخت, بعد از آزاد شدن پول(۳۲ روز بعد, طبق قوانین ویزا کارت و مستر کارت) تنها پول بر گشت خورده به کارت بعد از کسر هزینه های کارمزد و ارسال, به مشتری عودت می گردد.
 12. در صورتی که خرید شما به صورت ماهانه و مستمر می باشد به اندازه مبلغ یک ماه از خرید شما به عنوان ودیعه و امانت نزد این سایت نگهداری خواهد شد.
 13. در صورت کسر مبلغی بیشتر از مبلغ ذکر شده و ادعا شده در سایت یا شخص یا مکانی که مشتری قصد خرید از آنجا را دارد و یا کسر پول مجدد بدون اجازه این سایت مشتری موظف به پرداخت ما به التفاوت مبلغ خرید به این سایت بوده و در غیر این صورت حق پیگرد متخاطی برای این سایت محفوظ می باشد.
 14. رسید ارائه شده توسط وب سایت برای هرگونه پرداخت تنها رسید ارائه شده توسط این مرکز می باشد و این سایت ملزم به ارائه هیچ گونه رسید دیگری نمی باشد.