پرداخت هزینه آزمون IMAT

آزمون IMAT مخفف International Medical Admissions Test ، آزمون بین المللی پذیرش پزشکی است که توسط وزارت آموزش ایتالیا MIUR  با همکاری مراکز آموزشی و خدمات پزشکی کمبریج با هدف ارائه رشته های زیرگروه پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا به زبان انگلیسی ارائه میشود.لطفا جهت پرداخت هزینه آزمون IMAT با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

آزمون IMAT جز یکی از سه آزمون (BMAT,IMAT,OET) می‌باشد و برای پذیرش در دانشگاه‌های ایتالیا مورداستفاده قرار می‌گیرد.

آزمونInternational Medical Admissions Test IMAT   

آزمونOccupational English Test  OET

آزمونBioMedical Admissions Test BMAT 

آزمون IMAT

قبولی در این آزمون برای کلیه دانشجویان بین المللی که خواهان تحصیل در دوره های پزشکی، دندانپزشکی، جراحی و گرایش های مربوطه در دانشگاه های ایتالیا، اجباری است. و متقاضی می بایست نمره لازم را در این آزمون اخذ کند. این آزمون توسط شماری از دانشگاه های ایتالیا برگزار شده و تمامی دانشگاه های پزشکی ایتالیا که توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تایید صلاحیت شده اند، این آزمون را قبول دارند.

تقسیم‌بندی سؤالات آزمون IMAT :
بخش اول: General Knowledge (دو سؤال) / Logical Reasoning (بیست سؤال)
بخش دوم: Biology (هجده سوال)
بخش سوم: Chemistry (دوازده سؤال)
بخش چهارم: Physics and Mathematics (هشت سؤال)

سیستم نمره دهی:
نمره شرکت کنندگان، بر اساس موارد زیر محاسبه می‌شود:
• هر پاسخ درست ۱.۵ امتیاز
• هر پاسخ غلط ۰.۴- امتیاز
• سؤالات بدون پاسخ بدون امتیاز

رتبه شرکت‌کنندگان، در سایت وزارت تحقیق و آموزش عالی ایتالیا (MIUR) منتشر می‌شود. نمره مجموع سؤالات همراه نمرات هربخش اعلام می‌شود.

هزینه آزمون IMAT 

 هزینه آزمون IMAT برای داوطلبین USD 164 دلار آمریکا (USD 164) می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه های آزمون آی مت به لینک اطلاعات کامل آزمون IMAT مراجعه نمایید.

جهت پرداخت هزینه آزمون IMAT توسط Pars e-Pay:

 فقط کافیست نام کاربری و رمز عبور خود در سایت IMAT به همراه تاریخ آزمون و مرکز آزمون مورد نظر را به ما داده تا ثبت نام آزمون IMAT شما توسط کارشناسان Pars e-Pay  انجام شود.

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.