رزرو هاستل

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.
هاستل ها  علاوه بر تأمین محل های اقامت اجتماعی ، تجربیات محلی و معتبر را به مهمانان ارائه میدهد . این تجربیات توسط مردم محلی انتخاب می شود و هدف این است که میهمانان را فراتر از مقاصد و تجربیات توریستی بدرقه کند.  پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو هاستل از سایت های متفاوت مانند HostelWorld , Hostels  , …  توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد. 

Hostels WorldWide , HERE TO HELP YOU MEET THE WORLD

هاستل، اقامتگاه مشترک و کم هزینه و برای اقامت کوتاه مدت میباشد  که در آن مهمانان می توانند یک تخت اجاره کنند ، معمولاً یک تختخواب سفری در یک خوابگاه و یا اقامتگاه ، با استفاده مشترک از اتاق نشیمن و گاه آشپزخانه . اتاق ها می توانند مختلط یا تک جنسیتی باشند و حمام خصوصی یا مشترک داشته باشند. اتاق های خصوصی نیز ممکن است در بعضی هاستل ها موجود باشد که برای رزرو احتمالا هزینه بیشتر برلی Private Room  در نظر گرفته میشود . خوابگاه ها اقامتگاه های رایج برای کوله گردها Backpacker ، بک پکرها  ، گردشگران با دوچرخه و مسافرانی که دنبال سفر با هزینه های کم و محیطی دنج و دوستانه است ، میباشد .که به صورت مشترک Share از امکانات استفاده مینمایند.  از مزایای هاستل ها می توان به هزینه ها و فرصت برای ملاقات با مردم از سراسر جهان ، یافتن شرکای سفر و همسفر و به اشتراک گذاشتن ایده های سفر اشاره کرد. رزرو هاستل از سایت Zostel در هند یا رزرو از سایت  Hostelling International و … نمونه هایی از سایت های موجود برای هاستل میباشد. در یک هاستل ممکن است در برخی از شب ها دیدن فیلم یا خوردن شام های دورهمی و یا ورزش های دور همی و بازی های مختلف مانند یوگا و زومبا برگزار شود ، در دیگری ممکن است تورهای محلی برگزار شود ، یکی برای مهمانی هایش شناخته شود و دیگری ممکن است مکان آرام تری برای استراحت داشته باشد ،مثلا هاستلی کنار ساحل . هاستل های جدید بر روی طراحی داخلی متمرکز شده اند ، بعضی از آنها با هتل های زیبا هم تراز هستند. بسیاری از هاستل ها متعلق به محلی ها و یا بومیان منطقه میباشد و توسط آنها اداره می شوند و اغلب هم برای اپراتور و هم برای سرنشینان ارزان تر از هتل ها هستند. و به اقتصاد لوکال و محلی مناطق کمک میکند.

شما برای رزرو هاستل از سایت های مختلف که در ادامه راجع به مهمترین آنها صحبت کرده ایم میتوانید گزینه بهتر برای اقامت خود در سفر را انتخاب کنید و سپس با کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت برای پرداخت هزینه هاستل و پرداخت هزینه رزرو هاستل مورد نظر خود تماس حاصل نمایید تا رزرو شما در کمترین زمان ممکن انجام پذیرد.

رزرو از سایت HostelWorld.com , Hostels.com و hostelbookers.com

برای انتخاب هاستل ور رزرو هاستل از سایت hostelworld.com و Hostels.com و Hostelbookers.com از لینک سایت هاستل خود را انتخاب نموده سپس برای پرداخت هزینه هاستل خود با کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس حاصل نمایید تا پرداخت هاستل شما در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام پذیرد.

  • STEP UP YOUR TRAVEL GAME
  • الهام و مشاوره برای کمک به شما در دیدار با جهان
  • الهام برای آینده
  • هاستل های باورنکردنی را در قلب شهرها را کشف کنید
  • هاستل ورد برای کمک به شما در دیدار با جهان
  • در قلب عمل قرارگیرید و جهانی فراتر از بروشور جهانگردی را کشف کنید

رزرو از سایت Hostelz.com 

ما اینجا در کنار شما پرداخت هاستل های انتخابی خود از سایت Hostelz.com هاستلز در کمترین زمان انجام میدهیم.

هاستلینگ بین المللی شبکه ای در سراسر جهان متشکل از انجمن های خوابگاه و اقامتگاه های غیر دولتی است هاستل ها هواداران پرشور و پایدار سفر هستند و به ارتباط جوانان و جوامع محلی به روشی صلح آمیز و احترام آمیز اختصاص یافته است . استانداردها اطمینان می دهد که میهمانان در همه خوابگاه ها اقامتگاهی امن ، تمیز ، با کیفیت و پذیرایی دوستانه پیدا خواهند کرد. به طور متوسط ​​۳۳ میلیون شب اقامت در سال و بیش از ۳۰۰۰ خوابگاه از این سایت رزرو شده است. رویای ماجراجویی خود را دنبال کنید. سفر هایی با رزرو هاستل تجربه بی نظیری را به جوانان از سراسر جهان ارائه می دهد و فرصتی برای ملاقات ، یادگیری و درک بهتر یکدیگر در مقصد استثنایی ایجاد میکند. به دنیای بهتری اعتقاد داشته باشید.از دیگران الهام بگیرید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.اشتراک بهترین راه برای لذت بردن از زندگی است . شما هرگز در یک هاستل تنها نیستید و همیشه شخصی برای گذراندن اوقات خوشی وجود دارد ، بنابراین به انجمن جهانی با ۱۶ میلیون مسافر بپیوندید و عشق به سفر را تقسیم کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای رزرو هاستل مورد نظر شما : مشخصات شخصی (اطلاعات پاسپورت) در صورت داشتن همراه  مشخصات همراهان و زمان دقیق اقامت (تعداد شبها) و اطلاعات تماس

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو هاستل توسط Pars e-Pay

در سایت هاستل از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. ، سپس هاستل مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو هاستل  واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.