حواله یوان چین - Chinese Yuan

صرافی آنلاین پارس پرداخت رسید حواله جات یوان شما را در کمتر از چند ساعت به شما تقدیم مینماید، حواله یوان چین – Chinese Yuan به تمامی بانک های چین به ویژه ABC بانک ( بانک کشاورزی چین) به صورت داخلی از چین زده میشود. برای ارسال یوان به چین با کارشناسان پارس پرداخت در تماس باشید.

رسید حواله یوان چین در همان روز طی چند ساعت به شما تحویل داده میشود. انجام حواله جات بانکی یوان چین Yuan در مبلغ های بالای ۵۰.۰۰۰ بدون کارمزد برای شما توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت انجام میشود. 

مجموعه ParsePay همواره در تلاش است تا خدماتی متمایز به مشتریان ارائه بدهد و سرویس‌هایی را راه‌اندازی کند که پیش از این در دسترس هموطنان قرار نداشته‌اند. در همین راستا شما می‌توانید حواله‌های خود را با هر مبلغی که دوست دارید در وب‌سایت Pars e-Pay به ثبت برسانید و با پرداخت کم‌ترین کارمزد حتی حواله‌های خرد را هم از این طریق انجام بدهید. برای دریافت خدمات بد نیست یک سری اطلاعات مقدماتی درباره این سیستم و مراحل انجام این حواله ارزی داشته باشید. 

متاسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های بانکی که بر سر راه انتقال پول به خارج از مبداء ایران وجود دارد، اگر دوست دارید از امکانات این موسسه بهره ببرید و در عرض چند ثانیه پول به خارج از کشور انتقال بدهید، Pars e-Pay به شما کمک خواهد کرد.

بانک های چین در دسته بندی های متفاوتی به صورت زیر قرار میگیرند:

  • بانکهای تخصصی کشور چین شامل:

-بانک کشاورزی چین ABC  Agricultural Bank of China

-بانک صنعتی و بازرگانی چین ICBC  Industrial & Commercial Bank of China 

-بانک چین  Bank of China BOC  

  • بانک های خاص با هدف وام : شامل بانک توسعه کشاورزی چین  ADBC Agricultural Development Bank of China و بانک توسعه چین CDB China Development Bank است.
  • بانک های تجاری Commercial banks
  • بانکهای خارجی Foreign banks

بانک کشاورزی چین (ABC) ، معروف به AgBank ، یکی از چهار بانک در جمهوری چین است. این مرکز در سال ۱۹۵۱ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در منطقه دونگ چنگ ، پکن است. این شعبه در سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ ، لندن ، توکیو ، نیویورک ، فرانکفورت ، سیدنی ، سئول و سنگاپور شعبه دارد. ABC دارای ۲۴۰۰۰ شعبه است و سومین وام دهنده بزرگ چین از نظر دارایی است. 

همواره کارشناسان پارس پرداخت با فراهم آوردن بستری بسیارامن و راحت برای حواله جات یوان شما با سابقه درخشان آماده ارایه بهترین قیمت به شما میباشد.

به محض آنکه سفارش مورد نظر شما  توسط پارس پرداخت  Pars e-Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند جابه جایی ارز یوان شما به چین تکمیل می شود.

با ما در تمامی مراحل و پروسه انتقال یوان به  چین در واتساپ، تلگرام و ایمل در تماس باشید.