پرداخت هزینه سفارت نیوزلند

با توجه به تنوع بالای ویزاهای کشور نیوزلند و همچنین روش های ثبت درخواست ویزای این کشور، هزینه های اخذ این ویزاها نیز متفاوت خواهد بود. از طرفی این هزینه ها سالیانه تغییر می یابد. بنابراین بهتر است هنگام سفر به این کشور هزینه ها را با مراجعه به سایت سفارت کشور نیوزلند محاسبه نمایید. پرداخت هزینه سفارت نیوزلند خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

اخیرا به دلیل شرایط مطلوب کار و زندگی در نیوزلند و ویژگی های طبیعی این کشور، افراد زیادی به دلیل مختلف از جمله مهاجرت یا گردش برای اخذ ویزای مهاجرتی، دانشجویی یا توریستی اقدام می کنند. اخذ ویزا Apply online با توجه به نوع ویزا، شرایط متفاوتی دارد که در سایت مهاجرت نیوزلند میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید.

  • ویزای توریستی کشور نیوزیلند

این ویزا برای کسانی صادر می‌شوند که قصد گردش و تفریح در نیوزیلند را دارند. ویزای توریستی نیوزیلند سه ماهه صادر می شود و دارنده ی آن اجازه ی کار ندارد. احتمال اخذ این نوع ویزا برای افرادی که ویزای کشورهای اروپایی را دارند، بیشتر است. این ویزا نیازمند تکمیل و ارائه فرم IMZ1017 و فرم ضمانت مالی IMZ1025 میباشد.

  •  مهاجرت نیروی کار ماهر Skilled Migrant

برای اخذ ویزای کار نیوزیلند لازم است حداقل۱۰۰ امتیاز کسب کرد و این ویزا در انگلستان صادر می شود.

  • ویزای تحصیلی نیوزیلند

دارنده ویزای تحصیلی نیوزیلند می تواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند. این نوع ویزا نیازمند تکمیل فرم INZ1012 و در صورت نیاز فرم INZ1000 ، در صورت اپلای برای دکترا میباشد.
 باید مدارک یا assessment نزد سازمان NZQA ارزشیابی شود.

  • ویزای سرمایه گذاری کشور نیوزیلند

 برای گرفتن این ویزا میبایستی تکمیل فرم INZ1015 را انجام داده و برخی شرایط مانند : داشتن سن زیر ۵۳ سال ، داشتن حداقل ۲ سال سابقه تجاری و سرمایه گذاری در کشور خود مانند داشتن شرکت، کارخانه، فروشگاه و….

  • ویزای کار ۹ ماهه کشور نیوزیلند Silver Fern

کشور نیوزیلند هر سال به چندین نفر اجازه ی اقامت و کار به مدت ۹ ماه در نیوزیلند را می دهد. اگر فردی موفق به اخذ ویزای Silver Fern از سفارت نیوزیلند شده و پس از ورود به این کشور، شغل مناسبی پیدا کند، می تواند ویزای کار را برای دو سال دیگر تمدید کند و پس از طی این مدت امکان اخذ ویزای دائمی نیوزیلند نیز وجود دارد.

  • ویزای والدین کشور نیوزلند
  • ویزای پزشکی کشور نیوزیلند

هزینه های مربوط به سفارت و مهاجرت به نیوزلند را میتوانید از لینک هزینه های مهاجرت به نیوزیلند مشاهده نمایید.

درخواست پرداخت هزینه سفارت نیوزیلند توسط Pars e-Pay

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما پرداخت هزینه سفارت شما را در کمترین زمان ممکن بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل  از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.