حواله مانی گرام - MoneyGram

اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید میتوانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) حواله مانی گرام را ارسال و یا دریافت کنید. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال بسیاری از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد. این کمپانی بین المللی در اکثر کشورهای دنیا و اکثر بانکهای معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر میباشد. که البته بدلیل تحریم های مالی ایران ارائه این سرویس در ایران غیر ممکن میباشد.

کمپانی مانی گرام شرکتی امریکایی و بین المللی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۹۴۰ میلادی تحت عنوان شرکتی برای ارائه خدمات شبکه و همینطور خدمات مسافرتی و گردشگری آغاز کرد و سپس برای راحتی و آسایش مسافران فعالیتهای خود را همانند کمپانی وسترن یونیون بصورت بین المللی گسترش داد و هم اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید میتوانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید.

مانی گرام یک موسسه انتقال پول جهانی است که با وجود نمایندگی‌های متعددی که در سراسر جهان دارد، امکان ارسال حواله‌های آنی در مبالغ مختلف بین افراد را ممکن کرده است.
اگر شما قصد داشته باشید مبلغی را با استفاده از حواله مانی گرام ارسال کنید، باید با همراه داشتن پاسپورت به یکی از نمایندگان این موسسه مراجعه کنید. با سفارش صدور حواله ارزی، نماینده مانی گرام مبلغ مورد نظر را به مشخصات فرد گیرنده ارسال می‌کند و یک کد ۱۰ رقمی به شما اعلام می‌شود. گیرنده حواله باید در کشور مقصد با در دست داشتن پاسپورت، به یکی از نمایندگی‌های مانی گرام مراجعه کند و با اعلام کد امنیتی که شما به او اعلام کرده‌اید مبلغ حواله را دریافت کند.
حواله‌های مانی گرام معمولاً با سقف ۵۰۰۰ دلار به ازای هر حواله امکان‌پذیر هستند. اما این سقف با توجه به نحوه صدور حواله و کشور مقصد، متغیر است و می‌تواند کم‌تر یا بیشتر باشد.

صدور حواله مانی گرام 

متاسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های بانکی که بر سر راه انتقال پول به خارج از مبداء ایران وجود دارد، مانی گرام نماینده‌ای در کشور ما ندارد.
اما اگر دوست دارید از امکانات این موسسه بهره ببرید و در عرض چند ثانیه پول به خارج از کشور انتقال بدهید، Pars e-Pay به شما کمک خواهد کرد. مشتریان گرامی می‌توانند با ثبت سفارش از همین صفحه، حواله مانی گرام خود را در زمانی کوتاه و با کم‌ترین کارمزد ممکن به مقصد کشور دلخواه ارسال کنند. 

طریقه ارسال حواله از ایران با مانی گرام

برای اینکار کافیست تا مشخصات فرد گیرنده را طبق مندرجات پاسپورت به همراه مبلغ مورد نظر به دلار امریکا برای ما ارسال نمائید. پس از دریافت مبلغ و مشخصات گیرنده یک کد امنیتی ده رقمی به همراه اطلاعات فرستنده وجه برای شما ارسال می شود. سپس فرد گیرنده وجه می تواند با در دست داشتن گذرنامه (پاسپورت) خود به هر یک از نمایندگان مانی گرام در شهر خود مراجعه کرده و با ارائه کد امنیتی و اطلاعات مربوطه به سادگی پول خود را (به واحد همان کشور) دریافت نماید.

فرق ارسال پول از طریق مانی گرام با ارسال پول از طریق حواله بانکی چیست ؟

ارسال از طریق مانی گرام بسیار سریعتر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. تنها عیبی که این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی دارد گرانتر بودن آن است. به این صورت که برای ارسال هر ۱۰۰۰ دلار مشتری باید حدود ۶۰ دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید. ولی در حالت ارسال بانکی، این هزینه کاهش خواهد یافت که بستگی به بانک مقصد دارد. ولی در کل اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما مانی گرام را به شما پیشنهاد میکنیم.

فرق ارسال پول از طریق مانی گرام با ارسال پول از طریق وسترن یونیون چیست ؟

نحوه عملکرد و سرویس دهی هر دو تقریبا یکی میباشد. با این تفاوت که هر کدام شرکتهایی متفاوت هستند و نرخ قیمت متفاوتی دارند ولی درصد استقبال از سرویس شرکت وسترن یونیون بسیار بیشتر و گسترده تر میباشد. اما در صورتیکه گیرنده شما مانی گرام را پشتیبانی میکند. بهتر است از مانی گرام استفاده کنید زیرا نسبت به رقیب خود وسترن یونیون مقداری ارزانتر می باشد.