پرداخت هزینه NNAS

سازمان NNAS) National Nursing Assessment Service) خدمات مربوط به ارزیابی مدارک پرستاری را ارئه می دهد.کسانی که بخواهند با مدرک پرستاری به کانادا مهاجرت کنند، مدارک آنها می بایست توسط سازمان پرستاری کانادا (Canadian Nurse Association) بررسی و تائید شود. پرداخت هزینه NNAS توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت امکان پذیز میباشد.

Are you ready to apply for registration as a nurse in Canada

یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کانادا استفاده از روش اسکیل ورکر Skill Worker و فدرال اسکیل ورکر Federal Skill Worker  است؛ در این روش ها یکی از شغل هایی که امتیاز بسیار بالایی دارد و مهاجرت به کانادا را تسریع می کند شغل پرستاری است. همچنین از آنجایی که کانادا سیستم بهداشت و درمان پیشرفته ای دارد، به پرسنل این بخش اهمیتی بالایی قائل است به نحوی که حقوق ماهیانه پرستاران در کانادا جزء درآمدهای بالای پرستاری در بین سایر کشورهای جهان است. میانگین حقوق سالانه پرستاران در کانادا به عواملی نظیر تجربه و تخصص وابسته است و در حالت کلی از ۴۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ دلار کانادا متغییر است.

بررسی و تایید مدارک پرستاری در سازمان NNAS انجام می شود. برای طی کردن این مراحل لازم است که ابتدا در سایت سازمان ارزیابی پرستاری ملی National Nursing Assessment Service حساب کاربری ایجاد نمایید. بعد از آن،اطلاعات خود را در حساب کاربری ایجاد شده تکمیل نمایید. بعد از تکمیل مدارک و اطلاعات شخصی، شغلی و تحصیلی خود و تایید شدن آن توسط سازمان پرستاری به بخش آزمون زبان می رسید، در این مرحله شما باید آزمون زبان فرانسه را گذرانده باشید تا در این مرحله نتیجه آزمون تایید شود.
روند تکمیل مدارک ( که شامل تکمیل اطلاعات، آزمون زبان و ترجمه اسناد در صورت لزوم) می تواند تا ۱۲ ماه به طول بینجامد؛ به عبارتی درخواست شما تا ۱۲ ما به صورت فعال باقی می ماند و شما می توانید مرحله به مرحله مدارک خود را در این ۱۲ ماه طی نمایید.

 پرداخت هزینه سازمان NNAS ( ارزیابی مدارک تحصیلی توسط ان ان ای اس کانادا)

ثبت نام در سایت NNAS را انجام داده نام کاربری و گذرواژه را به کارشناسان پارس پرداخت بدهید تا پروسه پرداخت شما توسط ما انجام پذیرد.

تمامی هزینه ها در لینک هزینه های اپلیکیشن NNAS  نمایش داده شده.

هزینه‌های مربوط به ارزیابی پرستاری برای مهاجرت به کانادا، بستگی به نیازهای پروسه اپلیکیشن شما دارد و اعداد متفاوتی خواهد بود. هنگامی که شما در سایت NNAS اکانت می سازید و پروفایل خود را تکمیل می کنید، هزینه ای که بایستی پرداخت کنید را در پنل خود مشاهده خواهید کرد.

  • Main Application Order – $۶۵۰ USD
  • Advisory Report for another province – $۵۵ USD
  • Evaluation for a different nursing group (RN, LPN, RPN) – $۲۲۰ USD
  • Evaluation for an expired Main Application – $۱۸۰ USD
  • Document Translations by NNAS – $۸۵ USD per page
  • Appeals to NNAS (refundable if appeal is successful) – $۵۰۰ USD

-هزینه پرداخت شده در سایت NNAS غیر قابل بازگشت Nonrefundable می باشد و در صورت انصراف شما، NNAS پول را به شما برنمی گرداند.

-هزینه ها بدون در نظر گرفتن کارمزد پرداخت میباشد.

مراحل انجام پرداخت هزینه اپلیکیشن NNAS  کانادا توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت (Pars e-Pay)

  1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل 
  2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
  3. انجام حواله و تحویل رسید حواله به مشتری

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام و ایمیل  از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.