پرداخت هزینه Uni-assist

Uni-assist موسسه‌ای است شامل بسیاری از دانشگاه‌های آلمان، از جمله انجمن رؤسای دانشگاه های آلمان HRK و مراکز آموزش عالی آلمان Deutsche Hochschulen و  سرویس مبادلات آکادمیک آلمان DAAD، اقدامات این موسسه برای پذیرش دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند،  اگر شما قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه هایی که عضو Assist هستند را داشته باشید، این موسسه با دریافت هزینه مشخصی اقدامات مربوط به اخذ پذیرش برای دانشگاه مورد نظر و بررسی مدارک را انجام می دهد و با دانشگاه مورد نظر مکاتبه کرده و همکاری بین شما و دانشگاه مورد نظرتان برای ادامه تحصیل را انجام میدهد. صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی در یونی اسیست و پرداخت شهریه دانشگاه و پرداخت هزینه Uni-assist را برای شما عزیزان در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت انجام دهد.

موسسه یونی اسیست یک لیست از دانشگاه هایی دارد که می تواند با آنها ارتباط برقرار کند، در برخی موارد خود دانشجو باید با دانشگاه مورد نظر به طور مستقیم ارتباط داشته باشد. برای اطلاع از دانشگاه های مورد نظر این موسسه می توانید به صفحه ی دانشگاه های مرتبط با یونی اسیست Uni-assist مراجعه نمایید.

درخواست در اپلیکیشن یونی اسیست 

 • انتخاب دوره :مثل دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد، آمادگی زبان آلمان و…
 • پس از آن کلیه اطلاعات لازم در زمینه‌ی گزینه‌ای که انتخاب نموده‌اید در اختیار شما قرار داده می‌شود. و درخواست جهت بررسی اطلاعات خود را انجام میدهید و گزینه‌های مناسب را انتخاب می‌نمائید.
 • به این ترتیب شما اطلاعات لازم را در اختیار Uni-assist قرار می‌دهید. تا در کلیه‌ی دانشگاه‌های کشور آلمان که با آن ها مشغول به همکاری است درخواست پذیرش شما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام ‌شود.

هزینه اپلای دانشگاه های آلمان از طریق موسسه یونی اسیست

 • ارسال مدارک به دانشگاه اول در هر ترم ۷۵ یورو
 • ارسال مدارک به دانشگاه های دوم به بعد در هر ترم ۳۰ یورو

به عبارتی برای مثال اگر شما قصد دارید برای دو ترم در دو دانشگاه مدارک خود را ارسال کنید باید هزینه ای معادل ۲۱۰ یورو را پرداخت نمایید( ۲*۷۵+۲*۳۰)  

مراحل اپلای دانشگاه های آلمان از طریق یونی اسیست

 1.  ایجاد اکانت و تکمیل فرم از طریق وبسایت uni-assist
 2. آپلود مدارک در وبسایت 
 3.  درخواست پذیرش از دانشگاه های مورد نظر
 4. پرداخت هزینه یونی اسیست Uni-assist
 5. ارسال مدارک از طریق پست
 6. انتظار تأیید یا ریجکت

به مدت تقریبی یک هفته بعد از ارسال پستی مدارک، ایمیل دریافت مدارک توسط موسسه برایتان ارسال می شود. زمان بررسی مدارک نیز ۳ الی ۴ هفته طول می انجامد و نتیجه پذیرش شما در هر یک از دانشگاه های انتخابی از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

پرداخت هزینه خوابگاه

پس از گرفتن پذیرش تحصیلی در دانشگاهی خارجی، مسئله دیگری که با آن مواجه خواهید بود اقامت و اسکان شما می باشد. به طور کلی خوابگاه ها به دو صورت خوابگاه های درون دانشگاه (On-Campus) و خوابگاه های بیرون از دانشگاه (Off-Campus) می باشد.پرداخت هزینه خوابگاه های دانشجویی به وسیله ویزا کارت ، مستر کارت و روش های آنلاین دیگر امکان پذیر میباشد ،پرداخت هزینه اقامت در کشورهای دیگر به وسیله پارس پرداخت بدون نیاز به مراجعه حضوری و تماس از طریق راه های ارتباطی واتساپ ، تلگرام و ایمیل به راحتی امکان پذیر میباشد . 

در پروسه پرداخت هزینه اجاره ، اقامت ، اسکان در کشورهای مورد نظر شما ما حواله و جابه جایی را برای شما انجام میدهیم .

جهت پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی در هر موسسه فقط کافیست با صرافی آنلاین پارس پرداخت در تماس باشید. 

پرداخت هزینه بیمه دانشجویی

یکی از نکاتی که دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه ها در کشورهای مختلف باید به آن توجه کنند داشتن بیمه دانشجویی  و درمانی است ،  هزینه بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان وابسته به دانشگاه متفاوت است. صرافی آنلاین پارس خدمات پرداخت انتقال پول از ایران به دانشگاه های خارجی جهت بیمه‌ی دانشجویی مسافرتی ، بیمه های دانشجویی و خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی را به شما ارایه میدهد.

 

روش های پرداخت هزینه Uni-Assist

پرداخت هزینه سازمان یونی اسسیست فقط از طریق سویفت SWIFT و SEPA قابل انجام می باشد و پارس پرداخت با اشراف کامل بر آن در کمتر از چند ساعت این نوع پرداخت را برای دانشجویان عزیز انجام می دهد. 

مراحل مورد نیاز برای پرداخت UniAssist

 1. استعلام قیمت از کارشناسان ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا ایمیل
 2. واریز معادل ریالی مبلغ به حساب ما
 3. انجام حواله و تحویل رسید حواله به مشتری در کمتر از ۲ ساعت

 شما می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام ، ایمیل  از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.