حواله وسترن یونیون - Western Union

حواله وسترن یونیون یک موسسه امریکایی می باشد که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را (غیر از کشورهای مورد تحریم) در کوتاهترین زمان ممکن و “بدون نیاز به حساب بانکی” انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، بشمار آید.در حال حاضر وسترن یونیون حدود ۵۰۰۰۰۰ شعبه در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا دارد و این باعث شده که این موسسه بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود.

«هر کجای دنیا که هستید بدون داشتن حساب بانکی در کمتر از ۱ ساعت حواله وسترن یونیون خود را دریافت کنید»

«تنها نماینده اصلی وسترن یونیون در ایران طرف قرارداد مستقیم وسترن یونیون ترکیه، دبی و عراق»

«دریافت و ارسال وسترن یونیون در ایران»

«ارائه MTCN کد به مشتری در کمتر از یک ساعت»

«ارسال حواله جات وسترن یونیون تا ساعت ۸ شب»

آیا قصد ارسال فوری پول به شخصی در خارج کشور دارید؟

آیا فرزند شما به خارج کشور مهاجرت کرده و هنوز حساب بانکی ندارد؟

آیا قصد دریافت فوری پول از مشتری/دوستان/آشنایان خود در خارج کشور را دارید؟

آیا به کشور خارجی سفر کرده اید و در آنجا با کمبود وجه مواجه شده اید؟

حواله وسترن یونیون یک روش انتقال سریع پول به سراسر دنیا بدون نیاز به حساب بانکی می باشد. با استفاده از این روش میتوانید تا سقف $۶۰۰۰ در هر بار نسبت به ارسال/دریافت سریع وجه از هر جای دنیا بواسطه سرویس Pars e-Pay اقدام نمایید. در حال حاضر وسترن یونیون حدود پانصد هزار شعبه در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا دارد و این باعث شده که این موسسه بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود.

نحوه ارسال حواله وسترن یونیون از ایران

در این روش ابتدا باید نام پاسپورتی دریافت کننده وجه ، میزان ارز و کشور مقصد توسط شما تعیین گردد. سپس با ما تماس بگیرید تا حواله شما در کمتر از ۲ ساعت توسط ما انجام شده و رسید آن در اختیارتان قرار گیرد. پس از آن شخص مورد نظر با در اختیار داشتن اطلاعات حواله که شامل یک کد ۱۰ رقمی  (MTCN Code) می باشد میتواند به هر شعبه ای از وسترن یونیون در خارج کشور مراجعه کرده و وجه خود را دریافت کند. قابل ذکر است تعدد شعبات وسترن یونیون در خارج کشور بسیار زیاد است.

دریافت حواله وسترن یونیون در ایران

شاید یکی از مشتریان/آشنایان شما بخواهد از خارج کشور مبلغی را برای شما ارسال کند. در این صورت شما می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با ما تماس بگیرید ، اطلاعات مربوط به دریافت کننده حواله را از ما گرفته و به مشتری خود ارائه دهید. پس از انجام حواله با ارائه کد ۱۰ رقمی به ما در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی آن به حساب شما واریز خواهد شد. کارمزد ما برای هر حواله حد اقل $۳۵ می باشد و دلار آن به نرخ خرید اسکناس تسویه می شود.

حوالجات وسترن یونیون در ایران

بدلیل تحریم ها وسترن یونیون در ایران شعبه ندارد ولی از طریق مجموعه Pars e-Pay  در کمتر از ۲ ساعت میتوانید به هر جای دنیا حواله را ارسال یا دریافت نمایید.

پایین ترین نرخ کارمزد در Pars e-Pay

مجموعه Pars e-Pay با توجه به انجام حوالجات وسترن یونیون به شکل روزانه سیاست کاری خود را بر انجام حوالجات وسترن یونیون با کمترین کارمزد قرارداده است. این مجموعه حوالجات وسترن یونیون را از طریق دفتر خود در کشور عراق/امارات/امریکا/ترکیه/گرجستان/تاجیکستان انجام می دهد.
پس از دریافت سفارش شما ، همکاران ما در خارج کشور فرم ارسال وجه را به یکی از دفاتر Western Union تحویل و مشخصات فرستنده به همراه کد پیگیری ( MTCN ) را برای شما ارسال می نمایند. پس از آن کافی است شخص گیرنده با در دست داشتن کارت شناسایی خود به نزدیک ترین شعبه وسترن یونیون مراجعه و با ارائه کد پیگیری به سادگی پول خود را دریافت نماید.

مدت زمان انجام سفارش توسط ما:

در ایام هفته ( به جزء جمعه ها ) تمامی سفارشات حواله ای که قبل از ساعت ۲ بعد از ظهر ثبت شده باشد در همان روز تا ۱۱ شب انجام و اسکن آن برای شما ارسال می گردد. پس از آن شما باید کد MTCN را به گیرنده بدهید تا وی با ارائه این کد و کارت شناسایی از طریق مراجعه به یکی از شعبه های وسترن یونیون مبلغ حواله شده را دریافت کند.

حواله وسترن یونیون از کدام کشورها توسط ما انجام میشود؟

مجموعه Pars e-Pay از مبدا های ترکیه، عراق، تاجیکستان، امارات و گرجستان اقدام به ارسال حواله وسترن یونیون می نماید، ولی به دلیل اینکه از دو کشور ترکیه و عراق به صورت مستقیم و بیواسطه اقدام به ارسال حواله مینماید در زیر کارمزهای ارسال از این دو مبدا ارائه می گردد.

آیا ارسال حواله فرق دارد که از کدام کشور باشد؟

درکل اینکه حواله شما از چه کشوری ارسال گردد  فرق زیادی نمیکند و از انجایی که هر گرانی بی علت نیست و هر ارزانی هم بی حکمت نیست به کسانی که تمکن مالی بیشتری دارند پیشنهاد میکنیم که از ترکیه اقدام به ارسال حواله نمایند (ترکیه از عراق گرانتر است). بدان علت که سیستمهای مالی در ترکیه بسیار پیشرفته تر و بروز تر میباشد در صورتی که حواله شما به هر علتی با مشکل مواجه شود با سهولت بیشتر و در زمان کوتاه تری انجام میشود در حالی که در عراق ممکن هست هفته ها و یا بعضا ماه ها به طول انجامد.

فرق ارسال پول از طریق Western Union با ارسال پول از طریق بانکی (SWIFT Transfer) چیست ؟

این دو مزایا و معایبی دارند. به این صورت که ارسال از این طریق بسیار بسیار سریعتر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. تنها عیبی که این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی دارد گرانتر بودن آن است. به این صورت که برای ارسال هر ۱۰۰۰ دلار مشتری باید حدود ۶۰ دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید. ولی در حالت ارسال بانکی، این هزینه کمتر خواهد بود. ولی در کل اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما Western Union را به شما پیشنهاد میکنیم.

 
هزینه ها ی ارسال از عراق
ازتاکارمزد
۰۰$ ۲۰۰$۳۵$
۲۰۱$۵۰۰$۴۰$
۵۰۱$۱۰۰۰$۵۵$
۱۰۰۱$۱۵۰۰$۷۰$
۱۵۰۱$۲۰۰۰$۸۰$
۲۰۰۱$۲۵۰۰$۱۰۰$
۲۵۰۱$۳۰۰۰$۱۱۰$
۳۰۰۱$۳۵۰۰$۱۳۰$
۳۵۰۱$۴۰۰۰$۱۴۰$
۴۰۰۱$۴۵۰۰$۱۵۰$
۴۵۰۱$۵۰۰۰$۱۶۰$
۵۰۰۱$۵۵۰۰$۱۷۰$
۵۵۰۱$۶۰۰۰$۱۸۰$
۶۰۰۱$۶۵۰۰$۲۰۰$
۶۵۰۱$۷۰۰۰$۲۲۰$
هزینه ها ی ارسال از ترکیه (دلار)
ازتاکارمزد
۰۰$۱۰۰$۳۵$
۱۰۱$ ۲۰۰$۴۰$
۲۰۱$ ۳۰۰$۵۰$
۳۰۱$ ۴۰۰$۵۵$
۴۰۱$۵۰۰$۶۵$
۵۰۱$۷۵۰$۸۰$
۷۵۱$۱۰۰۰$۹۰$
۱۰۰۱$۱۵۰۰$۱۱۰$
۱۵۰۱$۲۰۰۰$۱۲۰$
۲۰۰۱$۲۵۰۰$۱۴۰$
۲۵۰۱$۳۰۰۰$۱۶۰$
۳۰۰۱$۳۵۰۰$۱۸۰$
۳۵۰۱$۴۰۰۰$۱۹۰$
۴۰۰۱$۴۵۰۰$ ۲۲۰$
۴۵۰۱$۵۰۰۰$۲۴۰$
۵۰۰۱$۷۵۰۰$۲۶۰$
هزینه ها ی ارسال از ترکیه (یورو)
ازتاکارمزد
۰۰euro۱۰۰euro۳۰euro
۱۰۱euro۲۰۰euro۴۰euro
۲۰۱euro۳۰۰euro۵۰euro
۳۰۱euro۴۰۰euro۵۵euro
۴۰۱euro۵۰۰euro۶۵euro
۵۰۱euro۷۵۰euro۸۵euro
۷۵۱euro۱۰۰۰euro۹۵euro
۱۰۰۱euro۱۵۰۰euro۱۱۰euro
۱۵۰۱euro۲۰۰۰euro۱۳۰euro
۲۰۰۱euro۲۵۰۰euro۱۵۰euro
۲۵۰۱euro۳۰۰۰euro۱۸۰euro
۳۰۰۱euro۳۵۰۰euro۲۰۰euro
۳۵۰۱euro۴۰۰۰euro۲۳۰euro
۴۰۰۱euro۴۵۰۰euro۲۵۰euro
۴۵۰۱euro۷۵۰۰euro۲۷۰euro