پرداخت هزینه آزمون Duolingo

آزمون دولینگو Duolingo English Test DET یک آزمون تطبیقی Adaptive مبتنی بر کامپیوتر است که میزان مهارت زبان انگلیسی را مورد سنجش قرار می­‌دهد. در سال های اخیر حدود هزار دانشگاه و کالج در سراسر دنیا داشتن مدرک آزمون دولینگو Duolingo را به عنوان یکی از شرایط پذیرش داوطلبان قرار داده‌­اند. لطفا جهت پرداخت هزینه آزمون Duolingo با صرافی آنلاین پارس پرداخت تماس گرفته تا ثبت نام شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمام آزمون‌های بین‌المللی در ایران، از جمله آزمون‌های آیلتس و تافل، تا اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار نخواهد شد. و به همین دلیل بسیاری از زبان‌­آموزانی که داوطلب اخذ پذیرش در دانشگاه­‌های بین‌­المللی هستند یا قصد مهاجرت دارند و به مدرک زبان نیاز دارند، با مشکل مواجه شده‌­اند. برای رفع این مشکل،بسیاری از این مراکز از داوطلبان خود خواسته­‌اند تا به جای شرکت در آزمون­های تافل و آیلتس در آزمون دولینگو شرکت کنند، آزمون زبان انگلیسی که حتی در شرایط قرنطینه و شیوع ویروس کرونا، با صرف هزینه کم، به راحتی می‌­توانید در منزل آن را انجام دهید و مدرک خود را به نقاط مختلف جهان ارسال کنید.

آزمون انگلیسی دولینگو Duolingo شامل سه بخش زیر میباشد : 

 قوانین : این بخش شامل قوانین و مقررات آزمون می باشد. زمان لازم برای این بخش ۱۰ دقیقه می باشد.

سئوالات تطبیقیAdaptive Questions   :  این بخش شامل سئوالات تطبیقی از آسان به سخت می باشد. هدف از سئوالات  این بخش، بررسی  و تحلیل سطح زبان آموز در مهارتهای زیر می باشد و زمان لازم برای این بخش ۳۰ دقیقه می باشد.

  •    مهارتهای خواندن، نوشتن، گوش دادن
  •     واژگان انگلیسی
  •     بیان واژگان انگلیسی با تلفظ صحیح
  •     نحوه نگارش صحیح

مصاحبه ویدیویی و رایتینگ Video Interview & Writing Sample : این بخش شامل دوقسمت است، یک مصاحبه ویدئویی و نوشتن یک نمونه رایتینگ. در قسمت اول دو موضوع پیشنهاد می شود، یکی از دو موضوع انتخاب و راجع به آن بین ۱ تا ۳ دقیقه  مکالمه می شود. در قسمت دوم  دو موضوع پیشنهاد می شود، یکی از دو موضوع انتخاب و راجع به آن بین ۳ تا ۵ دقیقه  متن نوشته می شود. زمان لازم برای این بخش ۱۰ دقیقه می باشد.

دانشگاه­‌های برتری مانند FDU ,Duke ,UCLA ,Columbia ,NYU ,Yale , Module,  Audencia، Grenoble Ecole de Management ,  IESEG , Canada College , Acsenda School of Management , Alberta University of the Arts، Collège Universel , Concordia University – Montreal , Bishop’s University , Brandon UniversityBrock University , Dalhousie University , Università Cattolica del Sacro Cuore ,  KdG University of Applied Sciences – Applied IT Programme، KdG University of Applied Sciences – Multimedia & Communication Technology Programme، KdG University of Applied Sciences and Arts – BBM-International Business Programme , Vesalius College و … در حال حاضر این آزمون را معتبر میدانند.

نمره آزمون دولینگو Duolingo

آزمون زبان انگلیسی Duolingo با هدف ارزیابی مهارت زبان انگلیسی و با سنجیدن مهارت‌های Writing، Speaking، Reading و Listening طراحی شده است. نمره این آزمون از بازه ۱۰ تا ۱۶۰ داده می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد نحوه نمره‌دهی این آزمون می‌توانید به صفحه Scores سایت دولینگو مراجعه نمایید.

 نحوه ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo

جهت ثبت نام آزمون دولینگو  Duolingo لازم است ابتدا به سایت Duolingo مراجعه نمایید و یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید. پس از پرداخت هزینه، خودتان می توانید زمان برگزاری آزمون را بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنید.

هزینه ثبت نام آزمون توسط Pars e-Pay

هزینه آزمون دولینگو ۴۹ دلار میباشد . 

هزینه ذکر شده بدون در نظر گرفتن کارمزد پرداخت توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت میباشد.

جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo توسط Pars e-Pay

 فقط کافیست نام کاربری و رمز عبور خود در سایت دولینگو Duolingo به همراه تاریخ آزمون و مرکز آزمون مورد نظر را به ما داده تا مراحل ثبت نام شما توسط کارشناسان Pars e-Pay  انجام شود.

روش های پرداخت هزینه آزمون Duolingo دولینگو:

  1. پرداخت هزینه آزمون زبان دولینگو از طریق PayPal
  2. پرداخت هزینه آزمون دولینگو Duolingo از طریق ویزا کارت و مستر کارت

پس از واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در صرافی آنلاین پارس پرداخت در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل، واتساپ ، تلگرام  از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید. زمان انجام سفارش ها در ساعات اداری کمتر از ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری کمتر از ۳ ساعت می باشد.