تعیین وقت سفارت و مهاجرت

اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشورها، تعیین وقت سفارت و حضور در سفارت آن کشور به همراه مدارک لازم جهت مصاحبه می باشد. جهت درخواست ویزا برای تقریباً تمامی سفارت خانه ها نیاز به وقت قبلی میباشد و متقاضیان جهت تحویل مدارک ، انجام مصاحبه و انگشت نگاری در روز تعیین شده به سفارت مراجعه میکنند. هر سفارت خانه ای سیاست های خاص خودش را جهت اعطاء نوبت دارا میباشد و بنا به تعداد درخواست ها، روزهای مختلفی جهت درخواست ویزا به متقاضیان اعطاء میکنند.

پرداخت هزینه سفارت آمریکا - MRV Fee

تمامی متقاضیان دریافت ویزای امریکا، باید پیش از هر چیز اقدام به تکمیل اپلیکیشن فرم و تعیین وقت مصاحبه نمایند. اولین گام در روند صدور ویزا تعیین وقت مصاحبه با سفارت مورد نظر است. یکی از اصلی ترین نکات موثر در برنامه ریزی برای سفر به امریکا آگاهی از اولین فرصت موجود برای کنسولگری مورد نظر می باشد. پرداخت هزینه سفارت آمریکا (MRV FEE) خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

پرداخت هزینه سفارت استرالیا - پرداخت هزینه لاج (Lodge)

استرالیا یکی از کشور های قاره اقیانوسیه محسوب می شود که در چند دهه اخیر، یکی از مقصد های تحصیل و مهاجرت مردم جهان به خصوص ایرانیان بوده است. سایت سفارت استرالیا در تهران در نشانی اینترنتی به آدرس http://iran.embassy.gov.au قرار دارد. این سایت به زبان انگلیسی، به راحتی همه نیازهای اطلاعاتی متقاضیان را پوشش داده و در واقع با مطالعه کامل و دقیق و با حوصله این پرتال، می توان برای انجام امور مهاجرتی و تحصیلی و درخواست روادید اقدام کرد. پرداخت هزینه سفارت استرالیا – پرداخت هزینه لاج (Lodge) خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

پرداخت هزینه سفارت انگلیس

ویرای توریستی کشور انگلستان به افرادی تعلق می گیرد که با هدف گردش و تفریح یا دیدار با خانواده می خواهند به این کشور سفر کنند. پرداخت هزینه سفارت انگلیس خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

پرداخت هزینه سفارت دانمارک

اگر می خواهید برای کار و یا زندگی به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنید و تحصیلات عالیه ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکترا ) دارید ، می توانید از طریق طرح گرین کارت دانمارک اقدام کنید و اجازه اقامت ۲ ساله بگیرید و قبل از پایان این دوره درخواست تمدید این اجازه را تا ۳ سال دیگر کنید. پرداخت هزینه سفارت دانمارک خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

پرداخت هزینه سفارت سوئد

بنابر اعلام کنسولگری و سفارت سوئد دریافت وقت ویزا فقط با پرداخت آنلاین ویزای سوئد برای متقاضیان میسر خواهد بود و وقت بصورت تلفنی داده نخواهد شد. پرداخت هزینه سفارت سوئد خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

پرداخت هزینه سفارت کانادا

اگر موفق به اخذ ویزای کاری کانادا شوید، می توانید بعد از چند سال کار و پرداخت مالیات در کانادا درخواست اقامت دائم دهید و پاسپورت کانادایی دریافت کنید. پرداخت هزینه سفارت کانادا خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.

پرداخت هزینه سفارت نیوزلند

با توجه به تنوع بالای ویزاهای کشور نیوزلند و همچنین روش های ثبت درخواست ویزای این کشور، هزینه های اخذ این ویزاها نیز متفاوت خواهد بود. از طرفی این هزینه ها سالیانه تغییر می یابد. بنابراین بهتر است هنگام سفر به این کشور هزینه ها را با مراجعه به سایت سفارت کشور نیوزلند محاسبه نمایید. پرداخت هزینه سفارت نیوزلند خود را به صرافی آنلاین پارس پرداخت بسپارید تا با بهترین قیمت در کمترین زمان توسط کارشناسان ما انجام گردد.