افتتاح حساب پی پال امارات - PayPal Account

پی پال PayPal ،گسترده ترین سیستم مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت می باشد، که دارای مزایا و سختگیریهای مختص به خود میباشد،PayPal امکان دریافت و ارسال آنی وجه با کمترین کارمزد را فراهم نموده است.  یکی دیگر از ویژگیهای برجسته پی پال PayPal امکان اتصال مستقیم آن به سیستم ebay می باشد، هزینه های بسیار کم در کنار این همه مزایا PayPal را به یکی از محبوب ترین روشهای دریافت و پرداخت تبدیل کرده است.PayPal جزو شرکتهای مالی است که ملزم به اجرای قوانین تحریم می باشد، لذا بطور رسمی نمی تواند برای اتباع کشورهای تحریمی از جمله ایران افتتاح حساب پی پال امارات ایجاد کرد. ولی با توجه به امکانات گسترده PayPal بخصوص برای دریافت و یا خرید، بطور خلاصه می توان گفت:

PayPal سیستمی نیست که بتوان از آن صرف نظر کرد!
پی پل چیست؟!

PayPal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پل بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند.

با داشتن حساب پی پل چه کارهایی میتوان انجام داد؟!

شما با داشتن این اکانت میتوانید قریب به ۹۵% خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. خرید از سایت eBay گرفته تا شارژ پنل دامین ، خرید هاست یا سرور ، خرید سرویس ، انتقال پول به حساب شخصی دیگر و …

من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد ؟!

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند در حساب خودشان دریافت کنند و یا خریدهایی که در اینترنت انجام می دهند بدون نیاز به واسطه باشد این حساب میتواند برایشان مفید واقع شود.

آیا حساب به نام شخص حقیقی باز می شود ؟!

بله ، در صورتی که شما شخصا پاسپورت داشته باشید حساب به نام خود شما باز می شود. فقط اینکه باید سن شما ۱۸ سال تمام باشد. در صورتی که پاسپورت نداشتید باید پاسپورت یکی از آشنایان نزدیک که وکالت آن ها را در اختیار دارید را فراهم کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید امکان افتتاح حساب توسط ما وجود ندارد.

آیا شما مدارکی را برای از لیمیت خارج کردن حساب در اختیار ما قرار می دهید؟!

بله ، ما به ازای هر حسابی که باز می شود مدارکی از قبیل اسکن قبضی که آدرس استیجاری در آن قرار دارد و راهنمایی های لازم برای گفتگو و مکاتبه با پی پال به آن شخص ارسال می کنیم تا اگر زمانی به هر دلیلی ( غیر از نقض قوانین پی پل ) حساب شما لیمیت شد شما بتوانید با ارایٔه آن مدارک به پی پل حساب خود را از لیمیت خارج کنید. برای هر اکانت یک آدرس اجاره ای در کشور مربوطه به شما اختصاص می یابد.

مدت زمان افتتاح حساب پی پل چقدر است؟

افتتاح حساب ها بین ۳ تا ۷ روز کاری زمان میبرد.

هزینه افتتاح حساب پی پال امارات چقدر است؟!

هزینه افتتاح حساب پی پل از کشور امارات بسته به مقدار موجودی ویزا کارت مجازی متصل به آن متفاوت میباشد و قیمت پایه آن ۶۰ دلار می باشد(بدونه احتساب هزینه VPS).

  • افتتاح حساب پی پل وریفای به نام شخص شما و یا یکی از آشنایان شما که دارای پاسپورت است وکالت آن را بر عهده دارید

  • تمام حسابهای PayPal افتتاح شده توسط ما به صورت Verify شده، و با قابلیت دریافت و ارسال پول به تمامی حسابهای PayPal دیگر می باشد.

  • صدور یک ویزا کارت مجازی یکساله برای وریفای حساب

  • قابلیت انجام کلیه پرداخت ها با پی پال
  • با توجه به اینکه از نظر PayPal ایران جزء کشورهای تحریم شده می باشد، بنابراین به هیچ عنوان از IP ایران برای استفاده از حساب PayPal خود نباید استفاده نمایید.

برای باز کردن حساب پی پل چه مدارکی باید ارسال شود ؟
  • اسکن پاسپورت خود یا شخصی که میخواهید حساب به نام او حساب باز شود. ( فقط قسمت نام ، نام خانوادگی و سال تولد مورد نیاز است و بقیه قسمت ها را میتوانید محو کنید. همچنین میتوانید با دوربین از آن قسمت عکس برداری کنید )

  • ارسال اطلاعات آی پی اختصاصی یا ریموت دسکتاپ  یا VPS ( اگر آی پی شما از امارات نباشد ریسک لیمیت شدن حساب تان بسیار زیاد است )

آیا میتوان ویزا کارت هایی که روی حساب صادر می شود را از طریق پی پل شارژ کرد؟!
خیر ، کارت متصل شده به حساب یکبار شارژ می باشد و امکان شارژ یا تمدید مجدد آن وجود ندارد 

رفع مسئولیت افتتاح حساب پی پال امارات :

به دلیل اینکه ما نمی توانیم کنترلی بر روی اکانت ها داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها کارهایی در جهت خلاف قوانین پی پل صورت پذیرد ما در قبال اکانت شما هیچ گونه مسیٔولیتی را نمی پذیریم. اما به مشتریانی که واقعا قصدی جز رفع نیازشان ندارند و کارهایشان را مطابق با قوانین پی پل انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتی که به نکات و توصیه هایی که هنگام تحویل اکانت به آنها گفته می شود عمل کنند هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. توجه کنید که لیمیت شدن اکانت شما میتواند دستی یا توسط ربات پی پل بصورت اتوماتیک صورت پذیرد که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارایٔه مدارک جهت تاییدیه به پی پل باشد شما با خدماتی که در اختیارتان قرار داده می شود میتوانید بدون هیچ دغدغه و استرسی اکانت خود را از لیمیت خارج کنید. اما از آنجایی که ممکن است فعالیت این اکانت ها %۱۰۰ قانونی نباشد هیچ گونه تضمینی در این زمینه وجود ندارد.