رمز ارزها - Crypto Currency

با توجه به این ­که رمزارزها پول های فیزیکی نیستند و به صورت دیجیتال مبادله می­ شوند، خرید و فروش رمزارزها به صورت آنلاین انجام می­ شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست،  شرکت پارس پرداخت Pars e-Pay مفتخر است که به شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن بهترین نرخ ارز دیجیتال  موجود را ارایه دهد… 

 

بیت کوین - BitCoin

همواره کارشناسان پارس پرداخت با فراهم آوردن بستری بسیارامن و راحت برای خرید و فروش انواع ارز دیجیتال با سابقه درخشان آماده ارایه بهترین قیمت رمز ارزها به شما میباشد. به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند تراکنش خرید و فروش بیت کوین تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده بیت کوین به حساب واریز می گردد.

تتر- Tether

تتر نوعی ارزهای دیجیتالی است که با نماد USDT در بازار رمزارزهای دنیا مبادله میشود. هر تتر تقریبا معادل با یک دلار آمریکا ارزش دارد به همین دلیل دارای قیمتی ثابت است. ارز دیجیتال تتر به دلیل داشتن قیمتی ثابت، گاهی به نام Stable Coin "استیبل کوین" یا "سکه پایدار" شناخته می‌شود.کارشناسان پارس پرداخت آماده ارایه بهترین قیمت رمز ارزها به شما میباشد. به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند تراکنش خرید و فروش تتر تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده تتر به حساب واریز می گردد.

اتریم - Ethereum

اتریوم پلتفرمی غیرمتمرکز به شمار می‌رود و شامل اپلیکیشن‌هایی است که امکان انجام قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) و نرم‌افزارهای مستقل توزیع شده (Distributed Autonomous Applications) را بدون امکان سانسور، کلاه‌برداری یا مداخله شخص سوم فراهم می‌سازد. گفته می‌شود که شرکت‌های نرم‌افزاری بزرگی مثل مایکروسافت در حال بررسی استفاده از اتریوم در اپلیکیشن‌های مختلف می‌باشند. اتریوم دارای دو بلاک چین (Blockchain) مجزا برای ارزهای دیجیتال اتر و اتریوم کلاسیک می‌باشد. اتر (Ether) برای انجام تراکنش‌های مالی و محاسبه پول مورد استفاده قرار می‌گیرد و با مخفف ETH شناخته می‌شود. اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) با مخفف ETC نمایش داده می‌شود و به منظور استفاده در یک پروژه مشخص جهت سرمایه‌گذاری جمعی در آن پروژه ایجاد شده است. به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند تراکنش خرید و فروش اتریم تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده اتریم به حساب واریز می گردد.

بیت کوین کش - Bitcoin Cash

بیت کوین کش با نماد اختصاری BCH در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود. این ارز دیجیتال درواقع یک انشعاب (فورک) بیت کوین محسوب می‌شود.بیت کوین کش حاوی افزایش حجم بلاک تا حداکثر ۳۲ مگابایت که در بیت کوین محدود به ۱ مگابایت است،میباشد که امکان پردازش تراکنش‌های بیشتری را فراهم می‌کند. خرید و فروش بیت کوین کش در پارس پرداخت Pars e-Pay با توجه به محاسبات نرخ روز انجام گرفته و حداکثر تا ۲ ساعت انتقال و جابه جایی بیت کوین کش توسط پارس پرداخت انجام میگردد.

لایت‌کوین - Litecoin

لایت کوین با نماد اختصاری LTC در رمزر ارزها شناخته می شود. دلیل تفاوت لایت کوین نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال دو الگوریتم به نام شبکه لایتنینگ Lightening Network و Segregated Witness که به اختصار SegWit نامیده میشود، میباشد. این دو الگوریتم این امکان را فراهم ساخته که کاربران معاملات بیشتری را در زمانی کمتری انجام دهند.به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند تراکنش خرید و فروش لایت کوین تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده لایت کوین به حساب واریز می گردد.

مونرو - Monero

مونرو با نماد اختصاری XMR یک ارز دیجیتال میباشد که بر اساس یک پروتکل رمزنگاری لایه کاربردی ساخته شده و با استفاده از امضاهای حلقوی (Ring Signatures) بر روی محرمانگی تمرکز کرده است. سایز بلاک‌های مونرو (Block size) متغیر است. به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود فرآیند تراکنش خرید و فروش مونرو تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده مونرو به حساب واریز می گردد.

کاردانو - Cardano

کاردانو سیستمی غیرمتمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که توسط توکن ADA تامین می شود. ADA در واقع ارز دیجیتالی است که روی پلتفرم کاردانو مورد استفاده قرار می گیرد. کاردانو مانند اتریوم سیستمی مبتنی بر قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) است و می تواند برای طراحی و ساخت برنامه های غیرمتمرکز (Dapps) مورد استفاده قرار گیرد با این تفاوت که مقیاس پذیری و امنیت آن توسط ساختاری چند لایه تأمین می شود. به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود فرآیند تراکنش خرید و فروش کاردانو تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده کاردانو به حساب واریز می گردد.

ریپل - Ripple

ریپل هم یک پلتفرم است و هم یک ارز دیجیتال که به اختصار به آن XRP میگویند. RippleLabs چندین محصول با نام‌های xRapid، xCurrent و xVia را راه‌اندازی کرده است که این‌ها می‌توانند توسط بانک‌ها برای پردازش معاملات جهانی مورد استفاده قرار گیرند. توکن XRP که برای پردازش این معاملات استفاده می‌شود، به‌عنوان ارزی واسط در شبکه ripple عمل می‌کند. به محض آنکه سفارش مورد نظر شما توسط پارس پرداخت Pars e_Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود فرآیند تراکنش خرید و فروش ریپل تکمیل می شود و مقادیر مبادله شده ریپل به حساب واریز می گردد.