رزرو از سایت TripAdvisor

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.
 
Tripadvisor بزرگترین پلتفرم و وبسایت سفر در جهان میباشد که به صدها میلیون مسافر در انتخاب محل اقامت ، رستوران ، تجربیات ، خطوط هوایی و سفرهای دریایی کمک می کند. مسافران چه برای برنامه ریزی و چه برای سفر ، برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و سفرهای دریایی ، رزرو تورهای محبوب و جاذبه ها و همچنین رزرو میزها در رستوران های عالی به تریپ ادوایزور مراجعه می کنند. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت TripAdvisor توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

هر سفر را به بهترین سفر خود تبدیل کنید.

Tripadvisor بزرگترین پلتفرم و وبسایت سفر در جهان میباشد که به صدها میلیون مسافر در ماه کمک می کند . مسافران در سراسر جهان از سایت و برنامه Tripadvisor برای بررسی بیش از ۸۷۸ میلیون نظر در مورد ۸.۸ میلیون محل اقامت ، رستوران ، تجربیات ، خطوط هوایی و سفرهای دریایی استفاده می کنند. مسافران چه برای برنامه ریزی و چه برای سفر ، برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و سفرهای دریایی ، رزرو تورهای محبوب و جاذبه ها و همچنین رزرو میزها در رستوران های عالی و خدمات و محتواهای سفر به تریپ ادوایزور مراجعه می کنند. تریپ ادوایزر ،  همراه سفر شما در ۲۸ زبان در دسترس میباشد.

NASDAQ; TRIP مجموعه ای از مارک ها و مشاغل رسانه های مسافرتی را تحت مالکیت و فعالیت خود دارند مانند :

سیاست و معیارهای TripAdvisor برای رتبه بندی

 •  Book Online : مکانهای دیدنی و / یا اپراتورهای تور را در TripAdvisor رتبه بندی می کند.
 • Best value ، بهترین ارزش : موسسات را با استفاده از داده های انحصاری TripAdvisor ، از جمله رتبه بندی مسافران ، در دسترس بودن شرکا ، قیمت ها ، محبوبیت رزرو ، موقعیت مکانی و تنظیمات کاربر شخصی رتبه بندی می کند.
 • Lowest prices ، پایین ترین قیمت ها : موسسات را با توجه به قیمت هایی که ارائه می شود ، رتبه بندی می کند.
 • Distance ، فاصله: موسسات نزدیک به مرکز شهر .
 • Name ، نام : موسسات را به ترتیب حروف الفبا درجه بندی می کند.
 • Featured ، ویژه: موسسات را با استفاده از داده های انحصاری TripAdvisor ، از جمله رتبه بندی مسافران ، در دسترس بودن ، قیمت ها ، محبوبیت رزرو ، موقعیت مکانی و تنظیمات کاربر شخصی رتبه بندی می کند.
 • Availability ، در دسترس بودن :  موسسات را بر اساس در دسترس بودن تایید شده از طرف تریپادوایز رتبه بندی می کند.
 • Friends first ، دوستان اول : ابتدا موسساتی را که دوستان فیس بوکی شما برای آنها اعلانی ارسال کرده یا به عنوان بازدید از آنها پین شده است ، درجه بندی می کند.
 • Relevance ، ارتباط : موسساتی را طبقه بندی می کند که با ترجیحات کاربران مطابقت دارند.
 • Traveller Rating ، رتبه بندی مسافر: مکانهای دیدنی و / یا اپراتورهای تور را در TripAdvisor رتبه بندی می کند ، بر اساس بررسی مسافران مطابق با شاخص محبوبیت .
 • Flyscore: نتایج را بر اساس کیفیت هواپیما ، امکانات رفاهی ، مدت پرواز و بررسی TripAdvisor درجه بندی می کند.

   

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو TripAdvisor توسط Pars e-Pay

در سایت TripAdvisor از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. . از نرم افزار موبایل سایت تریپ ادوایزر هم می‌توانید استفاده کنید ، سپس هتل ، اقامتگاه ،  پرواز و یا تور و یا ….  مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو  TripAdvisor  واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.