رزرو از سایت TripAdvisor

Tripadvisor بزرگترین پلتفرم و وبسایت سفر در جهان میباشد که به صدها میلیون مسافر در انتخاب محل اقامت ، رستوران ، تجربیات ، خطوط هوایی و سفرهای دریایی کمک می کند. مسافران چه برای برنامه ریزی و چه برای سفر ، برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و سفرهای دریایی ، رزرو تورهای محبوب و جاذبه ها و همچنین رزرو میزها در رستوران های عالی به تریپ ادوایزور مراجعه می کنند. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت TripAdvisor توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد.

هر سفر را به بهترین سفر خود تبدیل کنید.

Tripadvisor بزرگترین پلتفرم و وبسایت سفر در جهان میباشد که به صدها میلیون مسافر در ماه کمک می کند . مسافران در سراسر جهان از سایت و برنامه Tripadvisor برای بررسی بیش از ۸۷۸ میلیون نظر در مورد ۸.۸ میلیون محل اقامت ، رستوران ، تجربیات ، خطوط هوایی و سفرهای دریایی استفاده می کنند. مسافران چه برای برنامه ریزی و چه برای سفر ، برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و سفرهای دریایی ، رزرو تورهای محبوب و جاذبه ها و همچنین رزرو میزها در رستوران های عالی و خدمات و محتواهای سفر به تریپ ادوایزور مراجعه می کنند. تریپ ادوایزر ،  همراه سفر شما در ۲۸ زبان در دسترس میباشد.

NASDAQ; TRIP مجموعه ای از مارک ها و مشاغل رسانه های مسافرتی را تحت مالکیت و فعالیت خود دارند مانند :

سیاست و معیارهای TripAdvisor برای رتبه بندی

 •  Book Online : مکانهای دیدنی و / یا اپراتورهای تور را در TripAdvisor رتبه بندی می کند.
 • Best value ، بهترین ارزش : موسسات را با استفاده از داده های انحصاری TripAdvisor ، از جمله رتبه بندی مسافران ، در دسترس بودن شرکا ، قیمت ها ، محبوبیت رزرو ، موقعیت مکانی و تنظیمات کاربر شخصی رتبه بندی می کند.
 • Lowest prices ، پایین ترین قیمت ها : موسسات را با توجه به قیمت هایی که ارائه می شود ، رتبه بندی می کند.
 • Distance ، فاصله: موسسات نزدیک به مرکز شهر .
 • Name ، نام : موسسات را به ترتیب حروف الفبا درجه بندی می کند.
 • Featured ، ویژه: موسسات را با استفاده از داده های انحصاری TripAdvisor ، از جمله رتبه بندی مسافران ، در دسترس بودن ، قیمت ها ، محبوبیت رزرو ، موقعیت مکانی و تنظیمات کاربر شخصی رتبه بندی می کند.
 • Availability ، در دسترس بودن :  موسسات را بر اساس در دسترس بودن تایید شده از طرف تریپادوایز رتبه بندی می کند.
 • Friends first ، دوستان اول : ابتدا موسساتی را که دوستان فیس بوکی شما برای آنها اعلانی ارسال کرده یا به عنوان بازدید از آنها پین شده است ، درجه بندی می کند.
 • Relevance ، ارتباط : موسساتی را طبقه بندی می کند که با ترجیحات کاربران مطابقت دارند.
 • Traveller Rating ، رتبه بندی مسافر: مکانهای دیدنی و / یا اپراتورهای تور را در TripAdvisor رتبه بندی می کند ، بر اساس بررسی مسافران مطابق با شاخص محبوبیت .
 • Flyscore: نتایج را بر اساس کیفیت هواپیما ، امکانات رفاهی ، مدت پرواز و بررسی TripAdvisor درجه بندی می کند.

   

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو TripAdvisor توسط Pars e-Pay

در سایت TripAdvisor از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. . از نرم افزار موبایل سایت تریپ ادوایزر هم می‌توانید استفاده کنید ، سپس هتل ، اقامتگاه ،  پرواز و یا تور و یا ….  مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو  TripAdvisor  واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.