پرداخت هزینه آزمون NCEES

شورای ملی آزمون گران مهندسی و نقشه برداری  National Council of Examiners for Engineering and Surveying  NCEES یک سازمان غیرانتفاعی آمریکایی است که مختص مهندسان و نقشه برداران میباشد. صرافی آنلاین پارس پرداخت مفتخر است که در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت پرداخت هزینه آزمون NCEES شما را انجام میدهد.

Engineering licensure , Surveying licensure 

NCEES در زمینه مهندسی از آزمون های FE ، PE و SE تشکیل شده :

  • Fundamentals of Engineering exam FE exam
  • Principles and Practice of Engineering Exam PE exam
  • Structural Engineering exam SE exam

 آزمون FE : به طور کلی اولین قدم در روند دستیابی به یک مهندس حرفه ای مجاز (PE) است. این آزمون برای فارغ التحصیلان و دانشجویانی که نزدیک به اتمام دوره کارشناسی از  EAC / ABET هستند ، طراحی شده است. آزمون FE یک آزمون مبتنی بر رایانه است که در طول سال در مراکز آزمون Pearson VUE مورد تأیید NCEES برگزار می شود.

آزمون PE : برای حداقل سطح صلاحیت در رشته مهندسی میباشد . این برای مهندسانی طراحی شده است که حداقل چهار سال تجربه کار پس از کالج در رشته خود را کسب کرده اند.

آزمون SE : برای حداقل سطح مهارت در مهندسی سازه میباشد . این آزمون برای مهندسانی طراحی شده است که در حوزه هایی مجوز مهندسی سازه را دارند، این آزمون ۱۶ ساعته از مولفه های جداگانه و جانبی برای آزمایش توانایی شخص در طراحی ایمن ساختمان ها یا پل ها ، به ویژه در مناطق با لرزه خیزی بالا و باد شدید استفاده می کند.

NCEES در زمینه نقشه برداری از آزمون های  FS و PS تشکیل شده :

  • Fundamentals of Surveying  FS
  • Principles and Practice of Surveying  PS

آزمون FS : به طور کلی اولین قدم در روند رسیدن یک نقشه بردار دارای مجوز حرفه ای PS است. این آزمون برای فارغ التحصیلان و دانشجویانی که نزدیک به اتمام دوره کارشناسی نقشه برداری از ABET هستند ، طراحی شده است. آزمون FS یک آزمون مبتنی بر رایانه است که در طول سال در مراکز آزمون Pearson VUE مورد تأیید NCEES برگزار می شود.

آزمون PS : توانایی فرد در مهارت و حرفه ی نقشه برداری را آزمایش می کند. این برای نقشه بردارانی طراحی شده است که حداقل چهار سال تجربه حرفه ای کسب کرده اند.

برای گرفتن مجوز کار مهندسان و نقشه برداران در کشور آمریکا از جمله تمام ۵۰ ایالت ، منطقه کلمبیا ، گوام ، پورتوریکو ، جزایر ماریانای شمالی و جزایر ویرجین ایالات متحده باید برنامه NCEES Records که برای نقشه برداران و مهندسان طراحی شده است و در حال حاضر دارای مجوز معتبر میباشد را پیگیری نمایند.

NCEES شامل اکثر مواردی است که شخص برای درخواست مجوز تجارت در آمریکا نیاز دارد.

هزینه آزمون ان سیز $۱۷۵ میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه ثبت نام در آزمون NCEES  و همچنین زمان بندی آزمون NCEES  و نحوه سوالات و پرداخت هزینه آزمون NCEES به لینک هزینه NCEES مراجعه فرمایید.

برای دسترسی به لینک تصویری ازمون NCEES  به  NCEES YouTube channel مراجعه نمایید.

برای درخواست پرداخت هزینه NCEES توسط Pars e-Pay:

پرداخت هزینه آزمون NCEES فقط از طریق کارتهای اعتباری ویزا کارت و مستر کارت می باشد.

  • تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل فرم ها در سایت NCEES.org را تا مرحله پرداخت طی کنید.
  • نام کاربری که همان ایمیل ثبت نامی شما در سایت NCEES است را به همراه رمز عبور خود از طریق تلگرام یا واتساپ و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید.
  • معادل ریال مبلغ قابل پرداخت به NCEES را از ما استعلام گرفته و واریز نمایید.
  • پرداخت شما توسط کارتهای بین المللی ویزا کارت و مستر کارت انجام شده و نتیجه پرداخت را در سایت NCEES می توانید مشاهده نمایید.

همواره کارشناسان پارس پرداخت با فراهم آوردن بستری بسیارامن و راحت برای ثبت نام شما با سابقه درخشان آماده ارایه بهترین قیمت به شما میباشد.

به محض آنکه سفارش مورد نظر شما  توسط پارس پرداخت  Pars e-Pay مطابق با قیمت اعلام شده ثبت شود ، فرآیند ثبت نام شماتکمیل می شود.