رزرو از سایت KAYAK

سایت KAYAK به شما این امکان را میدهد که بهترین هتل و پرواز را انتخاب کنید ، به این صورت که با جستجو در سایت های مختلف قیمت های متفاوت را در اختتیار شما قرار میدهد. برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و قطار ، رزرو تورها به کایاک مراجعه کنید. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت KAYAK توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد. 

سایت KAYAK دارای گزینه های جستجو زیر میباشد : 

  • Flights (پروازها) : در سایت کایاک شما میتوانید بهترین پرواز از نظر قیمت و توقف را پیدا کنید به این صورت که با جستجو در سایت های مختلف یک لیست کامل در اختیار شما قرار میدهد.
  • Stays (اقامتگاه ها) : با جستجو شهر و تاریخ مورد نظر خود در سایت KAYAK با توجه به اطلاعات وارد شده در سایت به شما لیست هتل های ارزان قیمت ، اقامتگاه های دارای تخفیف ، لیست هاستل های موجود که قیمت و شرایط مناسبی را دارند را ارایه مینماید به این صورت که با نشان دادن همهی گزینه های موجود شما میتوانید با نوار ابزارهای موجود در سایت ، از ارزان به گران و یا چیدمان انتخابی خود به رزرو مناسبترین اقامتگاه برای خود بپردازید.
  • Cars (ماشین) : شما در صورت داشتن کارت های اعتباری ویزا / مستر کارت میتوانید در طول اقامت خود ماشین مورد نظر خود را اجاره کرده و به ادامه سفر خود بپردازید در نظر داشته باشید که برای رانندگی میتوانید از گواهینامه رانندگی بین الملی ۱۰ ساله استفاده نمایید ، به همان صورت سایت کایک نیز لیست پیشنهادات موجود را برای شما جهت اجاره ماشین در کشورهای خارجی با قیمت مناسب را در اختیا شما قرار میدهد.
  • Trains (قطار) : در مسیر های سفر خود برای لذت بردن بیشتر ، آشنایی با منطقه و کم کردن هزینه ها بهتر است از قطار استفاده شود ، سایت KAYAK  به شما این امکان را میدهد که در تاریخ ، مبدا و مقصد انتخابی بهترین ، کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین بلیت قطار خارجی را با استفاده از مجموعه جستجویی که در اختیار شما قرار میدهد ، انتخاب کنید.
  • Packages ( مجموعه ) : در زمانی که تمام روزها ، مبدا و مقصد مشخص و برنامه ریزی شده باشد میتوانید از این گزینه کایاک استفاده کنید به شما امکان این را میدهد که در مکان و تاریخ انتخابی از سرویس های اقامتی ، پرواز و حمل و نقل بهترین انتخاب را نمایید مانند تمامی گزینه های دیگر این سایت برای شما از تمامی سایت های موجود جستجو انجام میدهد و بهترین پکیج مناسب خود را میتوانید انتخاب نمایید.

سایت کایاک از منابع زیر استفاده میکند:

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو KAYAK توسط Pars e-Pay

در سایت KAYAK از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. هتل ، اقامتگاه ، پرواز و یا تور و یا ….  مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو  KAYAK واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.