رزرو از سایت KAYAK

لطفا قبل از درخواست رزرو ها در نظر داشته باشید حتما حساب کاربری شما با مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت یا ویزا اهراز هویت (وریفای) شده باشد. هزینه های رزرواسیون بدون اهراز و وریفای از سمت پارس پرداخت قابل پرداخت و انجام نمیباشد. در نظر داشته باشید که اهراز(وریفای) شما باید با شماره تلفن غیر ایرانی باشد.

سایت KAYAK به شما این امکان را میدهد که بهترین هتل و پرواز را انتخاب کنید ، به این صورت که با جستجو در سایت های مختلف قیمت های متفاوت را در اختتیار شما قرار میدهد. برای مقایسه قیمت پایین هتل ها ، پروازها و قطار ، رزرو تورها به کایاک مراجعه کنید. پرداخت کلیه هزینه های رزرویشن و رزرو از سایت KAYAK توسط صرافی آنلاین پارس پرداخت به صورت ریالی میباشد. 

سایت KAYAK دارای گزینه های جستجو زیر میباشد : 

  • Flights (پروازها) : در سایت کایاک شما میتوانید بهترین پرواز از نظر قیمت و توقف را پیدا کنید به این صورت که با جستجو در سایت های مختلف یک لیست کامل در اختیار شما قرار میدهد.
  • Stays (اقامتگاه ها) : با جستجو شهر و تاریخ مورد نظر خود در سایت KAYAK با توجه به اطلاعات وارد شده در سایت به شما لیست هتل های ارزان قیمت ، اقامتگاه های دارای تخفیف ، لیست هاستل های موجود که قیمت و شرایط مناسبی را دارند را ارایه مینماید به این صورت که با نشان دادن همهی گزینه های موجود شما میتوانید با نوار ابزارهای موجود در سایت ، از ارزان به گران و یا چیدمان انتخابی خود به رزرو مناسبترین اقامتگاه برای خود بپردازید.
  • Cars (ماشین) : شما در صورت داشتن کارت های اعتباری ویزا / مستر کارت میتوانید در طول اقامت خود ماشین مورد نظر خود را اجاره کرده و به ادامه سفر خود بپردازید در نظر داشته باشید که برای رانندگی میتوانید از گواهینامه رانندگی بین الملی ۱۰ ساله استفاده نمایید ، به همان صورت سایت کایک نیز لیست پیشنهادات موجود را برای شما جهت اجاره ماشین در کشورهای خارجی با قیمت مناسب را در اختیا شما قرار میدهد.
  • Trains (قطار) : در مسیر های سفر خود برای لذت بردن بیشتر ، آشنایی با منطقه و کم کردن هزینه ها بهتر است از قطار استفاده شود ، سایت KAYAK  به شما این امکان را میدهد که در تاریخ ، مبدا و مقصد انتخابی بهترین ، کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین بلیت قطار خارجی را با استفاده از مجموعه جستجویی که در اختیار شما قرار میدهد ، انتخاب کنید.
  • Packages ( مجموعه ) : در زمانی که تمام روزها ، مبدا و مقصد مشخص و برنامه ریزی شده باشد میتوانید از این گزینه کایاک استفاده کنید به شما امکان این را میدهد که در مکان و تاریخ انتخابی از سرویس های اقامتی ، پرواز و حمل و نقل بهترین انتخاب را نمایید مانند تمامی گزینه های دیگر این سایت برای شما از تمامی سایت های موجود جستجو انجام میدهد و بهترین پکیج مناسب خود را میتوانید انتخاب نمایید.

سایت کایاک از منابع زیر استفاده میکند:

جهت پرداخت هزینه بوک و رزرو KAYAK توسط Pars e-Pay

در سایت KAYAK از طریق حساب جی میل Gmail و یا فیسبوک Facebook به صورت رایگان عضو شوید. هتل ، اقامتگاه ، پرواز و یا تور و یا ….  مورد نظر به همراه آدرس ایمیل خود را به کارشناسان صرافی آنلاین پارس پرداخت بدهید تا در همان لحظه پرداخت شما انجام پذیرد.

پس از رزرو  KAYAK واریز هزینه و ثبت سفارش ، همکاران ما در کمترین زمان ممکن آن را بررسی کرده و انجام می دهند. شما می توانید از طریق ایمیل ، واتساپ و تلگرام از انجام سفارش خود در سایت مطلع شوید.