حواله با یونی استریم - Uni-Stream

کمپانی روسی یونی استریم Uni-Stream یک سیستم انتقال پول در کشور روسیه و کشورهای CIS میباشد که کم بودن هزینه های انتقال آن نسبت به وسترن یونیون و مانیگرام علت محبوبیت این سیستم در کشورهای مشترک المنافع و روسیه می باشد.
سیستم حواله یونی استریم یا Uni-Stream یک سیستم انتقال پول روسی میباشد که دفتر مرکزی آن در روسیه شهر موسکو واقع است. نحوه کار این سیستم دقیقا مطابق وسترن یونیون و مانیگرام می باشد و برای انتقال پول طرفین احتیاجی به داشتن حساب بانکی ندارند و فقط از طریق نام و نام خانوادگی مطابق پاسپورت امکان ارسال و دریافت پول فراهم می باشد.
نحوه ارسال:

متاسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های بانکی که بر سر راه انتقال پول به خارج از مبداء ایران وجود دارد، این کمپانی نماینده‌ای در کشور ما ندارد. اما اگر دوست دارید از امکانات این موسسه بهره ببرید و در عرض چند ثانیه پول به خارج از کشور انتقال بدهید، Pars e-Pay به شما کمک خواهد کرد.

فقط کافیست مشتری اطلاعات پاسپورتی گیرنده حواله شامل First Name و Last Name را به همراه City و Country وی از طریق صفحه تماس با ما در اختیار ما قرار دهد و بعد از واریز معادل ریالی به همراه کارمزد این سیستم که مبلغ ناچیزی نسبت به سیستم های مشابه میباشد کار حواله انجام شده و رسید آن در اختیار مشتری کمتر از ۲ ساعت قرار گیرد.

نحوه دریافت:

مشتری رسیده حواله ارائه شده توسط ما را در اختیار گیرنده حواله یونی استریم قرار میدهد و گیرنده با در دست داشتن پاسپورت خود و مراجعه به نزدیک ترین بانک یا کیوسک یونی استریم و ارائه رسید حواله وجه مورد نظر خود را در کمتر از دو ساعت دریافت مینمایید.

کشورهایی که از سیستم حواله زالاتای کرونا حمایت میکنند:

همان طور که در ابتدا گفته شد این سیستم یه شرکت روسی می باشد و در کشورهای مشترک المنافع CIS و کل کشور روسیه قابل استفاده می باشد. این کشورها عبارتند از: روسیه، ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، گرجستان، قزاغستانق، قرقیزستان، مولداوی، تاجیکستان، ترکمنستان، اوکراین و ازبکستان