کردیت کارت

در این صفحه انواع کارتهایی که توسط گروه پرداخت الکترونیکی پارس صادر می گردد ارائه شده و شما مشتریان گرامی می توانید بر اساس نیاز خود کارت مورد نظر خود را انتخاب نموده و از طریق صفحه تماس با ما سفارش دهید.

کردیت کارت امارات

کارت های ارایه شده از امارات از نوع ویزا کارت و به صورت فیزیکی می باشند که در تمامی وب سایت هایی که از ویزا کارت VISA Card پشتیبانی می کنند و نیز سیستم های مالی با قابلیت برداشت الکترونیک قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است که محل تحویل این کارت امارات متحده عربی، شهر دبی می باشد.

کردیت کارت تاجیکستان

شاید یکی از مشکلات خیل عظیمی از مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور ( گردشگران ، دانشجویان ، مهاجران ، بازرگانان ) حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی باشد. از طرفی دیگر آن گروه از افرادی که در اینترنت و دنیای آنلاین به فعالیت می پردازند جهت انجام کلیه پرداخت ها و خریدهای خود از سایت های خارجی نیاز به داشتن ویزا کارت دارند تا بتوانند عملیات پرداخت آنلاین را بصورت مستقل انجام دهند. مجموعه Pars e-Pay افتتاح حساب بانکی متصل به ویزا کارت را برای رفع این مشکلات از طریق یکی از معتبر ترین بانکهای تاجیکستان در اختیار هم وطن های عزیز قرار میدهد.

کردیت کارت آذربایجان

امروزه با گسترش فروشگاه های آنلاین و خرید و فروشهای اینترنتی استفاده از کارتهای اعتباری علی الخصوص ویزاکارت و مسترکارت توسعه زیادی یافته. گروه Pars e-Pay با درک نیاز مشتریان اقدام به همکاری و صدور این دسته از کارتها را از یکی از معتبر ترین بانکهای آذربایجان (مغان بانک) نموده. از ویژگیهای مهم این کارت ها متصل بودن آنها به حساب بانکی می باشد که به مشتری این امکان را میدهد تا بتواند از طریق سیسم سوئیفت از تمامی کشورهای دنیا پول دریافت کند.

کردیت کارت کانادا

یکی از رایج ترین کارت های اعتباری که خیلی سریع قابلیت صدور و استفاده در مسافرتها را دارد، ویزاکارت های مسافرتی یا تراول ویزا کارت (Travel VISA Card) می باشد. این کارتها از نوع پیش پرداخت یا Pre-Paid می باشند. کارتها پیش پرداخت بی نام بوده ولی در داخل پنل بانک به نام مشتری ثبت شده و مشتری برای انجام خریدها از نام و نام خانوادگی خود استفاده می نماید. این ویژگی این امکان را میدهد تا این کارت در کمتر از چند ساعت در اختیار مشتری قرار بگیرد.